Jump to content
  • 0

pomoc Server bez internetu_VYŘEŠENO


Skemr

Dotaz

Zdravím, chci se zeptat, jestli by se dalo nejakým způsobem udelat server, na který bych mohl jen já(samozřejmě, protože by nebyl internet) a mohl si tam zkoušet své výtvory, ale bez internetu???

 

Diky předem ;)

Link to comment
Share on other sites

16 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Zdravím, chci se zeptat, jestli by se dalo nejakým způsobem udelat server, na který bych mohl jen já(samozřejmě, protože by nebyl internet) a mohl si tam zkoušet své výtvory, ale bez internetu???

 

Diky předem ;)

Tak to nevím no..

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Já to tiš na prázdniny budu na chatě a tam internet není, že bych si to zkoušel na Notebooku, akorád bych potřeboval nějak rozjet server. :(

 

 

ZPATECNIK: Jaky localhost, co to je a kde to zjistím??? :d

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Prostě udělej všechno jako bys dělal server přes hamachi, ale až se budeš chtět připojit na svuj "server" tak písto ip napíšeš do políča adresa v sa-mp clientu slovo "localhost"

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Asi jak mám Config.cfg

 

echo Executing Server Config...

lanmode 0

rcon_password *****

maxplayers 7000000

port 7777

hostname [CZ/SK]Kalba Profy

gamemode0 tm

filterscripts Benzin Bank Zavod

announce 1

weburl http://www.gta.cz

maxnpc 10

onfoot_rate 40

incar_rate 40

weapon_rate 40

stream_distance 300.0

stream_rate 10

 

 

Tak asi místo toho lanmode0 tam lanmode 1 že???

 

-- pát 11. čer 2010 13:40:25 --

 

Prostě udělej všechno jako bys dělal server přes hamachi, ale až se budeš chtět připojit na svuj "server" tak písto ip napíšeš do políča adresa v sa-mp clientu slovo "localhost"

Ok, dííky, a to lanmode mam změnit na 1???

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Normálně si stáhni sa-mp server. zapni si ho v počítači a do clienta sa-mp napis misto ip "localhost"

 

já to skousel ted a kdyz spustim samp-server.exe tak jeno mna milisekundu naskoci cerna tabulka pak zmizi a v clientu se nic nedeje...

Link to comment
Share on other sites

  • 0

mam skype, ale me to dela porad na jednom FS, delam si CreateProperty a nejde mi to testnout, kdyz ten fs na property dam pryč, tak to jede v poho, skus, ktery fs to je, nebo samotný mod.Pak dal nevim, až na to prijdu cim to bylo, tak ti napišu ;)

 

Skype: l.fishman

ICQ: 438344557(moc tam nechodím)

Link to comment
Share on other sites

  • 0
mam skype, ale me to dela porad na jednom FS, delam si CreateProperty a nejde mi to testnout, kdyz ten fs na property dam pryč, tak to jede v poho, skus, ktery fs to je, nebo samotný mod.Pak dal nevim, až na to prijdu cim to bylo, tak ti napišu ;)

 

Skype: l.fishman

ICQ: 438344557(moc tam nechodím)

 

napsal sem ti na icq pls prid tam ted..nebo mam raci na skype?

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Zdravím, chci se zeptat, jestli by se dalo nejakým způsobem udelat server, na který bych mohl jen já(samozřejmě, protože by nebyl internet) a mohl si tam zkoušet své výtvory, ale bez internetu???

 

Diky předem ;)

Tak to nevím no..

 

Tak proc mu to pises? Demence

 

Pk. - Zkus se podivat jestli nemas blbej config.cfg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...