Jump to content

pomoc Tričká


Drotár Emil

Recommended Posts

Ahojte , chcel by som sa opýtať či nepoznáte nejakú stránku kde si môžem vytvoriť tričko z vlastnou potlačou a samozrejme si ho objednať .

Za rozumnú cenu za kus 3-5 eur .

Ďakujem vopred .

v nasom meste robia potlac za 5 eko

Link to comment
Share on other sites

Ahojte , chcel by som sa opýtať či nepoznáte nejakú stránku kde si môžem vytvoriť tričko z vlastnou potlačou a samozrejme si ho objednať .

Za rozumnú cenu za kus 3-5 eur .

Ďakujem vopred .

 

 

jj za 10 € ja typujem a ja som si raz dal niekde spravi triko ale uz nepametam kde mimo SK

Link to comment
Share on other sites

Ahojte , chcel by som sa opýtať či nepoznáte nejakú stránku kde si môžem vytvoriť tričko z vlastnou potlačou a samozrejme si ho objednať .

Za rozumnú cenu za kus 3-5 eur .

Ďakujem vopred .

 

jj za 10 € ja typujem a ja som si raz dal niekde spravi triko ale uz nepametam kde mimo SK

Prepáč ale si nechápavý ?

Ako to máte v škole ? Čítať ste sa učili ? Matematiku ?

Za rozumnú cenu za kus 3-5 eur .
Link to comment
Share on other sites

Ahojte , chcel by som sa opýtať či nepoznáte nejakú stránku kde si môžem vytvoriť tričko z vlastnou potlačou a samozrejme si ho objednať .

Za rozumnú cenu za kus 3-5 eur .

Ďakujem vopred .

 

jj za 10 € ja typujem a ja som si raz dal niekde spravi triko ale uz nepametam kde mimo SK

Prepáč ale si nechápavý ?

Ako to máte v škole ? Čítať ste sa učili ? Matematiku ?

Za rozumnú cenu za kus 3-5 eur .

za 3-5 euro ty to nikto neurobi...

Link to comment
Share on other sites

Ahojte , chcel by som sa opýtať či nepoznáte nejakú stránku kde si môžem vytvoriť tričko z vlastnou potlačou a samozrejme si ho objednať .

Za rozumnú cenu za kus 3-5 eur .

Ďakujem vopred .

 

jj za 10 € ja typujem a ja som si raz dal niekde spravi triko ale uz nepametam kde mimo SK

Prepáč ale si nechápavý ?

Ako to máte v škole ? Čítať ste sa učili ? Matematiku ?

Za rozumnú cenu za kus 3-5 eur .

 

tvl v nasom meste mas potlac za 5 eko uz som si dal spravit aj take tricko :d

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=359397280740636&set=a.359360164077681.106684.100000111027630&type=3&theater

 

xD

Link to comment
Share on other sites

Upozornenie pre nechápavých , tých čo v škole chýbali keď sa spolužiaci učili čítať a písať

Ja potrebujem iba URL , nič viac nepotrebujem .

Tým nič viac bolo myslené vaše zbytočné príspevky . Ak si ich chcete silou mocou nabrať čo najviac tak prosím nie v mojej téme .

Link to comment
Share on other sites

Upozornenie pre nechápavých , tých čo v škole chýbali keď sa spolužiaci učili čítať a písať

Ja potrebujem iba URL , nič viac nepotrebujem .

Tým nič viac bolo myslené vaše zbytočné príspevky . Ak si ich chcete silou mocou nabrať čo najviac tak prosím nie v mojej téme .

http://shirtinator.sk/

Link to comment
Share on other sites

Upozornenie pre nechápavých , tých čo v škole chýbali keď sa spolužiaci učili čítať a písať

Ja potrebujem iba URL , nič viac nepotrebujem .

Tým nič viac bolo myslené vaše zbytočné príspevky . Ak si ich chcete silou mocou nabrať čo najviac tak prosím nie v mojej téme .

http://shirtinator.sk/

Ja neviem , s prepáčením teraz ale ty si blbý ?

