Jump to content

Gta San Andreas vs. Realita


Recommended Posts

Gta San Andreas a Realita... tady vám chci ukázát pár příkladu, kdy se RockStars Games inspirovalo realitou. Je to pouze můj názor... Realita může být jiná!!!

1) Cj - Carl Johnson a 2pac - Tupac Amur Shakur 1. Spojitost - Na začátku hry je Cj oblečený v tílku a džínech. 2pac nosil taky rád tílko a džíny... aby bylo vidět jeho tetování. 2.Spojitost! - Cj se na začátku hry vrací z Liberty City (East Coast - vychodní pobřeži) domů. 2Pac pochází z New Yorku.... (East Coast - východní pobřeží) Liberty city má být jako v Gta New York.... 3. Spojitost Oba nenávidí East Coast přitom tam byli....

2) Ryder - Ryder a Eazy-e - Eric Wright 1. Spojitost - Vypadají stejně... 2.Spojitost - Oba rádí reprezentují svoje město... nebo stát 2. mají rádi různé Drogy.... a cigára

3) Big Smoke - Biggie Smalls - 1. Spojitost - Vypadají stejně... 2.Spojitost - Biggie Smalls - East Coast Rapper, Gta se odehráva ve West Coast, Big Smoke - Zradil... přidal se k Ballas... asi vám to došlo že?

4) Města

1) Los Santos - Los Angeles

2) San Fierro - San Francissco

3) Las Venturas - Las Vegas

5) Gangy

1) Groove Street - Crips

2) Ballas - Bloods

 

To je zatím všechno... pokud ještě na něco příjdu, tak to tady napíšu!

Link to comment
Share on other sites

Nevím proč to sem píšeš, ale todle ví o GTA každej, i ten koho to nezajímá ...

 

 

0/10 - nic mi to nedalo a asi nejsem sam

 

Když se ti nelíbí mužes dat odhlásit... ;) a já to tu dával jako zajímavost... a nevím přoč to hodnotíš, pro ty co to třeba neví a každý neposlouchá Rap.... Já to vím už dlouho, ale dal jsem to tady pro ty co neví. Jo a stím 2pacem a biggiem jsem šel do podrobností. Takže si tu nehraj na někoho kdo všechno ví a všechno zná. Příště vám tu dám detaily gangů a jména mexických gangů. Takže si hloupé komenty nechte pro sebe...

Link to comment
Share on other sites

Nevím proč to sem píšeš, ale todle ví o GTA každej, i ten koho to nezajímá ...

 

 

0/10 - nic mi to nedalo a asi nejsem sam

 

Když se ti nelíbí mužes dat odhlásit... ;) a já to tu dával jako zajímavost... a nevím přoč to hodnotíš ;)

 

Odhlásit se zrovna nemůžu, hodnotím všechno na co narazím, že je to zajímavost je to moc hezký ale ta uprava co tam je je hrozna, a todle vsechno skoro kazdej zna...

Link to comment
Share on other sites

Nevím proč to sem píšeš, ale todle ví o GTA každej, i ten koho to nezajímá ...

 

 

0/10 - nic mi to nedalo a asi nejsem sam

 

Když se ti nelíbí mužes dat odhlásit... ;) a já to tu dával jako zajímavost... a nevím přoč to hodnotíš ;)

 

Pěkný popis,ale pawno.cz je o pawnu a ne o popisu o gta "santa" "lol"

Link to comment
Share on other sites

Pre poriadok to upresnim :

 

1. Pawno.cz - neni uz len o pawnu

 

2. Tento topic je v sekci - Všechno možné - Takze ma pravo sem ten prispevok dat

 

 

Moj nazor :

 

Pripada mi to ako keby to bolo od niekial skopirovane :eh:

Zlá uprava :thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

Pre poriadok to upresnim :

 

1. Pawno.cz - neni uz len o pawnu

 

2. Tento topic je v sekci - Všechno možné - Takze ma pravo sem ten prispevok dat

 

 

Moj nazor :

 

Pripada mi to ako keby to bolo od niekial skopirovane :eh:

Zlá uprava :thumbdown:

Zkopírované to není se mužes spolehnout... je to čistě moje představa

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...