Jump to content

pomoc MTA


Guest Kaczmi

Recommended Posts

Čus ALL..

 

Chtěl bych se zeptat, když uložím nějakou třeba arénu někde daleko, dá se k ní pak pomocí nějakého příkazu dostat ? Uložit pozici a pak se k ní portnout ?

 

 

A kam se ty mapy ukládají ? Do jaké složky ?

 

A jak zjistím jejich kód dám je na konvert a zjistím pawn kódy ??

 

Díky, já v editoru začínám :d

 

Kdyby už takové téma existovallo, tak sem dejte odkaz :d já ho nemužu najít :d dík

Link to comment
Share on other sites

Vím že se to tam ukládá, ale kde zjistím ten kód a kterej pak dám konvertovat do pwn ?:d

 

A jak se vlastně uloží ta pozice na kterou se pak dostanu díky nějakému příkazu nebo nějak tak ?:d

Link to comment
Share on other sites

jžš je to tu! pozici zjistíš příkazem /save a port funkcí SetPlayerPos a ty objekty máš v té složce v MTa jak sem ti psal a to otevřeš a přeconvertuješ to přesto co jsem poslal a dáš do pawna!

Link to comment
Share on other sites

OMG to vím taky, přeečti si pořádně co píši. Když uložím mapu a potom jdu zase do mta tak kde ji najdu, dá se nějak ta pozice uložit ?? Myslím ve hře, dám třeba jak je v RZE /setloc a když tam přijdu a načtu mapu tak dám /teleport ...

Link to comment
Share on other sites

ne ale mapa se načíšst dá! a teleportovat se tam můžeš tk že si najdeš ten objekt v adresáři toho co jsi postavil a 2x nato klikneš a teleportuje tě to k tomu objektu

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...