Jump to content

Driver Audio Card


sk1ll3r

Recommended Posts

Caute.. mám problém so zvukom... nejde mi zvuk proste... mam základnú dosku ASUS P4SP-MX, Zvukovú kartu na doske... Keď dám správcu zariadení (Tento Počítač->Vlastnosti->Hardware->Správce zařízení->Radiče zvuku, videa, a herných zariadení) pridávam screen => www.upnito.sk/imggal.php?viewGallery=b0 ... 213b5d061a

 

tak tam mám taky výkričník žlty a ked na to kliknem 2x tak tam mám napísane toto: Ovladače tohoto zařízení nejsou nainstalovány. (Kód 2(smajlík) .... Mám zvukovú kartu asi Realtek AC97 ... som zistil z netu... A keď idem nainštalovať driver tak všetko vph ale ked inštalácia dojde tak dopoly tak mi vyhodí error.. Win error... taka modra cela orazovka a tam je cosi napisane ze windows zablokoval túto aplikáciu aby nedošlo kzlyhaniu či čo to... užh ani nwm... skusal som aj z netu stahovat asi 9x drivery ale pri kazdom mi to tak robi... aj ked dám v tom správcovii zariadení že: Preinstalovat ovladac, aktualizovat ovladac atd tak mi to stale robi... uzh si neviem dat rady... pls poradte...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...