Jump to content

návrh [SEKCE] Car Tuning


Recommended Posts

zdravim nemohla by ze pribyt sekce Car tuning ? kde by byly navody na tuning odkazy , nasi mazzlicci (nase tuning auta). atd... jen nevim kolko lidi tu ma auto a jeste v tuningu. pridavam anketu

Link to comment
Share on other sites

omg tu je viac ako tristvrtina uzivatelov od 12-15 rokov a polovica tych co maju auta sem nechodi...

a preco nie :d no predstav si takeho 12 rocneho ako skace ze tu uvidel auto :d no nieje to krasne :d:D:D:D:D davam ANO :d

Link to comment
Share on other sites

omg tu je viac ako tristvrtina uzivatelov od 12-15 rokov a polovica tych co maju auta sem nechodi...

a preco nie :d no predstav si takeho 12 rocneho ako skace ze tu uvidel auto :d no nieje to krasne :d:D:D:D:D davam ANO :d

 

v TV na discovery raz bolo ze jeden 10 rocny chalan isiel offroad na nejakej kare za 2 miliony xD

Link to comment
Share on other sites

omg tu je viac ako tristvrtina uzivatelov od 12-15 rokov a polovica tych co maju auta sem nechodi...

a preco nie :d no predstav si takeho 12 rocneho ako skace ze tu uvidel auto :d no nieje to krasne :d:D:D:D:D davam ANO :d

 

v TV na discovery raz bolo ze jeden 10 rocny chalan isiel offroad na nejakej kare za 2 miliony xD

 

nj ja som soferoval z tych drahsich aut :d v bmw x6,x5,m3 novu, subaru forester, medak mlko,

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...