Jump to content

gamemode Fenix Kingdom


Guest NtCat7

Recommended Posts

Zdravím. Chcel by som Vás trochu oboznámiť s módom, na ktorom aktuálne pracujem. Jeho názov je Fenix Kingdom, je typu RolePlay (skôr, ako napíšete: Áno, viem, že RP módov je už viac než dosť, viem.) a pravdepodobne bude vydaný začiatkom júna/června 2009.

 

Zákl. info:

- Odohrávať sa bude po celom SA, začiatok v LV

- Vyvíja sa v troch jazykoch - slovenskom, českom a anglickom (možnosť prepnúť in-game pomocou príkazu /language)

- Bežné povolania, ako polícia, hasiči a pod., ale aj celkom nové, napr. burzový maklér, pracovník s výbušninami v kameňolome a pod.

- V móde bude burza, kde si budete môcť kupovať akcie, príp. nejaké suroviny (ropa a pod.)

- Pravdepodobne 3 banky (názvy: Bank of Fenix, Royal Firebird Bank, Claw Bank) (trápne názvy, ale aspoň ako-tak originálne :))

- Auto, letecká a lodná škola s testmi

- Lanovka z SF na Mt. Chilliad, s kupovaním lístkov, s možnosťou poruchy (zastaví uprostred dráhy vo vzduchu a všetci vypadnú :d)

- Možno hospodárskej a finančnej krízy (obmedzený počet prijatých ľudí do zamestnania, možnosť prepustenia zo zamestnania), štrajkov (jedno zamestnanie bude štrajkovať), vojny (samé výbuchy, "všichni se perou" :d a pod.) a ďalšie zaujímavé veci

- A mnoho ďalšieho

Pozn. Ak sa niektorá z vecí, ktoré som spomenul a ktorá ešte nikde nebola, objaví v inom móde/FS pred vydaním tohto módu, tak tento topic bude dôkazom, že som to mal prvý :p Ale aj tak, toto je len zlomok vecí, ktoré tam budú, ešte mám kopu tromfov v rukáve ;)

 

Ako som už spomenul, vyjde pravdepodobne na prelome mája a júna, nebude na stiahnutie, bude len na jednom serveri (njn, to MT treba niečím obmeniť :-/):

 

22lvb2r3uvoi189i7s5y.jpg

Pozn. presnejšie v súčasnosti (20.5.2009 19:24) 4681 riadkov. ;)

 

Ak by ste mali nejaký nápad, alebo komentár, kľudne píšte. Howgh. ;)

Link to comment
Share on other sites

UPDATE: Prvé screenshoty. Môžete na nich vidieť InfoBox, t.j. okno, kde sa zobrazuje hlavne help a tak (čiastočne inšpirácia z iných módov, kde to už bolo, ale iba trochu a stavím sa o 0.0000000€, že kód majú tiež celkom inak :p).

 

lrvrnr4526rn0mzq5sre_thumb.png9rrg24i3g4jx014en69z_thumb.pngo26d1y2wkx7jtx4y0tkk_thumb.png

 

Neskôr pridám screenshoty s ďalšími vecami. ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...