Jump to content

[WINDOWS]XP HOME SECURITY


DonMafia

Recommended Posts

Hojte.

Potrebujem pomoc.

Dnes som pustil počítač a začal mi vyskakovať program XP Home Security.

Tento program som ja neinštaloval !

Nemôžem ho ani odinštalovať,odstavil mi firewall a avast.

Pýta odo mňa registračný kľúč...

Nemáte ho niekto alebo neviete ako to odstrániť ?

Ja som hľadal všade.

SP DonMafia

Link to comment
Share on other sites

Konečne po dvoch hodinách som našiel CD KEY...

Akonáhle som sem dal tento topic tak som našiel key :)

Vďaka za radu David.

Moderátor možeš zamknúť alebo zmazať topic.

Link to comment
Share on other sites

Xp home Security je falesny antivir, mel jsem podobny(Xp Total Security)

Zablokuje veskere programy na net, antivir a firewall, falesne vypisuje zpravy ze je pc zavirovany, ikdyz neni. vse je jeden velkej fake... vice zde: http://videotekaumravencu.blog.cz/1010/ ... k-poradnej

tam je presne ten muj.

Obranny program kterym timto shit odstranis se jmenuje: Malwarebytes' Anti-Malware ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
když ti nejde spustit instalačka tak je to dobře ne? aspoň ti nic nenastaví a nemusíš ho odinstalovávat

 

kde je teda problém? nebo lépe: založ si vlastní téma!

Asi myslel Odinstalacka jen se v tom nevyzna..

 

Jinak stahni si CCleaner ten to dokaze odinstalovat

Link to comment
Share on other sites

mel sem tenkrat na starym pc Spy Protect...tez falesny antivir...

 

odinstalace samozrejme nikde nesla a nebyla ani v pridat/odebrat programy

 

odebrani sem provedl:

V Nouzovem Rezimu(mackej pri zapinani pocitace F8 -> az se ti ukaze vyber,zvol Stav Nouze) dle nazvu .exe ve slozce programu(ja ho mel v Documents and Settings) zadat do registru(start -> spustit -> regedit) hledani -> vlozit nazev .exe...nasel sem vsecky klice v registrech a smazal...po te sem smazal data toho falesneho antiviru....resetl sem pocitac...a nod32(tenkrat byl jeste dobrej tak sem ho tam mel) nabehl(predtim ho blokovala ta kravina) a vse slapalo ;)

 

->pak cisteni registru pomoci ccleaner

->kontrola pocitace antivirem(nod mi pak nasel zbytky,oznacil je jako trojany)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ja mám ESET Smart Security 4, platím si za to a som s ním nad mieru spokojný. A nesťahujem z netu free sračky, ktorý ti dokážu spraviť s compu trosku. Ak chceš poradiť kúp si original a nesťahuj z uložiska.

Link to comment
Share on other sites

Ja mám ESET Smart Security 4, platím si za to a som s ním nad mieru spokojný. A nesťahujem z netu free sračky, ktorý ti dokážu spraviť s compu trosku. Ak chceš poradiť kúp si original a nesťahuj z uložiska.

Link to comment
Share on other sites

Kamarat ma AntiVirak Aviru, a ako ju nainstaloval, tak po 15minutach vypol PC. Potom ked ho na druhy den zapol, tak uz pri prihlasovani vyskocila ikonka s tim, ze ma poslat smsku atd....... Proste demence tychto lidi...

 

Tvuj kamard je blbec asi to stahl od neoverenych zdroju ja mam Aviru uz Půl roku a detekuje viry dobře!

Link to comment
Share on other sites

Kamarat ma AntiVirak Aviru, a ako ju nainstaloval, tak po 15minutach vypol PC. Potom ked ho na druhy den zapol, tak uz pri prihlasovani vyskocila ikonka s tim, ze ma poslat smsku atd....... Proste demence tychto lidi...

 

Tvuj kamard je blbec asi to stahl od neoverenych zdroju ja mam Aviru uz Půl roku a detekuje viry dobře!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...