Jump to content

Ostrov s generátorom


Leslie

Recommended Posts

Ahoj... napadla ma taka mala haluz... netusim ci by sa to ujalo na nejakom servere..

 

Ide o maly ostrov kde sa generuje štít pre oblast san andreas... prisiel by tam hráč... a mohol by tento štít vypnuuut,.... do 10 sekund by sa prehodilo nepriaznive pocasie a do 30 sekund by boli vsetci mŕtvy... proste.. .spatna atmosfera... radiacia... a podobne..

proste... len taka haluz na male nastvanie hracov "lol"

 

Tuto ponuuukam maly napad toho ostrova... dlzka vydea == vzdialenost od Los Santos..., mapka je jednoducha.... ma cca 40 objektov takže neni potreba žiadny streamer... ale pomerne taka večšia ... jo... a je to zatim dorobene len z 50%... nejsu tam zatial ziadne interiery... a take mensie prkotinky okolo... samozrejme ze by to slo vyuzit i na uplne ine ucely ten ostrov... no... ved ohodnodte nech viem na čom som :v: ... a tvorba mapy trvala asi mno... 4 hodiny :klidek: (nwm ja to delal tak 3 dni... jak sem mnel cas )... cele to videjko trva skoro 2 minutky tak... snaad sa pozret...jo a este malickost... po anglicky moc nwm... tak sorry jestli sem na konci urobil gramaticku chybu "lol"

 

Videjko:

 

 

Hodnodte.... ja temu davam tak 4/10 :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Mapa je nic moc, jak kde :d Mohl si tam dát trošku víc objektů, nevím jestli je to účel, ale tak 5/10 :)

 

iha "lol" tak az o 1 bod zeby stupla ta mapka.. no tak je to len z 50% jak pisem.. takze... no... mozno to vylepsim... je to len škyca :boss:

Link to comment
Share on other sites

no trebaaars... alebo sa to moze pouzit aj na ine veci... trebars sa z teho moze urobit ostrov pro adminy... nebo ja nwm co ... ma to plno vyuzitiii... ale... keby ste na takem serveri robili misiu a chybalo by vam 35 sekund do ukoncenia... a nejaky smrad maly by vypel štít... a vy by ste 3 sekundy pred ukoncenim zhebli... no nezabili by ste ho??? myslim ze by sa vam ostatny hracy pekne skodoradostne smiali... "lol"

 

a kludne by to ani nemuselo byt cele sanko.. mohla by sa mapka rozdelit na mensi casti a postupne ich vypnut... alebo setky naraz... alebo iby urcitu... abo ja nwm... to zalezi od fantazie tvorcu gm / fs

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

To zabijeni semi nelibi ale ochrany mirovy stit(nejde strilet, vsichni maji godmode, je porad hezke pocasi, a kdyz by nekdo ten stit vypnuul tak by se zapnul prikazy pro port na zakladnu tam bys hraci portovali a snazili se zabit toho manika co to vypnul aby to mohli znovu zapnout, a kdyz by se stit vypnul tak by se nastavilo spatne pocasi treba sa pul minuty, a treby by se napawnilo treba 120 explozi po celem sa že kdyz by se to vyplo tak za 30 sekund by to bouchlo a pak znovu treba kazdych 5 minut.

 

//ffredyk: Děkuji, za napsání do old tématu..

 

EDIT: Sorry že to edituju ale já myslel že staré téma je >2 měsíce

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...