Jump to content

gamemode COOL PARTY MOD (CPM) [Hľadáme ľudí]


Recommended Posts

Zdravím celú komunitu! Chcem vám popísať o mode, ktorý bude na servery BEGA SAMP. Tak hor sa do čítania.

 

INFORMACIE:

Verzia: v1

Tvorcovia: marekK50 + hľadáme ľudí (ak máte záujem píšte mi)

Lokalizácia: celá mapa GTA SA + nové objekty

Jazyk: slovenský

 

POPIS:

Mód bude mať dva deje:

• mimo väzenia

• vo väzení

 

Mimo väzenia - hráči budú mať absolútnu slobodu. Budú môcť robiť čo ich napadne. Každý hráč bude môcť mať pochopitelne jedno povolanie (povolania vypíšem dole).

 

Vo väzení - tu už nastane vec zložitejšia, podľa hviezdičiek budete mať dlžku vo väzení určenú. Keď budete mať jednu hviezdičku, budete vo väzení napr. 20 min. A keď 6 hviezdičiek , tak ale 60 min. Asi sa pýtate prečo tak dlho. Možno vás to odradí, ale viac ľudí, ktorých si to prečíta to zaujime a bude sa do väzenia "silou mocou" dostať :) Prečo ? Keď budete vo väzení, budete môcť utiecť, alebo si naopak celý trest odpykať. Dozorcovia asi budú NPC Boti, ale budú aj normálni hráči dozorcovia. Utiecť nebude žiadna hračka! Budete mať "moc" použiť príkazy, ktoré sa vám sprístupnia, keď budete vo väzení. Konkrétne aké príkazy to budú ešte neviem, ale pojde o jeden takýto príkaz: Použijete príkaz, okamžite sa spustí 50s odpočítavanie, každému dozorcovi sa spustí alarm a bude musieť okamžite pátrať po vás, ak to stihne do 50s a vás zatkne, má odmenu, ale naopak, ak stihnete do tých 50s utiecť, tak ste víťaz (máte aj hviezdičiek). Tento príkaz budete môcť využiť raz za 10 min.

 

POVOLANIA:

-Starosta

- Ochranka starostu

- Colník

- DJ

- Dozorca

- Policajt

- Zdravotník

- SBS

- Hasič

- Taxikár

 

NPCs:

- Autobusové linky

- Vlakové linky

- Letecké linky

- Po mape sa bude pohybovať NPC bot, ktorého keď nájdete/zabijete, tak vám na konto pribudnú peniaze a zbrane.

 

ZABAVA:

- stunty

- párty

- závody

- duely

- skoky padákom

- zabavne akcie o peniaze

Do módu chcem dať lyže, snowboard, ktoré budu hore na Mound Chiliande a keď si lýže alebo snowboard zakúpite/požičiate, tak sa môžete lyžovať na Chiliande!

- Do modu by som chcel dať futbalové ihrisko, kde budete môcť hrávať futbal.

 

ADMIN SCRIPT:

Na servere bude veľký admin script, mnoho admin príkazov, admin car atď.

 

VIP SCRIPT:

Výhody oproti normálnym hráčom.

 

NA PREDAJ:

Na predaj budú:

DOMY, OBCHODY, AUTA, LODE, LYZE, SNOWBOARD

DOMY - každý hráč bude môcť mať domy. Zatiaľ žiadne výhody :)

OBCHODY - Každý hráč bude môcť mať obchody, kde keď investuje peniaze, tak bude mať z toho zisk.

AUTA - hráči si budú môcť kúpiť auto v predajni. Budú môcť mať aj kradnuté autá, ale kupené budú mať väčšiu odolnosť (20000HP)

LODE - Na servery budete môcť kupovať aj lode, budú pridané aj väčšie lode. Takisto ako u áut, kupené budú mať väčšiu odolnosť.

Lyže, snowboard - písal som o tom vyššie.

 

Predpokladaný dátum vydania: o 4 mesiace

TO JE VSETKO, KOMENTUJTE, PISTE NAZORY.

Link to comment
Share on other sites

JE to pořád dokola, nač prezentovat něco, co ještě není ani v začátcích? Pravděpodobnost že tento mód uděláš přesně tak, jak máš napsáno je kolem 2%. Přeji ti to, ale moc tomu nevěřím. A opět, nudný RL.

