Jump to content

návrh Návrh na nábor.. (prečítať celé!)


Recommended Posts

Tak v prvom rade niečo pre clearyho, ffredyka a Lukáša:

 

Neide tak ani o mňa, ale proste sa o tie témy podľa mňa nestará..

 

Teraz už riadne k téme. Už nie raz som to preberal s clearym, ffredykom a Lukášom, či nebudú robiť nábor mdoerátorov sekcie. Povedali, že nie, ale po čase určite bude. No neviem čo je u nich čas, ale keď sa tak pozriete, sekcie v kategórii "HTML, CSS" a aj v sekciách kategórie "PHP" nieje nič doriešené a moderátori sa tam podľa mňa ani nepozreli :problem:

 

Neobviňujem žiadného modíka, to POZOR! Ich prácu si cením "rabbit"

Len myslím, že ten nábor by sa už robiť mohol, pretože si myslím, že o niektoré sekcie fakt nieje postarané, a predsa 4 modíci (+ 2 admini) nestíhajú čistiť témy od spamu, vkuse od rána do večera a to od cca 1.000 príspekov, a pomoc by sa im zišla...? A ešte jedno nechápem, prečo je PeTr_AP] modík, no to fakt nechápem. Nemám proti nemu nič, ale nevidel som nejakú obrovskú pomoc v témach (odkedy je modík tak už pomáha no..) a nejaké super scripty alebo také niečo som tiež nevidel. Je to ale vec chytrákova a Lukášova. Aj to je jedna z vecí, ktorá by, myslím, zaujímala viac ľudí. než len mňa.

 

Toto je téma skôr pre vedenie, aby sa nad tým zamyslelo. A uživatelia, vy :spam: príspevkami typu: "ty nikdy modik nebudeš" a spol. Vaše blbé pripomienky ma ale vôbec nezaujímajú, ale na opačnej strane, kto somnou súhlasi, kľudne nech sa vyjadrí.

 

S pozdravom, Dennis :shh:

Link to comment
Share on other sites

Petr je kvalitní moderátor, který dělá svoji práci (hlavně - tak mi to řekl chytrak) ve formě čištění. Jeho práce vidět není, protože to buď zamkne, nebo smaže. Nemyslím si, že neodvádí nic.

 

K náboru - jak jsem už psal, upraví se sekce, seskládají se lépe kategorie, apod. Potom několik moderátorů sekcí zřejmě přijmeme - vždy někoho, kdo danému tématu rozumí. Počkalo to pár let, počká to ještě pár dní, ne? :-)

Link to comment
Share on other sites

Před Bobanovou akcí jsem měl v sekci HELP 800 příspěvků, po ní pouze 150, proto se ti může zdát, že jsem nepomáhal. Ty jsi sem zavítal po nějáké době, takže nemáš šanci vědět jak jsem pomáhal a jak ne ;)

Link to comment
Share on other sites

Petr je kvalitní moderátor, který dělá svoji práci ve formě čištění. Jeho práce vidět není, protože to buď zamkne, nebo smaže. Nemyslím si, že neodvádí nic.

 

K náboru - jak jsem už psal, upraví se sekce, seskládají se lépe kategorie, apod. Potom několik moderátorů sekcí zřejmě přijmeme - vždy někoho, kdo danému tématu rozumí. Počkalo to pár let, počká to ještě pár dní, ne? :-)

 

 

Jasné, ja nevravím, že Petr nieje dobrý moderátor. Ja vravím, že nikde som nevidel aby sa písal nejaký návrh dať Petra moderátorom alebo tak, proste jeden deň norm. uživateľ, a na druhý bum zelenáč :d

 

Lukáš - a tak súkromne, mne nechceš dať šancu aby som ti ukázal že do tejto roly sa fakt rozumiem ? snažím sa ti to nejak vysvetliť, ale bez toho aby som sa ti "potvrdil" to nebudeš vedieť nikdy.. na tejto role som si všade kde som ju mal, tak dával záležať, že nikto sa namňa nesťažoval :)

Link to comment
Share on other sites

Až budeme hledat, tak se hlásit budete moci, ale teď vážně není důvod. Je ještě něco k tématu, nebo to zamkneme? :-)

 

 

A zase to len zahováraš :d

 

Nie ale fakt, vždy mi napíšeš, že "odpověď je vždy stejná" (na moju žiadosť) ale prečo do toho miešaš to, že budete meniť témy do iných kategórii, však keď raz je niekto moderátorom sekcie PHP (trebárs) tak ním bude aj ke´d sa to presunie do pravidiel, nie?

