Jump to content

Counter-Strike New Generation + Download


Recommended Posts

Counter_Strike_Logo_2.jpg

 

Zdarec,

 

dneska som sa rozhodol zverejniť môj starý GM.

GM je robený celý v angličtine (kvôli pravdepodobnej vyššej návšteve hráčov, predsalen hrá viac ľudí sa:mp ktorí hovoria Angličtinou a nie Slovenčinou/Češtinou, ale nekôr zverejním verziu aj v Slovenčine ak vám to robí problém). Mód zatiaľ obsahuje len 1 mapu (zatiaľ žiadny Map Changer, ale plánujem ho tam dodať) ktorá má imitovať de_nuke z CS.

 

Screeny a Video dodám neskôr (momentálne na to nemám čas)

Mód obsahuje Admin a Vip systém. Nastavovanie Vip a Adminlevelu je cez RCON.

 

/setlevel ID 0-3

 

Level 1 - Moderátor

Level 2 - Administrátor

Level 3 - Hlavný Administrátor/Majiteľ

 

/setvip ID

V.I.P. hráči dostanú pri spawne 50% vesty + 2 granáty naviac (normálny hráči dostanú len 1 granát pri spawne). + VIP hráčom sa nad hlavou zobrazí 3DTextLabel s textom: [VIP] - žltooranžovej farby

 

+ príkaz /buy - vyskočí vám dialóg kde si môžte zakúpiť rozličné zbrane a vestu

všetky príkazy nájdete v /help alebo /commands

 

Taktiež Teroristi môžu plantovať bomby, a ak je plantnutá bomba tak ich môžu ísť defusnúť Counter-Teroristi. Po vybuchnutí bomby sa zobrazí klasický TD - Terrorists Win a bod sa pripíše Teroristom do TD alebo keď sa bomba zneškodní tak sa zas zobrazí TD - Bomb has been defused a bod sa pripíše Counter-Teroristom do TD.

Taktiež je v móde počítadlo killov cez TD (po odpojení sa automaticky vynuluje) + shoot system (neviem ako by som to lepšie pomenoval), proste keď dáte 2 kills za sebou tak sa objaví všetkým GameText napr.: Riso135 Double Kill atď. aj s Killing Spree a ostatnými...

 

V móde je aj jeden bonus (hidden briefase) ktorý po zobratí zmizne a dá vam náhodne jednu zo 4 zbraní (M4, AK-47, Country-Rifle, Sniper-Rifle)

 

P.S.: Mód budem možno ešte upravovať, a vynovené verzie nahodím taktiež sem na download

Za pomoc ďakujem týmto luďom:

QWER - v podstate vyriešenie toho istého problému

MartinHavo - v podstate vyriešenie toho istého problému

Winvik (a.k.a. SURANY_MORE) za mapu

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Mě ten mod nefunguje

Runtime error 20 Invalid Index parameter

... Tak tam máš chybu .. Protože v mém serveru to není když můj mod mi jede normálně.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...