Jump to content

[GM+FS]Crazy X World


gamer252

Recommended Posts

mód obsahuje tieto povolania :

 

POLICIA , SWAT , VOJAK , BODYGUARD , AL KAIDA , VEDEC , HASIČ , LEKAR TAXIKAR

 

dalej :

SKINY : 32

AUTA : 750

OBJEKTY : 329

Preteky , Stunty atd...

Pridane:

Ak sa chcete zamestnať musite mať najprv vodičák (ak pilot tak licenciu na lietadla)

---------------------------------------==-----------------------------------------

Dalej obsahuje aj vlastný už zabudovaný v móde AdminSystém ( BEZ LVL. IBA PRE RCON)

daju sa v ňom robit tieto veci :

 

 

tvorba auta , port ku postave , port postavy k vám , varovanie , ban kick , zmrazenie odmrazenie , mute unmute , ann

 

--------------------------------------==-----------------------------------------

Písal som to narýchlo. Krátke video z prezentaciou

http://www.youtube.com/watch?v=XPt5b9QKUms

IP :

// 217.16.176.215:7777 \\

Link to comment
Share on other sites

No podle me je to normalni klasicky mod ve stylu RL.

Moc obsazenyho tam neni a jak napsal ovela vic tak si myslim ze zas tak ohodne to neni.

Takze Verdikt : 3/10 a jestli je to tvuj prvni mod tak 5/10

Link to comment
Share on other sites

nj tie všetky povolania okopírované s môjho helpu... teraz ich bude mať každý 0/10

 

Čiže chceš povedať, že keď niekto v móde bude mať pripájanie sa do zamestnania cez dialóg, tak je to okopírované od teba? Dovoľ mi vysmiať sa ti :)

 

BTW: k módu. Príde mi celkom obyčajný.. /skok a podobné veci sú už dosť ohrané a už viacmenej by som doporúčal nepoužívať ich :)

Link to comment
Share on other sites

nj tie všetky povolania okopírované s môjho helpu... teraz ich bude mať každý 0/10

 

Čiže chceš povedať, že keď niekto v móde bude mať pripájanie sa do zamestnania cez dialóg, tak je to okopírované od teba? Dovoľ mi vysmiať sa ti :)

 

BTW: k módu. Príde mi celkom obyčajný.. /skok a podobné veci sú už dosť ohrané a už viacmenej by som doporúčal nepoužívať ich :)

Souhlasim s tebou Chris je moc namysleny Kid ...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
nj tie všetky povolania okopírované s môjho helpu... teraz ich bude mať každý 0/10

Ako to vieš ??? Že som si skopiroval z tvojho tut-u ??? hmm.

 

Takže Od teba to nemam lebo som tu nic tvoje nevidel. Nehraj sa na machra

--------------------------------------------------------------------------

EDIT:

Crazy X World | SA RUŠI / začíname pracovať na novom móde .

 

Hľadám VPS samp hosting kde sa da platit SMS-kou i zo slovenska ( cena na mesiac do 5 € ) + ak sa najde dodam do modu reklamu " [sPONZOR]*****.** "

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...