Jump to content

Pocasie SK verzion


mirko.ciernik

Recommended Posts

Čawte... je to prvá vec ktorú som v pawne robil(editoval) tak zase nieje to nič moc. Je to obyčajné počasie by Vodnik ale ja som ho preložil do Slovečiny a zmenil prikaz /pocasis na /pinfo. Počasie sa menit každých 5 minút. Dam vam sem aj .pwn ... ale aspoň tých autorov by ste tam mohli nechať.

  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

a načo to sem dávaš?!! Chceš sa pochváliť aký si páán? že si preložiš 5 slov, a napíšeš, Som pán...:(

Čím dalej sú ty ludia dementnejší a dementnejší

 

VAR, Zbytočný topik

Var 2,FS,Nieje Download

Var 3- najdite si niečo ešte :d

Link to comment
Share on other sites

a načo to sem dávaš?!! Chceš sa pochváliť aký si páán? že si preložiš 5 slov, a napíšeš, Som pán...:(

Čím dalej sú ty ludia dementnejší a dementnejší

 

VAR, Zbytočný topik

Var 2,FS,Nieje Download

Var 3- najdite si niečo ešte :d

 

neni download? pozri sa poriadne :d

Link to comment
Share on other sites

aspoň tých autorov by ste tam mohli nechať.
tak to už je lol, napíšeš se tam jako autor, přitom ti to muselo trvat jen 1 max 2 minuty..... Neřikám kdyby to bylo třeba anglicky tak jo, ale. CZ a SK neni takovej rozdíl. Je to jen zbytečý topic.
Link to comment
Share on other sites

aspoň tých autorov by ste tam mohli nechať.
tak to už je lol, napíšeš se tam jako autor, přitom ti to muselo trvat jen 1 max 2 minuty..... Neřikám kdyby to bylo třeba anglicky tak jo, ale. CZ a SK neni takovej rozdíl. Je to jen zbytečý topic.

přesně :d nebo kdyby tam nechal autora a k tomu napsal "Přeložil: ..::NICK::.." to by se dalo ještě překousnout

Link to comment
Share on other sites

Jsme jedni z mála států kteří mají tak podobnou řeč které dokáže porozumět i 5 leté děcko a ty to přeložíš z češtiny do slovenštiny? No promiň ale to se mi zdá zbytečné, kdyby jsi to alespoň přeložil do formy maďarštiny nebo do ruštiny tak nic neřeknu ale opravdu zbytečnost.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...