Jump to content
  • 0

pomoc [Help]Auta


_MiGueL_22

Dotaz

Custe mam taky mensi problem neviem ako napriklad zoberiem si auto co je pri wangu ktore nieje vytvorene ziadnym admin scriptom a prejdem s nim k ottos auto[priklad]tak to auto sa vrati k wangu a ja potrebuj to ze ked s nim pridem k ottos autos tak mi tam ostane navzdy alebo na velmi dlhu dobu diki :)

Link to comment
Share on other sites

15 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

jymbo, nevím, nikdy sem to nedělal, ale řekl bych že by to mohla udělat proměna (Auto by ti už nikdy nezmizelo) ale opravdu nevím jak, nikdy sem z proměnou nepracoval, skus se zeptat někoho v chatu. :v:

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Skus se podivatat na zdroj exisu na exis auta, do googlu dej Maverickova Prdel, a tam to mas jako prvni, a stahni si starej exis a podivej se na to... :)

 

Jestly už tak trochu chápeš jazyk pawn, a ovladat pawno tak by ti to mohlo pomoct :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0
takze kdyz to respawn_delay nastavim na 0 tak by meli zustat navzdy na to miste?

 

-- pát 05. srp 2011 21:20:07 --

 

anebo jak?ja to potrebuji objasnit trochu :)

 

A slova "vyzkouším to" tě nenapadla?

Link to comment
Share on other sites

  • 0
":h2a5r64q]
takze kdyz to respawn_delay nastavim na 0 tak by meli zustat navzdy na to miste?

 

-- pát 05. srp 2011 21:20:07 --

 

anebo jak?ja to potrebuji objasnit trochu :)

 

A slova "vyzkouším to" tě nenapadla?

takze by to melo fungovat? na 0?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

no vdyt akurat skousim a vzdycky mi vyleti warning

 

Radek 373 :AddStaticVehicle(445,247.0693,-84.5195,2.1453,91.2006,35,35,0);

Warning:C:\Users\JymBo\Desktop\PWN\GM\LazyBeach.pwn(373) : warning 202: number of arguments does not match definition

Pawn compiler 3.2.3664 Copyright © 1997-2006, ITB CompuPhase

 

 

1 Warning.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Můžu otázku ? PeTr_AP, když dám AddStaticVehicle na nejaky misto, (myslim auto) a někam snim odjedu tak tam zustane? Potom kdyz odjedu nekam jinam tak zustane tam ? Kdyz tam budu mit v respawnu 0 ? Zajímalo by mě to :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 0
":ki0lhrcf]Můžu otázku ? PeTr_AP, když dám AddStaticVehicle na nejaky misto, (myslim auto) a někam snim odjedu tak tam zustane? Potom kdyz odjedu nekam jinam tak zustane tam ? Kdyz tam budu mit v respawnu 0 ? Zajímalo by mě to :-)

 

Podle mě ne spawne se po nake době.. Taky to tak mam v modu a spozoroval sem spawn..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...