Jump to content

[Help]Youtube downloader to MP3


Elipsa

Recommended Posts

Ahojte pravidelne stahujem z youtube videá a convertujem ich do mp3 ... Dnes som spustil program hodil tam link a ono to miesto linku napísalo niečo v HTML alebo CSS

 

a nie ten link ktorý som tam dal ale všetko o tom videu ...

 

Toto tam dalo miesto toho linku :

_

_span id='eow-title' class='' dir='ltr' title='110714 - Mona Lisa'_

110714 - Mona Lisa

 

 

Ako to opravím aby tam spat dávalo link a nie toto ?

Link to comment
Share on other sites

Skopíroval si ten link dobre ? :d

 

Ale áno omg ... a nespamuj

 

No tak ne no však to sa môže stat každému.

 

Skús to preinštalovať.

Potom povedz ;)

 

To som skúšal už včera ... a skúšal som dať aj staršiu verziu (nepomohlo) stále spraví to isté ...

Link to comment
Share on other sites

Většina videí od originálních interpretů jsou ošetřena, proti tomuto convertu. Takže zkus jiné video ;)

 

To som skúsil stahoval som aj hocijaké blbosti ... robí to pri každom videu :(

Link to comment
Share on other sites

Zkopíruj si nejdříve ten link například do poznámkového bloku a potom až do toho programu. Je možné, že ti taky může zkopírovat nějakou součást webu.

 

Jinak to spíše vidím na chybu programu, já osobně používám Online converter a když chci stahovat hudbu, tak přímo z určitého webu. Kde je ta hudba kvalitnější.

Link to comment
Share on other sites

Zkopíruj si nejdříve ten link například do poznámkového bloku a potom až do toho programu. Je možné, že ti taky může zkopírovat nějakou součást webu.

 

Jinak to spíše vidím na chybu programu, já osobně používám Online converter a když chci stahovat hudbu, tak přímo z určitého webu. Kde je ta hudba kvalitnější.

 

Skopíroval som to teda najpv do poznámkového bloku tam to hodilo normálne link toho videa a potom do Youtube downloadera a tam to hodilo zase tú blbosť ... Já potrebujem niečo včom sa dá stahovat viac veci naraz a v kvalite MP3 - 320 Kbps , 48000 Hz ... takže asi tak ...

Link to comment
Share on other sites

Já potrebujem niečo včom sa dá stahovat viac veci naraz a v kvalite MP3 - 320 Kbps , 48000 Hz ... takže asi tak ...

 

V tom online convertoru to mam za chvilku. A to, ze chces stahovat v one kvalite to je k nicemu, pokud to samo to video nema. Hudbu stahuj ze zippyshare. Tam tu kvalitu dostanes.

Link to comment
Share on other sites

Já potrebujem niečo včom sa dá stahovat viac veci naraz a v kvalite MP3 - 320 Kbps , 48000 Hz ... takže asi tak ...

 

V tom online convertoru to mam za chvilku. A to, ze chces stahovat v one kvalite to je k nicemu, pokud to samo to video nema. Hudbu stahuj ze zippyshare. Tam tu kvalitu dostanes.

 

Lenže já potrebujem z youtube :) to 320 Kbps bol len príklad ...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...