Jump to content

gamemode CS_SA


Guest empis

Recommended Posts

čaute robím s mojím bratom mód CS_SA čo znamená v preklade Counter Strike_SanAndreas už z názvu vyplýva že to bude Counter Strike v samp teda na motív CS ... Mám zatial jednu mapu ale bude víc (kto chce nech podaruje (z cs)) bude tam register login uložovanie score team vyber skin vyber kupovanie zbraní nastavovanie bomby odkalovanie bomby na daktorých jazdenie na autách a možno tam bude aj prevážanie aút namiesto rukojemníkou xD (ak prídem jak na to)

To je zatial vše naberem energiu od "sunny" a makám xD zatial 100 rádku bez objectou keď pridám mapu de_dust2 a ešte som si na niečo vzpomenul príkazy votemap - voliť mapu , voteban - voli´t ban, votekick - volit kick a ešte rtv - zmenit mapu

Link to comment
Share on other sites

lidi tak az se nekdo opravdu rozhodne dodelat uplne cely tento mod tak at mi napise a ja budu delat pro nej ty nejlepsi mapy z nejlepsich sak ste sami videli jak jsem dobrej ze to moje neni zadna rychlovka ve stoje ale kvalitni a prvotridni prave.Jo tak pak dejte vedet.A jinac mysto tech tvych aut bys mohl udelat jako ze rukojmy kdyz bys to delal na 0.3 tak tam uz jsou booti tak bys jim nastavil hp a taky ze kdyz jses u nich a das treba "h" tak te nasleduji

Link to comment
Share on other sites

Bych bral. Udelej mi nejakou mensi stunt mapicku :d

kdyz jses u nich a das treba "h" tak te nasleduji

V tom je problem Bot ma nadefinovany jak bude chodit/jezdit neumí takhle reagovat na novou udalost --> taky proto se moc nehodí na taxik :d

Link to comment
Share on other sites

aha mno tak to je potom hodne blby ja totiz s bootama naumim a tudore ja si neuctuju nic protoze by to bylo obirani o prachy protoze by si akorad prepisoval informace chapes?protoze ty objecty uz tam jsou a ty je akorad okopirujes a zmenis pozice to je vse

Link to comment
Share on other sites

aha mno tak to je potom hodne blby ja totiz s bootama naumim a tudore ja si neuctuju nic protoze by to bylo obirani o prachy protoze by si akorad prepisoval informace chapes?protoze ty objecty uz tam jsou a ty je akorad okopirujes a zmenis pozice to je vse

 

Nechapu :? :think:

Link to comment
Share on other sites

aha mno tak to je jina:D proste divej.Vsechny objecty se kteryma se v mta pracuje uz byly vytvoreny autorama GTA SA takze ty akorad přepisujes informace jaky object se přesne zkopiruje a kde bude myt tu pozici a jak otoceny uz si to doufam pochopil ze?

Link to comment
Share on other sites

Podle mě bude CS v SAMP takové o ničem... CS ma zůstat CS a SA ma zůstat SA :ble:

jinak nevim, bude trosku tezky tohle vsechno sestrojit, nvm kde bys delal tu mapu... jak by to fungovalo apod... az jsem se z toho napadu :lek:

 

Jinak, stunty mám rád :d doufam že se to může :-D

80.79.31.169:8075

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...