Jump to content
  • 0

pomoc Otačanie MoveObject


Majky47

Dotaz

Ahojte pawneri :)

 

Chcem sa spýtat moj mod čo mam na serveri je z verzii 0.3a a ked mam teraz serevr na 0.3d tak sa mi moveobject otára tak čudne že sa niekam točí a ked ho chcem zavriet tak už sa netocí ale zavrie sa blbo.

 

Napr.

Ak som v garazí a napíšem /brana pojde dole do zeme ale pootocí sa o 90%

a ked to zavriem prikazom /brana tak to pojde hore ale ostané otočená o tych 90% ešte stále.

 

Neviem s s tým radi. Dakujem za každú pomoc

Link to comment
Share on other sites

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ide oto že to mi robi v každom staršom mode.

Aj ked spravím mapu a dam ju cez movobject otvaranie tak sa otára a hend sa tocí o 90% nwm presne či o tolko :/

 

Skusal som to aj na:

RZE

PriosnFoxRiver

VG

 

No proste na všetkych starších modov

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Ide oto že to mi robi v každom staršom mode.

Aj ked spravím mapu a dam ju cez movobject otvaranie tak sa otára a hend sa tocí o 90% nwm presne či o tolko :/

 

Skusal som to aj na:

RZE

PriosnFoxRiver

VG

 

No proste na všetkych starších modov

taky nevim cim to je, ale kdyz jsem delal nedavno MoveObjecty v 0.3d pawnu a hodil to hned na 0.3d server... slo to bez problemu, taky tuhle chybu nechapu :/

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Skušal som to spravit aj v 0.3c ale nešlo nijak :(

Fakt už som zufaly

 

//EDIT:

 

Problem nebude v kode lebo mi to robi aj v RZE,PRISONFOXRIVER ako som pisal.

Dal som iba cistu rze na server a zamestnal sa sako swat aby som otvaral branu zatrubeni a brana sa čudne otvarala.

 

Nebude to v kode :/

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Prepáč??? Neviem kto je tu deb*l a kto mi daval cez skype nejaky stiahnuty americký RolePlay a spieval že to on to spravil a kričal nech mu z pwn spravil amx ze tebe to pise errory a keby ti sem da kod ze nech mu to spravis tak sa mi to dostane do skajpu. a aj tak sa budeš hádať že si to robil ty :d

 

Sorry ak je téma stará..

Link to comment
Share on other sites

  • 0

boooooze :facepalm: v 0.3d boli pridane 3 parametre pre MoveObject, rotacia x, y, z. Musis pouzit MoveObject(objectid, x, y, z, speed, rx, ry, rz); ked nezadas rx, ry, rz tak sa ti automaticky prednastavia na 0, 0, 0, cize sa ti nastavi rotacia objektu na 0, 0, 0, uz chapes? :facepalm:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...