Jump to content

[BoSA/EeP] Christmas Party 2010 Review


Evro

Recommended Posts

Takže již druhá společná BoSA a EeP Christmas Party proběhla. Z rána jsme ještě dodělávali mod až do 14.00.

Po testu jsme odemkli server. A všichni už jsme počitali s tim co se stane. SPAM Lidí. Na server se v první minutě připojilo přes 200 lidí (možná i víc ale to už jsem pak nekontroloval). Tou chvílý jsme měli nejvíc lidí na serveru v celym CZ/SK.

 

Letos opět točil [EeP]Soni (

z minuleho roku) Video můžete čekat opět až někdy v Únoru tu na webu BoSA nebo EeP nebo na gta.cz. A potom určitě na všech webech který nás mediálně podpořily!

 

Bylo pár nových věcí a pár starých. K dispozici bylo asi 10 závodů. A to 3 pěšky,2 v autě, na motorce, na kolech, ale i na lyžích a skůtrech(pokud jste měli stáhlé). Celé Mt.Chilliad bylo v krásné zimní atmosféře(jen ten ddo měl mod). Taky jsme měli asi 10 vánočních oblastí, některé z nich i zasněžené (bez modu!). Bylo super bludiště. Taky tam byly opět dokonalé Kostky od Luk_Asse z HoMieS! Které byly v hodně lidech obzvlášť zábavné! Párkrát byl zaplý aj TDM a DM, ale střílelo se to tam hlava nehlava, dokonce aj v TDM se při spawnuti začeli střílet v tymu asi 2 minuty.

 

Co se týká videa tak jsme natočily doopravdy krásnou komunitu CZ/SK! Ať už u podia, discu, u cocacola tracku, u ohnostroje, na lyžích. Sice to občas někteří lidi kazily, některým jsme možná daly nechtěně ban/kick, ale v tom počtu lidí to byl prostě chaos pro adminy, takže jestli v tom byl někdo nevině tak se omlouváme.

 

Myslim že party se opět povedla a stálo to za námahu. Chtěl bych poděkovat Zombovy za kvalitně dodělanej mod a všechnu tu práci co si s tim dal. MaXovi.. že aspoň ten zaklad s miliony chyb a nedostatku udělal. CloSeRovy za objekty z minuleho roku a za organizaci na serveru. Jak už jsem se zmínil dík taky patří Luk_Assovi za jeho perfektní kostky! Potom velký dík patří všem tem Mapperum co pro nás udělali mapy a to jsou Jizzy, DON, SweetCZ,NemmesiS a Crazyk. Další dík patří našim mediálním partnerům!

 

HoMieS, OGS, RST, BsK, Cripz, IB, Art

 

Další velký dík patří kvalitnímu game hostingu xel.cz, který nám poskytl server na party a ani jednou nespadl a vydržel tu zátěž hráčů. A taky GTA.cz za jejich podporu.

logo.pnggta_cz_icon.gif

 

Všem vám přejeme Veselé Vánoce! A děkujeme za účast

 

 

Kompletní galerie screenu (Zatim se bude naplňovat)

Kdo má screeny a chce se podělit tak mi je posílejte na [email protected] nebo na icq!

 

sa-mp-126.pngsa-mp-130.jpg

sa-mp-133.png

sa-mp-149.jpg

sa-mp-132.png

sa-mp-135.png

sa-mp-138.png

sa-mp-146.png

Link to comment
Share on other sites

Podle me byla Party docela vydarena.

Zvlast kvuli tomu ze sem vyhral beh a to zavodilo pres 200 lidi :o

Pak bylo blby jak sem dostal ban protoze bracha cheatoval!

