Jump to content
  • 0

pomoc Vek


Guest smion

Dotaz

cem do modu urobit, vlaste som to uz urobil ze ked hraca spawne tak sa spusti timer na pol hodinu a potom sa mu zmení skin na staršieho...ale chcem to urobiť tak ze ked si na zaciatku vyberie niekto zenu tak sa mu skin zmeni na STARŠIU a ked si vyberie chlapa tak na staršieho aby sa ženy nemenili na mužov :lol: to by totižto bolo aj dosť divné :d

Link to comment
Share on other sites

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
mno udelej si settimer a podminky GetPlayerSkin, vis co myslim,

napriklad

 

new skin = GetPlayerSkin(playerid);

if(skin == id)

{

}

no ok alee..tam bude široká škála skinov takže to by chcelo niečo špeciál.. a nedalo by sa to urobit tak ze si dam napr. new žena

žena == id skinov kde sú ženy

a potom daku podmienku že ked si zvolí nektore z tychto skinov tak sa mu budu menit tie skiny uz inak...alebo aspon ako mam urobit že na žačiatku ked sa chlapik pripoji tak nebude mať všetky skiny z celého SA ale iba tie ktore chcem aby tam boli...napr nejakych 6 - 3 muži a 3 ženy ?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

new zena by se dalo udelat, ale s tim by byli potize, protoze nevis kdo jaky zrovna ma id skinu, jak je tam dlouho, atd, nekdo prisel ted, nekdo by tam byl hodinu a oba by dostaly starsi skin, musis to udelat na rozpoznavani skinu podle id a ty skiny muzes ukladat, + si udelat uptime

 

 

priklad settimer

 

skin == GetPlayerSkin(playerid);

if(skin == id skinu && uptime < 12) return SetPlayerSkin(playerid, idskinu);

else if(skin == id skinu && uptime < 50) return SetPlayerSkin(playerid, idskinu);

atd,.. todle pak muzes pouzit kdykoliv, protoze to rozlisi jak dlouho je na serveru a jaky ma skin.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
new zena by se dalo udelat, ale s tim by byli potize, protoze nevis kdo jaky zrovna ma id skinu, jak je tam dlouho, atd, nekdo prisel ted, nekdo by tam byl hodinu a oba by dostaly starsi skin, musis to udelat na rozpoznavani skinu podle id a ty skiny muzes ukladat, + si udelat uptime

 

 

priklad settimer

 

skin == GetPlayerSkin(playerid);

if(skin == id skinu && uptime < 12) return SetPlayerSkin(playerid, idskinu);

else if(skin == id skinu && uptime < 50) return SetPlayerSkin(playerid, idskinu);

atd,.. todle pak muzes pouzit kdykoliv, protoze to rozlisi jak dlouho je na serveru a jaky ma skin.

aha...no ja som to urobil tak ze ked to hraca spawne tak sa spusti 30 minutovi 60 minutovi a 90 minutovi timer...ked skonci prvy 30 min tak sa zmeni skin...potom ked skonci 60 minutovi... tak by to slo nie?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

udelej si do ongamemodeinit, jen jeden timer na minutu, a do toho podminky,

 

new VekMin[MAX_PLAYERS];

forward Scan();

 

public Scan()
{
for (new i = 0; i <= MAX_PLAYERS; i++)
{
	if (IsPlayerConnected(i))
	{
           VekMin[i] ++;
		new skin = GetPlayerSkin(i);
		if(VekMin[i] == 15 && skin == id skinu) // je na serveru 15 minut + podminka ze ma zensky skin a jaky
		{
			SetPlayerSkin(i, id skinu); // Pridelime starsi skin
  			}
  			else if(VekMin[i] == 30 && skin == id skinu) // je na serveru 30 minut + podminka ze ma zensky skin a jaky
		{
			SetPlayerSkin(i, id skinu); // Pridelime starsi skin
  			}
  			else if(VekMin[i] == 50 && skin == id skinu) // je na serveru 50 minut + podminka ze ma zensky skin a jaky
		{
			SetPlayerSkin(i, id skinu); // Pridelime starsi skin
  			}
  			// ATD
	}
}
return 1;
}

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...