 

Ano, je tam fotbal, snowboard, lyže a podobné originální věci, ale... všichni víme, jak můžou tyto věci nejlépe možně vypadat. Prostě to nikdy ("nikdy neříkej nikdy", ale nevěřím tomu, že by SA:MP udělalo takový velký krok dopředu) to nebude tak dokonalé, jak by mělo být. Proto tyto možnosti módu ani nemám rád.

 

No a co budu dělat na serveru? To opravdu nevím, co bych tam musel dělat, abych se zabavil. Maximálně u toho DJe s dobrými schopnostmi bych si užil. Nebo také na stuntech, pokud by byly kvalitní, ale to si radši zajdu na GamerX, tam jsou ty jejich tratě opravdu dobře propracované.

 

No, hodně štěstí, zkus to dokončit, ale radši bych byl, kdyby jsi přišel s něčím zábavnějším než s takovýmto ohraným RL.

Link to comment
Share on other sites

neberiem tvoj názor, ale myslím, že si písal, že teba nezaujala ani RZ a tú baví verľmi veľa ľudí. Toto je ešte lepšia verzia RZ (aspon myslím), tak podľa mna to ľudí zaujime.

 

Ešte som zabudol, v móde budú aj ohnostroje.

 

Toto ale nie je všetko! Keď príde vhodný nápad, tak to rád prijmem, svoje návrhy môžete písať aj tu.

Link to comment
Share on other sites

Vypadá to ako luxus mód :) 9/1o uvidíme čo prinesú updaty ale zaujalo ma to a keď sa to chytí a bude tam viac hráčov ten mód bude dokonalý. Videť že aj s mapou si si dal záležať na detaily napr. tie brzdné dráhy.

 

 

Nezmýlil si si tému ? :)

Link to comment
Share on other sites

Toto je ešte lepšia verzia RZ (aspon myslím), tak podľa mna to ľudí zaujime.

 

Mne sa tiež nepáči RZE...a nefandi si...myslím že budeš rád keď ti tam bude okrem kamarátov hrať 4-5 ľudí.... ;) veľkú budúcnosť tomuto módu nedávam ale som zvedavý na tie lyže a snowboard...to prídem oskúšať....inak tam nieje nič nové a zaujímavé kvôli čomu by to ľudia hrali :)

Link to comment
Share on other sites

Toto je ešte lepšia verzia RZ (aspon myslím), tak podľa mna to ľudí zaujime.

 

Mne sa tiež nepáči RZE...a nefandi si...myslím že budeš rád keď ti tam bude okrem kamarátov hrať 4-5 ľudí.... ;) veľkú budúcnosť tomuto módu nedávam ale som zvedavý na tie lyže a snowboard...to prídem oskúšať....inak tam nieje nič nové a zaujímavé kvôli čomu by to ľudia hrali :)

 

Ako som písal vyššie, rád prijmem aj vaše nápady. Čo by prilákalo teba ?

Link to comment
Share on other sites

Toto je ešte lepšia verzia RZ (aspon myslím), tak podľa mna to ľudí zaujime.

 

Mne sa tiež nepáči RZE...a nefandi si...myslím že budeš rád keď ti tam bude okrem kamarátov hrať 4-5 ľudí.... ;) veľkú budúcnosť tomuto módu nedávam ale som zvedavý na tie lyže a snowboard...to prídem oskúšať....inak tam nieje nič nové a zaujímavé kvôli čomu by to ľudia hrali :)

 

Ako som písal vyššie, rád prijmem aj vaše nápady. Čo by prilákalo teba ?

 

To je ťažké čo by ma prilákalo...proste autor musí mať nápad ktorý ak si potencionálny hráč prečíta tak ho to zaujme a nadchne sa pre to a chce to vyskúšať.

 

Mňa zaujalo to lyžovanie a preto sa nato prídem pozrieť.

Link to comment
Share on other sites

Takže predvčerom som dokončil warpy, pridal som autá a správy pri conecte a disconecte.

 

Dnes mám na pláne urobiť: NPC boti + aspoň do polovice dokončiť "kostru módu".

Link to comment
Share on other sites

Zadarmo ti to nikdo neudela :) musíš mít peníze když chceš mod :)

 

ty o čom točíš? :d nikto nehovoril nič o tom žeby chcel niečo od niekoho urobiť :facepalm:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...