Prokleta stejna IP :(

Link to comment
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=vN0738_kstQ

video od Luk_Asse

a další videa na youtube

 

NurofenCZ: no nevim kdo tě zabanoval :d vim že jsme tě kickovali na začátku protože ses připojoval jak ID 0 ktere bylo vždy bugle (neviděl si co píšem byl si v take chatce freeznutej) A kdo tě potom zabanoval a proč to nevim :d Takže sorry :d V logu vidim že si spamoval "DAME TG SE SPAWNAMA" co už možna někdo zabanoval :d

 

KILLER_SK: Též nevim kdo tě zabanoval a proč, takže sorry. Ale daval jsem hodinu na to všem unbany. Prostě bylo těžke někdy poznat kdo děla bordel a kdo ne no.. mohlo za tim byt aj zle id.. nvm takže sorry.

Link to comment
Share on other sites

taky jste mohli nechat řídit coca-cola kamion někoho kdo řídit umí a někoho kdo nelaguje až tak moc, že mu kamion skákal 4 metry nad zem ;)

 

něják moc mě to tam nebavilo zvlášť kvůli té komunitě co tam byla. "Nelezte na cestu" a 10 lidí tam jak kkti naběhnou naschvál.

 

to samý ten DM, ale to jsi už vše psal.

 

j a když už jsme u těch párty, v budoucnu budu hledat mediální partnery pro otevření AP FreeRoam, tak využiji tohoto topicu a pokud budete mít zájem, tak mě pisněte SZ o více infa.

 

 

Zpět k tématu: akci hodnotím jako +/- dobrou, moc jsem toho neviděl, ti lidé to kazili, bohužel, ale nebylo to zas tak špatné a chvíli mě to bavilo, pak jsem musel odejít a vracet se mě po tom co jsem viděl ty lagy u kamionu a co dělali ti lidé nechtělo.

Link to comment
Share on other sites

taky jste mohli nechat řídit coca-cola kamion někoho kdo řídit umí a někoho kdo nelaguje až tak moc, že mu kamion skákal 4 metry nad zem ;)

 

něják moc mě to tam nebavilo zvlášť kvůli té komunitě co tam byla. "Nelezte na cestu" a 10 lidí tam jak kkti naběhnou naschvál.

 

to samý ten DM, ale to jsi už vše psal.

 

j a když už jsme u těch párty, v budoucnu budu hledat mediální partnery pro otevření AP FreeRoam, tak využiji tohoto topicu a pokud budete mít zájem, tak mě pisněte SZ o více infa.

 

 

Zpět k tématu: akci hodnotím jako +/- dobrou, moc jsem toho neviděl, ti lidé to kazili, bohužel, ale nebylo to zas tak špatné a chvíli mě to bavilo, pak jsem musel odejít a vracet se mě po tom co jsem viděl ty lagy u kamionu a co dělali ti lidé nechtělo.

Link to comment
Share on other sites

":1afj7usn]taky jste mohli nechat řídit coca-cola kamion někoho kdo řídit umí a někoho kdo nelaguje až tak moc, že mu kamion skákal 4 metry nad zem ;)

 

něják moc mě to tam nebavilo zvlášť kvůli té komunitě co tam byla. "Nelezte na cestu" a 10 lidí tam jak kkti naběhnou naschvál.

 

to samý ten DM, ale to jsi už vše psal.

 

j a když už jsme u těch párty, v budoucnu budu hledat mediální partnery pro otevření AP FreeRoam, tak využiji tohoto topicu a pokud budete mít zájem, tak mě pisněte SZ o více infa.

 

 

Zpět k tématu: akci hodnotím jako +/- dobrou, moc jsem toho neviděl, ti lidé to kazili, bohužel, ale nebylo to zas tak špatné a chvíli mě to bavilo, pak jsem musel odejít a vracet se mě po tom co jsem viděl ty lagy u kamionu a co dělali ti lidé nechtělo.

Původně jsme na kamiony měli připravený boty ale báli jsme se že to bude zbytečně zatěžovat server. Už tak jsme byly na hraně 44% z 50%. Je ale divný že by skakal. Měl si model? Nevim jak já ale taurus za mnou jel uplně v pohodě :d

Link to comment
Share on other sites

model jsem neměl, původně jsem ani neměl v plánu přijít, ale tak nudil jsem se tak jsem se tam stavil, a fakt mu to tam pěkně lagovalo, nwm komu no a ten další tam sundal pěkně pár lidí :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...