Jump to content

Hledám Codera


Ardis

Recommended Posts

Zdravím všechny,

chtěl bych se zeptat jestli se mezi vámi nenajde nějaký coder co by nakodovál jednu themu [PHP-Fusion] pro náš gaming portál

jedná se o tuto :

?dt=KTYC

Co nabízím ?

1X CS 1.6 server

32 slotu...

do doby dokud náš portál bude existovat..

Jedná se o IP/port

88.212.34.231:27100 k tomu budete mít přistup na cpanel a přistup do SFTP

díky za každou odpověď..

 

P.S : Omlouvám se jestli jsem to vložil do špatné sekce..

Link to comment
Share on other sites

odmena pre toho kto to nakouje bude ten CS server..

Pokud to byla reakce na mě ... A pokud sem dobře pochopil ty dostaneš server do té doby než začne jejich portál .. Dejme tomu měsíc budeš mít server rozjedeš si ho a pak jak budou mít portál taksi ho vemou a čau

Link to comment
Share on other sites

1X CS 1.6 server

32 slotu...

 

sory ale ja jsem koder nekolik roku a pracoval jsem na podobnych a aj vlastnich projectu a to co nabizis proste je k smichu pridej tak 500 + kc a pak se muzeme nak domluvit

Link to comment
Share on other sites

Ach jaj :( Prečo vždy musíte každého zvoziť keď napíše žiadosť. Tak stačí aby raz niekto povedal že na to aby mu niekto nakódoval design potrebuje peniaze a nie každý mu to tu písať 100x. A áno, teraz ma ukamenujte že ho podporujem.

 

 

Orevoá :)

Link to comment
Share on other sites

Ach jaj :( Prečo vždy musíte každého zvoziť keď napíše žiadosť. Tak stačí aby raz niekto povedal že na to aby mu niekto nakódoval design potrebuje peniaze a nie každý mu to tu písať 100x. A áno, teraz ma ukamenujte že ho podporujem.

 

 

Orevoá :)

Já to píšu sám za sebe. Nepíšu to pro ostatní, ale je to vzkaz oddemně pro něj.

Link to comment
Share on other sites

odmena pre toho kto to nakouje bude ten CS server..

Pokud to byla reakce na mě ... A pokud sem dobře pochopil ty dostaneš server do té doby než začne jejich portál .. Dejme tomu měsíc budeš mít server rozjedeš si ho a pak jak budou mít portál taksi ho vemou a čau

 

 

 

ne ne.

tak to není řečeno můj portál už běží pomalu rok ale rozhodl jsem se pro lepší design :)..

 

a myslel jsem to tak že ten server mu zůstane dokud ten portál nezanikne...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...