Cenu som písal na 3-5 EUR !!! 3 až 5 nie 10 .

Link to comment
Share on other sites

Blbej seš asi ty, když si na google nedokážeš najít nic sám ;) žeby jenom blbá lenost? :think:

 

PS: Lidem jako seš ty se pomoct nevyplácí. Člověk se Vám snaží pomoct, ale stejně hned začnete nadávat. ;) Buď si to hledej sám a neotravuj tady na fórku, nebo ber co ti ostatní nabízej ...

Link to comment
Share on other sites

Blbej seš asi ty když si na google nedokážeš najít nic sám ;) žeby jenom blbá lenost? :think:

 

PS: Lidem jako seš ty se pomoct nevyplácí. Člověk se Vám snaží pomoct, ale stejně hned začnete nadávat. ;) Buď si to hledej sám a neotravuj tady na fórku, nebo ber co ti ostatní nabízej ...

No tak za prvé ty mne zakazovať niečo nebudeš , nie si žiadny vládca a obmedzovať ma nemôžeš . Za ďalšie zato že si dokážu prečítať iba časť príspevku zato nemôžem alebo len pozrú nadpis a píšu .. Ja som snáď napísal jasne čo potrebujem a v akej cene ale keď niekto nevie že 3 a 5 sa píše inak ako 10 tak to je už na tom veľmi zle . Snaží pomôcť ? Čím , tým že si naberie pár príspevkov "AKOŽE" pomocou ?

Prečo si domýšľaš ? Asi by som sa nepýtal skôr než si to pozriem na Google .

Hľadal som ale také cenové obmedzenie ktoré by mi vyhovovalo som nenašiel takže neviem prečo si domýšľaš . Za ďalšie o tvoj názor som nestál , sám tu hovoríš o pomoci , čím si mi pomohol ? Ničím tak skľudni hormón a rozmýšľaj vôbec nad sebou a tým čo robíš :-)

Link to comment
Share on other sites

Suhlasim z dragonom...ti pisu ze lacnejsie mto nenajdes ,tak davaju alternativy , a ty ich iba odpalkujes...s takym pristupom mozes ist vies kde...

Link to comment
Share on other sites

Blbej seš asi ty když si na google nedokážeš najít nic sám ;) žeby jenom blbá lenost? :think:

 

PS: Lidem jako seš ty se pomoct nevyplácí. Člověk se Vám snaží pomoct, ale stejně hned začnete nadávat. ;) Buď si to hledej sám a neotravuj tady na fórku, nebo ber co ti ostatní nabízej ...

No tak za prvé ty mne zakazovať niečo nebudeš , nie si žiadny vládca a obmedzovať ma nemôžeš . Za ďalšie zato že si dokážu prečítať iba časť príspevku zato nemôžem alebo len pozrú nadpis a píšu .. Ja som snáď napísal jasne čo potrebujem a v akej cene ale keď niekto nevie že 3 a 5 sa píše inak ako 10 tak to je už na tom veľmi zle . Snaží pomôcť ? Čím , tým že si naberie pár príspevkov "AKOŽE" pomocou ?

Prečo si domýšľaš ? Asi by som sa nepýtal skôr než si to pozriem na Google .

Hľadal som ale také cenové obmedzenie ktoré by mi vyhovovalo som nenašiel takže neviem prečo si domýšľaš . Za ďalšie o tvoj názor som nestál , sám tu hovoríš o pomoci , čím si mi pomohol ? Ničím tak skľudni hormón a rozmýšľaj vôbec nad sebou a tým čo robíš :-)

 

Zamyslet nad sebou by ses mněl ty, nedaj se ty sra*ky po tobě číst.

Kdyš si chceš koupit tak levné tričko s potiskem. Tak si rači vem žehličku a začni stím sám protože jak píšou ostatní. Nikde tak levné triko neseženeš.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...