Jump to content

Vitab parba hladá pawnera !


lukas_zv

Recommended Posts

si delas kozy? 36 ludi celkom bolo na webe a si este k tomu neschopny si aspon zacat pawnit mod? xD daleko nezajdes kamarade

 

k tomu tam mas obycajnu tamplatu a php fusion no fuj!

 

 

Bloodman ma pravdu to zabal a jdi se prospat kdyz neumis ani poradne pawno tak asi neumis zadnej jazyk :lol:

 

:boss:

 

Heh odmena penize to nejsou co? ledatak zase kktinky jako budes nekde adminem atd :d

 

-- stř 10. lis 2010 14:43:54 --

 

Lol a servery s RZE 7.3 fuj!

 

-- stř 10. lis 2010 14:45:26 --

 

Opravuji odmena je 10-15€ maximalne a nakonec budou davat 1€ ne? :d

 

To si muze kazdej na serveru propagovat svoje vlastni sluzby a vydela z toho vic jak 15€

Link to comment
Share on other sites

co cakas za 15€? ludia za hodinovu odbornu pomoc pitaju 30€ tak co cakas ze sa niekdo zlutuje a zbuchne ti nejaky pochcany mod za 30min ktory bude mat kvalitu z roku raz dva tri nezer chleba? no mozno by sa nasiel nejaky zaciatocnik co ti tam okopci par veci z tutov. ale aj ten by pital viac :d

 

 

J ucil, ale nespravil som si web na ktory som si hodil pochcanu rze a nehladal pawnera co mi spravy mod

Link to comment
Share on other sites

Noa ? Ked nevem delať mod tak čo teraz ? ty si sa to ťiež učil tak čo tu pindaš teraz ?

 

Ale ja nehledal pawnery at mi udelaj celej mod a nesnasim takove lamy co prijdou na pawno.cz a jejich prispevek co patri k prvnim je je tu nejakej pawner co by mi udelal mod :d

 

Ja sem sice jednou pawnery schanel ale aby mi pomohli s modem a ne aby mi ho udelali celej :d

Stejne nebudete vyplacet 15€ tak vam na to kazdej prdi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...