Jump to content

GotoWorld - Vylpšení portování do jiného světa


Guest MORORO

Recommended Posts

Kod kterej si myslim že se mi povedl a možna by se někomu hodil nebudu opravovat jelikož výpis pro teleportovaného a return zařizuje přimo dcmd "bom"

stock GotoWorld(playerid,svet){
 if(IsPlayerInAnyVehicle(playerid)){
   new VID=GetPlayerVehicleID(playerid);
   SetVehicleVirtualWorld(VID, svet);
   SetPlayerVirtualWorld(playerid, svet);
   for(new i=0;i      if(IsPlayerConnected(i)){
    if(IsPlayerStreamedIn(i,playerid)){
      new str[100];
        if(IsPlayerInVehicle(i,VID)){
             SetPlayerVirtualWorld(i, svet);
             PutPlayerInVehicle(i, VID, GetPlayerVehicleSeat(i));
             format(str,100,"Hráč %s se protl do jineho světa a vy s nim. Pro návrat /beback",Jmeno(playerid));
		  SendClientMessage(i,0xFF7B00AA,str);
           }else if(GetPlayerSurfingVehicleID(i)==VID){
             SetPlayerVirtualWorld(i, svet);
             format(str,100,"Stojítě na autě hráče %s, který šel do jineho světa a vy s ním. Pro návrat /beback",Jmeno(playerid));
		  SendClientMessage(i,0xFF7B00AA,str);
	    }
    }
  }
   }
 }else{
   SetPlayerVirtualWorld(playerid, svet);
 }
}

Doufám že se vám bude libit a hodit se pokud ne a nebo vás "sleep" snad dokonce si myslite že jsem :prase: tak se omlovám protože já prase jsem přeji krásny den :hrac:

Link to comment
Share on other sites

Dobrý den, můžete mi vysvětlit co je IsPlayerStreamedIn za funkci?

Tato funkce zjisti zda hráč vidi toho hrače zda ho ma streamnutého (pokud je v blizkosti 150m) vice http://wiki.sa-mp.com/wiki/IsPlayerStreamedIn

Si d*bil nebo neumíš číst? Co jsem teď psal?

 

Sorry mě přijde že jsi deb*l ty jelikož jem to psal už v té době co ty jsi tohle napsal tak jsem to nechtěl mazat a vysvětlil jsem to lip.

Laskavě se do mě nenavážej ...

 

ps. Grubb upravil svuj přizpěvek to co tam je to je nepřepsane quote

Link to comment
Share on other sites

Sorry mě přijde že jsi d*bil ty jelikož jem to psal už v té době co ty jsi tohle napsal tak jsem to nechtěl mazat a vysvětlil jsem to lip.

Laskavě se do mě nenavážej ...

Tak to smaž a nerob tu spam a s tím i tyto příspěvky..

 

Tys na jeho problem neodpovědel jen si z něj udělal debila že nezna wiki na sapmu takže to smaž ty ten tvuj je zbytečný

Link to comment
Share on other sites

Nerob tu OT a neuc ma pawno.

Keby si si to precet, tak tam je vse, nejakych 150m ho nezachraní.

 

Je ale puvodně nebylo to jse dal poté edit protože si vědel že si to podělal ... předtim tam bylo jen "neznaš snad samp wiki" a upravil jsi to 10 minut po mém zveřejnění svatoušku

Link to comment
Share on other sites

Nerob tu OT a neuc ma pawno.

Keby si si to precet, tak tam je vse, nejakych 150m ho nezachraní.

 

Je ale puvodně nebylo to jse dal poté edit protože si vědel že si to podělal ... předtim tam bylo jen "neznaš snad samp wiki"

Ne rád píšu a pak to doplňuju..

Nerob tu OT!

Nehodlam kvoli tebe dostat ban..

 

Ano ale tys mu puvodně nenapsal plnohodnotnou odpověd a pak si se do mě pustil. Necham toho ale si ubohej...

Link to comment
Share on other sites

je to samizda skopirovane s ladminu alebo eXisu tiež tam bol príkaz na danie hráča do iného virtual world a beback bol späť

Je to logika že pokud používám stejný nazev funkce co je v jiních AS tak je kopiruju,

si fakt dobrý fylozof. Ale ono to tak neni proč by nějakej pawner nemohl použít stejný nazev funkce aniž by to zkopiroval ? Jelikož si někdo zvykne na ty přikazy co používaj jine AS a pak když si po letech děla vlastni tak proč vymýšlet nový nazvy když já a adminteam je na tuto funkci zvyklej že. Takže neposuzuj ostatni lidi podle sebe laskavě.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...