Link to comment
Share on other sites

Až budeme hledat, tak se hlásit budete moci, ale teď vážně není důvod. Je ještě něco k tématu, nebo to zamkneme? :-)

 

 

A zase to len zahováraš :d

 

Nie ale fakt, vždy mi napíšeš, že "odpověď je vždy stejná" (na moju žiadosť) ale prečo do toho miešaš to, že budete meniť témy do iných kategórii, však keď raz je niekto moderátorom sekcie PHP (trebárs) tak ním bude aj ke´d sa to presunie do pravidiel, nie?

Ne, nic nezamlouvám. Ano, moderátor celé sekce PHP by zůstal, protože tato kategorie zůstane, ale například PHP a podkategorie Help možná nebude, možná ano. To musíme promyslet, jaké jazyky zůstanou, jak se to spojí, apod.

Link to comment
Share on other sites

Až budeme hledat, tak se hlásit budete moci, ale teď vážně není důvod. Je ještě něco k tématu, nebo to zamkneme? :-)

 

 

A zase to len zahováraš :d

 

Nie ale fakt, vždy mi napíšeš, že "odpověď je vždy stejná" (na moju žiadosť) ale prečo do toho miešaš to, že budete meniť témy do iných kategórii, však keď raz je niekto moderátorom sekcie PHP (trebárs) tak ním bude aj ke´d sa to presunie do pravidiel, nie?

Ne, nic nezamlouvám. Ano, moderátor celé sekce PHP by zůstal, protože tato kategorie zůstane, ale například PHP a podkategorie Help možná nebude, možná ano. To musíme promyslet, jaké jazyky zůstanou, jak se to spojí, apod.

 

 

Ale aký dôvod máš na to, aby sa zrušilo niečo z kategórie "PHP" a "HTML, CSS" ? Podľa mňa je to tam dosť aktívne, a nevidím dôvod rušiť tam nič :)

Link to comment
Share on other sites

Ne, nic nezamlouvám. Ano, moderátor celé sekce PHP by zůstal, protože tato kategorie zůstane, ale například PHP a podkategorie Help možná nebude, možná ano. To musíme promyslet, jaké jazyky zůstanou, jak se to spojí, apod.

 

 

Ale aký dôvod máš na to, aby sa zrušilo niečo z kategórie "PHP" a "HTML, CSS" ? Podľa mňa je to tam dosť aktívne, a nevidím dôvod rušiť tam nič :)

viewtopic.php?f=13&t=21924&start=0

Link to comment
Share on other sites

Ja vravím, že nikde som nevidel aby sa písal nejaký návrh dať Petra moderátorom alebo tak, proste jeden deň norm. uživateľ, a na druhý bum zelenáč :d

 

A víš proč? Protože jsi sem nechodil, teď ses tu nedávno objevil. To je ten důvod.

 

Mimochodem: viewtopic.php?f=16&t=20080

 

No a teď ti povím příběh.

V tý době byly moderátoři: ffredyk, Marwin, Om3n a SmK. Z toho aktivní tu byl pouze ffredyk. V té době hlavně se tu konaly nálety spamů. ffredyk jeden den byl někde mimo a zrovna ten den tu nastal mega velký spam. Nebyl tu nikdo z moderátorů. Pak ffredyk přišel vše promazal atd.. No a začalo se jednat o novém moderátorovi a ffredyk doporučil mě. A to je tak vše.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...