Jump to content

[NABIZIM] VIP System[CS1.6.][Ihned pridanie do users.ini...]


GAMELASTERツ

Recommended Posts

Ahojte, jekolivz sa jeden portal zrusil(vps) , tak nam tu zostal VIP System naprogramovani mnou... Takze co to obsahuje?

- Automaticke vygenerovanie textu smsky

- pri vyberani NICK/STEAM/IP, nick sa napise, steam id nadpise(STEAM_ID:0:) a na IP uz da rovno jeho IP

- Bez namahove aplikovanie scriptu na server(Bude vysvetlene az po kupe)

- Ihned pridanie do users.ini a VIP aplikovane po dalsej mape(Indikuje rozdiel medzi ip, steam a nickom)

- Stranka pre PHP-Fusion ale aj pre nie PHP fusion(Kto ma VIP, dokedy ho ma atd...)

- Automaticke vymazanie VIP zo users.ini

 

Jekolivz to bolo na vpsku, nemam screeny ale script mam(Nechce sa mi instalovat PHP Fusion pre 1 img :d). Na prianie tam mozem nieco doplnit(ale az po kupe).

Cena: Dohodou

Kontakt: domino1175 (iFailGamer(Moj agent :d)) alebo gamelaster1 (Ja(Ak sa budete potrebovat nieco spitat, ak to bude nejaka blbost, block))

 

Vyhodou je to, ze to je jednoduche a strucne. Je mala pravdepodobnost ze vas ten, co si chcel aktivovat VIP kontaktuje :).

Link to comment
Share on other sites

Zabudol si doplniť, že pokiaľ by mal niekto záujem o naprogramovanie HOCIJAKÉHO Scriptu. či pre SAMP,CS 1.6,MINECRAFT,Poprípade niečo k webu.

Je to 100% Odskúšané, Bez Bugov, Samozrejme že sa dá "Design" tohoto Scriptu upravit podla Požiadávkach Klienta.

 

Cena: 10€ //Dá sa ešte dohodnúť! Keby že chcete do Scriptu niečo pridať. Za poplatok.

 

//Edit: Dá sa platiť: Prevodom,SMS,Paypal.

Link to comment
Share on other sites

PREDANÉ!

Pokiaľ máte záujem o tento script, bohužiaľ, je predaný.

Ale môžeme vám vytvoriť nový Systém..

Stačí napísať..

 

 

PROSÍM LOCK

 

//kazlik - zamknuto :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...