Jump to content

Žiadosť pre Vás


eRo

Recommended Posts

Zdravím,

Možno si na mňa niekto spomenie, hlavne z tých starých členov, keďže som pawnil naposledy asi pred rokom+- aj tak to nebolo nejaké extra profesionálne pawnenie iba také amatérske. Tak a teraz k veci:

Určite si spomeniete na moju starú tému viewtopic.php?f=15&t=6673&st=0&sk=t&sd=a&hilit=pawno+team v ktorej som mal sen o pawno teame. Našťastie som sa prebudil, keďže nikto nemal záujem, záujem bol, ale iba taký akože zo strany pawnerov.

Teraz po roku mi prichádzajú žiadosti o vstup do pawno teamu, ktorý nie je ani nikdy nebol. Stránka síce vyrobená je, ale nikto v tom teame zase nie je. Už asi rok pracujem v inej oblasti (tvorba www, seo, copywriting a preklad) a v tejto oblasti sa mi aj finančne pomerne darí na to, že som študent. Takže chcel by som Vás poprosiť, aby ste mi neposielali žiadosti o vstup do "pawno teamu" a ani aby ste mi neposielali žiadne objednávky, keďže žiadny pawno team neexistuje a ani nemám v pláne žiadny pawno team vytvárať. Jednak by to trvalo pomerne veľa času a jednak mám už svoj vlastný biznis, ktorý mi vynáša.

Ďakujem za pochopenie.

Pekný deń,

eRo

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...