Jump to content
  • 0

pomoc Nefunguje mi server


rikko96

Dotaz

PLS poradte:

Server sa mi zapne všetko ide ako má, ja sa možem pripojiť a všetko funguje a aj mi ukazuje že je online, ale pre všetkých ostatných ukazuje server offline,a nemôžu sa ani pripojiť. :wtf: Robí mi to aj pri 0.3c R2 a aj pri 0.3c R5. Server spúšťem z vlastného PC. Neviete ako to opraviť? "help" Za odpoveďe vopred ďakujem :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

15 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ja to nemam cez Hamachi a nemam ani verejnu IP ale ked dam niekomu IP serveru tak sa nanho malo dat pripojit. Mne to tak chvilu islo ale potom zrazu nie. Kazdemu ukazuje offline, iba mne nie.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Ale ved mi to doteraz islo v poho. Dal som kamosovy IP servera, pridal si ho, pripojil sa a hrali sme.. A zrazu to nejde.

Toje ale blbost kdyz nemas verejnou IP

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Já to tu ukončím, oni mají pravdu, pokud nemáš veřejnou IP adresu, nikdy si svůj server nemohl zprovoznit tak, aby se na něj dostali druzí, je to blbost :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ok a uz ked sme pritom, neodporucite mi nejaky free hosting? A prave som narazil na vytvaranie verejnej IP na Dyndns len si s tym neviem rady :think: :thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Ok a uz ked sme pritom, neodporucite mi nejaky free hosting? A prave som narazil na vytvaranie verejnej IP na Dyndns len si s tym neviem rady :think: :thumbdown:

jo, takový služby jsou, ale jsou omezený na několik dní, na odzkoušení, pak už za to chtějí zaplatit hezky :v:

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Mi za to nic neplatíme stačí mě kontaktovat do SZ ;) jinak k tematu asi to ces na vlastni pc musis pres hamachi

ale platíte, ty to máš tak, že VPN ti poskytuje poskytovatel internetu ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...