Jump to content

SmS sluzby


Lokom0tiva (V3nOm)

Recommended Posts

Custe chtel jsem si udelat sms sluzbu ale na jedinou kterou sem narazil byla sms sluzbe kde musite myt bankovni ucet a ten je od 18 pokud vim takze bych od vas chtel bud to neaky spusob jak vytvorit bankovni ucet, nebo jinou sms sluzbu dekuji.

Link to comment
Share on other sites

Custe chtel jsem si udelat sms sluzbu ale na jedinou kterou sem narazil byla sms sluzbe kde musite myt bankovni ucet a ten je od 18 pokud vim takze bych od vas chtel bud to neaky spusob jak vytvorit bankovni ucet, nebo jinou sms sluzbu dekuji.

mm pročpak od 18 let? :) já mám normální studentskej bankovní učet pod svým rodičem ;)

Link to comment
Share on other sites

Účet můžeš mít tušim od 8 let.. u Český spořitelny. Já ho nemam, ale plánuju si ho taky udělat..

 

P.S. Jenže mobilniplatby.cz můžou používat jen občané starší 18 let (tušim) ale to každej porušuje :d :D

Link to comment
Share on other sites

Účet můžeš mít tušim od 8 let.. u Český spořitelny. Já ho nemam, ale plánuju si ho taky udělat..

 

P.S. Jenže mobilniplatby.cz můžou používat jen občané starší 18 let (tušim) ale to každej porušuje :d :D

Službu může využívat jak právnická tak fyzická osoba starší osmnácti let, která je způsobilá k uzavírání smluvních úkonů.

Takže nwm nwm ale máš pravdu na to dost lidí s*re :d

Link to comment
Share on other sites

j, das poslat na ucet, a zadas ucet. ale u mobilniplatby.cz nevies vyplnit variabilni cislo :(
no jo to je pravda s tim variabilním číslem to mě nenapadlo ale myslím že axistuje jeste jeden systém: http://www.platmobilem.cz/ ale ten neznám možna tam to var. cislo jde dat ..

Jinak ten gopay.cz doporucuji skvěle se stím platí hostingy když nemáte účet ... :thumbup:

Len gopay.cz je nahrada bankovniho učtu tak len mi vrta hlavou že ako ptm tie peniaze vyplacaju

ptm ??

Link to comment
Share on other sites

aha už wiem ako tam to funguje je to napriklad že ked nemaš učet všetky peniaze čo ty pošlu a maš to tam v penaženke a ptm môžešš bud poslat na druhy učet alebo si niečo kupit atd tam sa peniaze nevyplacaju :d

Link to comment
Share on other sites

aha už wiem ako tam to funguje je to napriklad že ked nemaš učet všetky peniaze čo ty pošlu a maš to tam v penaženke a ptm môžešš bud poslat na druhy učet alebo si niečo kupit atd tam sa peniaze nevyplacaju :d

 

presne tak :d

Link to comment
Share on other sites

Guest mobilniplatby

Pokud vám nebylo 18 let nemáte právo službu Mobilníplatby.cz využívat. Po zjištění porušení obchodních podmínek, vám provize v nejlepším případě nebudou vyplaceny a vy tak zbytečně přijdete o peníze. V nejhorším případě může dojít i k žalobě.

 

Jistě však můžete požádat někoho z vaší rodiny, aby si sám na sebe vytvořil účet u služby Mobilníplatby.cz a peníze vám vyplácel.

 

V případě dotazů se neváhejte obrátit na [email protected]

Vanda Gabrielová

Link to comment
Share on other sites

ha ha :p:lol: a máte to :d

 

Ne, ale vážně. Já ten účet mám přes otce, ale nemyslím si, že by společnost Mobilniplatby.cz žalovala jedince kvůli něčemu tak banálnímu jako je věk. Já osobně bych (jen) zabanoval IP. Nechápu... o co by se žalovali ? O kapesné :d ?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...