Jump to content

[BoSA/EeP] Christmas Party 2011 - Přípravy


Evro

Recommended Posts

8.png logo-eep.png

 

[boSA/EeP] Christmas Party 2011

 

Za měsíc bude další tradiční BoSA/EeP Christmas Party. Zatím je všechno v přípravách a proto schnáníme mappery, a nejen to. Určitě napište nápady, soutěže a další věci, které by jsme mohly uskutečnit tento rok.

 

Všichni kdo budou mít zájem o to udělat nějákou tu mapu pro letošní rok ať napíšou na [email protected] A nebojte nebude se opakovat to co minuly rok že ve videu nebyly titulky s mapperama.

 

Všechny nápady a další věci pište do tohodle tématu.

 

[boSA/EeP] Christmas Party 2010 Review

 

[boSA/EeP] Christmas Party 2009 Review

Link to comment
Share on other sites

No rovnou to můžu napsat sem, na plánu je zatim všechno to co minulý rok, proto scháníme nápady a mappery aby jsme mohly připravit i spoustu nových věcí. Jinak řečeno zatim máme ho*no :d

Link to comment
Share on other sites

na vás už s mapama kašlu..dal sem vám jich tolik..a ani sem neslyšel od nikoho"DÍKY" nebo podobné slovo..

 

tím nechci urazit všechny z EEP nebo BoSY..

Link to comment
Share on other sites

Ja vim koho bych zrovna za tohle z EeP urazil.. Ale nebudu jmenovat.. Hale minuly rok to šlo všechno s těma mapama mimo mě pak.. letos to chci všechno ohlídat a udělat tu Party do třetice trošku lepší než byla minuly rok.. proto jsem to vzal na starost já. A mimochodem dík za ty mapy teda, jestli ti ještě nikdo z EeP (včetně mě) nepoděkoval :d

Link to comment
Share on other sites

ty jediný myslím si mi na icq napsal dík za mapy..

 

 

jinak MAX nebo jak se jmenuje apod..sou namyšlené piče s prominutím..

 

dal sem jim minimálně 10 map.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...