Jump to content
  • 0

pomoc Nečekaně.. CURL


xnuke

Dotaz

zdravim potrebuju helpa delam si script ktery me prihlasi do t-zones a nemuzu furt na to prijit... pouzivam k tomu CNIRYHO Framework na CURL.

   class tzones
   {
     public function login($ID,$password)
     {
         $html = $this->cpf->mycurl->post("https://www.t-mobile.cz/.gang/login/tzones",  
                                                                             array("nextURL"   	=>"checkStatus.jsp",
                                                                                   "errURL"		=>"clickError.jsp",
																				"username"		=>$ID,
																				"password"		=>$password,
                                                                                   "submit"      =>"Log In"
                                                                                  )
                                                 );

         return $html;
     }

   }

Link to comment
Share on other sites

2 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
zdravim potrebuju helpa delam si script ktery me prihlasi do t-zones a nemuzu furt na to prijit... pouzivam k tomu CNIRYHO Framework na CURL.

pořešils to nakonec? hej chtěl jsem ti poradit ale prostě na tom systému posílání smsek z tzones mám spuštěných hodně robotů a byl bych nerad kdyby to kvůli vašemu spamování (nemyslím tím přimo tebe že by sis z toho postavil spamovač, ale určitě se někdo najde pokdu bude ten script veřejný) tam tones hodí capthu (obrázek k opsání) a budu v prdeli.

Doufám že to chápeš. poradím s čímkoli ale na tomhle jsem životně závislý...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...