Jump to content

AlcAtraZ


Guest Maeky

Recommended Posts

Čus připravuju spolu se StarsCreamem muj první mod (jeho další).Jak už název napovída jedná se o vězení na moři (za LS).Je tu asi 23 cel,jídelna,WC (snad si nebudete zkoušet chc.t do bot prasata! :d ),posilovna a místnost dozorců.Vězni to budou mít stížené o to že dozorci mají místnost hned před bránou kde sem se pokusil udělat improvizovanou střelnici ze které je krásný výhled na bránu.Vězni na sobě budou muset u posilky makat aby se jim podařilo dostat přes mříže a bránu.A pak na člunu hurá za svobodou!!!

 

P.S:Možná to vypadá že kopčim FoxRiver ale snažil jsem se to co nejvíce odlišit.FoxRiver jsem se pouze inspiroval.

 

:rap: :rap2: Až to bude komplet tak písnu.Tak se přijdte podívat. :rap2: :rap:

Link to comment
Share on other sites

Guest Script_er

Zmr... :d tysmi ukradol Mode já dělám s 3kámošema prison-alcatraz budou tam asi 20 cel po 2veznic Jidlo piti jidelana denní práce atd...uteky hlídka atd...

Link to comment
Share on other sites

vy drbnuti debilove vyte kolko je uz alcatraz modov,prison modov nemate ani sajnu a stale opakujete tie iste nazvy sa uvedomte uz vam jebe s tych filmov :!:

Link to comment
Share on other sites

Guest Script_er

Jo až nato že jen alcatraz je na vode a ip serveru není pač mode není hotový ale už je hotovo 68 proccent a furt se vyvíjí už vrcholí :)

A jen lama neví co to je PRISON break pokud vím tak je to Utek z vezeni tak drž hub... a nehádaj sa :thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

hm ako som tu pozeral nikde tu nenilink na ten prison break mod,lebo ja totizto poznam ale nikde som nenasiel ten link na mod rad bi som ho videl ak sa to bude dat

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...