Jump to content

Warning - SAMP


Rayman

Recommended Posts

Zdravím, pred 2 dňami ma začalo neposlúchať samp. Po pripojení na VG ma asi 5x nepustilo, pri spawne som zmrzol (resp. ma ani poriadne nespawnlo, len my vytváralo telo, čiže som mal nohy a hlavu v kope). Raz za čas ma to spawnlo bez problémov, ale opäť po určitom čase to spravilo znovu. Podotíkam pri zamrznutí a použitia kombinácie CTRL + ALT + DELETE je využite procesora na 100% (98-99% niekedy), fyzická pamäť nepresiahne 30%. GTA som preinštaloval. Cleo ani žiadne nové textury, mapy v hre nemám, nič. Options - Display všetko čo sa dá je nastavené na OFF(okrem hud modu). Dnes som sa vybral pozrieť na iný server, tam ma už pustilo. Ale o pár minút my v pravidelných intervaloch začal vychadzovať warning. Tu je screen:

 

http://www.imgupload.sk/images/81496618802370007169.jpg

 

Myslím si že počítačom to určite nebude, posúdte samy:

CPU: Procesor Intel Core 2 Duo E7500 2,93 GHz

Zákl. doska: HP

RAM: 4GB RAM

Monitor: LCD HP 2009v, 1600 x 900:1, 75Hz

Grafická karta: VGA nVidia GeForce G210 512MB

 

 

Čo to je? vírus? prach? verzia? Nechápem, robí to aj Vám?

Link to comment
Share on other sites

tento warning většinou vyskočí pokud máš nějakou špatnou texturu či špatnej skin(auta,postavy,motorky..atd) zbavíš se toho reinstalem GTA ;)

PS: pokud si GTA instaloval do stejné složky tak uninstal GTA + SA:MP + smazej kompletní složku Rockstar Games a pak to nainstaluj, pokud bude probel přetrvávat nainstaluj GTA do uplně jiný složky ;) např na plochu nebo na disk D: ;)

Link to comment
Share on other sites

tento warning většinou vyskočí poud máš nějakou špatnou texturu či špatnej skin(auta,postavy,motorky..atd) zbavíš se toho reinstalem GTA ;)

 

Pred pár dňami som si dal do gta nové cesty. Reinštaloval som gta aj samp čiže models (gta.img) je nové a bez tej cesty.

 

Máš s0beit?

 

Nie

 

uninstall samp;

uninstall gta sa;

install gta sa;

instal samp;

 

To už som robil

Link to comment
Share on other sites

To robí aj mne je to npr. neexistujúci objekt alebo neexistujúce auto (vytvorené) alebo po reconnecte (Cez sobeit) mi to robí lebo tie auta nezničí... takže ich vytvára nanovo a žiadne niesu...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...