Jump to content
  • 0

pomoc SetPlayerColor


Guest [other]danny

Dotaz

Guest [other]danny

Čaute mám taký problém no skôr bi som potreboval vediet či sa to dá spraviť aby administrátor vedel nastaviť inému hráčovi akú farbu chce dobre bi bolo kebyže mi dáte kód jak to spraviť alebo nakodujete naky FS kde bude vaše meno a iba tá funkcia bol bi som rád kebyže sa to dá spraviť a spravíte mi to lebo viem že ste tím plný schopních pawnerov ktorý vedia všetko :)

Link to comment
Share on other sites

17 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ty chceš na příkaz měnit hráčovi barvu? Mno, na to je tu hodně tutů, jak nastavit barvu sám sobě jistě víš tak tam jen dej podmínku na ID, a podívej se po webu, je tu hromada návodů jak udělat něco přes id, třeba jen kick, takže to přepiš a místo kicku dej barvu (např.) :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Guest [other]danny

hm lenže já to nechci delat v dcmd to se mi vždy dosere či to nejde přes to druhý co je v módu na začátku a pokud přes dcmd tak bich chcel nakej tutorial lebo bez toho to nevim

Link to comment
Share on other sites

  • 0

A pokud by sis fakt nevěděl rady, můžeš stáhnout třeba .pwn exisu, ten to tam má

 

//Edit, však sem ti to psal, je tu plno tutoriálů na tohle téma, a předělat z dcmd do toho srcmp nebo co to je je snadný, ale nevim proč bys to chtěl používat

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Koukám že seš jedna z těch lam co nemaj ani trochu snažení něco udělat, tohle je hrozně moc snadný a dá se tu na tohle téma najít 100 tutoriálů který ti s tim pomůžou, btw stačej dva z nich, takže hledej

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Guest [other]danny

já sem tu žádnej tutorial nenašel čítaj čo sem napsal a delej sem řekl nebudu s toho delat neco co se nedá s kicku se to spravit nedá nechci to v dcmd najde se tu i schopnešjí človek jak ty a poradí mi

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Guest [other]danny

já vím ale já říkám aby ste mi to nakodovali alebo udelali fs protože já se s tím nebudu srát celej den já nejsem v dcmd žádnej profík ani nevím jak to udelat :d a vždy mi to hádzí errory

Link to comment
Share on other sites

  • 0
danny":1qgrvncg]já vím ale já říkám aby ste mi to nakodovali alebo udelali fs protože já se s tím nebudu srát celej den já nejsem v dcmd žádnej profík ani nevím jak to udelat :d a vždy mi to hádzí errory

tak to urob cez mcmd alebo cmd... ked niesi v dcmd pofik tak to urob v tom v čom si

každý k***t chce iba tut tut a pls tut .... ako dementi

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ty seš ale lamka viď :) já taky nejsem v dcmd žádný profík, já sem nebyl profík v pawnu, ale tohle udělá naprosto každá lama co neni jen zesra*á lama jak ty, nechápu proč mu radíte, takhle se neponaučí a bude z něj jen zasra*ej kopírák! Fuck off s těmahle lamama. "Nebudu se s tim srát celý den tak se serte za mě" lamo

Link to comment
Share on other sites

  • 0
QWER ti rad pomuze - http://pawno.cz/viewtopic.php?f=31&t=4043&p=122023&hilit=dcmd+barvy#p122023

 

PS: predelej si to z vehicle na hracovu barvu

Toto si trepol blbosť na n-tu lebo text používa hex kódy (color) a vehicle používa farby zabudované v samp + gta san andreas, ibaže očíslované xDDDDD takže ked to prerobíš iba SetPlayerColor a dáš

/color id 1

tak mu to (pravdepodobne) žiadnu farbu nenastaví xD

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...