Jump to content
  • 0

pomoc [HeLP]Job_Policie


Guest Dvora21

Dotaz

Dobry den prosim vas ja nwm ale bud by mi stacilo napsat kdys amm povolani bez prikazu a mam treba auto na prikaz /sultan a aby slo jen na to dany povolani nebo jesly to tu nekde je nwm nenasel sem povolani policie ze tam bude menu a /jail /unjail /pokuta atd.. dekuji za odpoved.

Link to comment
Share on other sites

14 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Takže: pokud chceš příkaz, či funkci jen pro určité povolání, tak stačí podmínka:

 

if(promennapovolani[playerid] != 6) return SendClientMessage(playerid, barva, "Nejsi to a to povolání.");//za promennapovolani si dosaď svoji proměnnou

 

A to druhé jsem moc nepochopil, jestli chceš příkaz jail a unjail, tak to tu myslím někde je..

Link to comment
Share on other sites

  • 0

to druhy bylo jesly by sem nekdo dal povolani policie se vsemi prikazamy jo moc sem to nepochopil stou podminkou popsal bys te mi to podrobnejic prosim kam mam dat ten skript tam napis skript moc dekuji

Link to comment
Share on other sites

  • 0

do prikazu to dej ...ale musis mit nastavenou promennou napr.new povolani[MAX_PLAYERS] a u kazdeho povolani dat terba mas cajty a jak mas ze se k nim pridal tak tam hodint povolani(playerid) = 1; nebo tak proste ja to mam siec prez enum vsecko je to 100% lepsi :d

Link to comment
Share on other sites

  • 0

No, problém je, že já ti nevidím do modu, takže nwm, jak vypadá tvůj příkaz /sultan, ale ať je to přes dcmd, či strcmp, tak si ji dej na začátek

 

dcmd_sultan(playerid, params[]){

#pragma unused params

if(hracpovolani[playerid] != 6 ) return SendClientMessage(playerid,barva,"Nejsi Benga");

//po tuto podmínkou bude ona funkce

CreateVehicle...

//a další

return 1;

}

Link to comment
Share on other sites

  • 0

No ale co myslíš ? příkazy, nebo samotné povolání? Jestli povolání, tak si to udělej na menu, anebo na příkaz:

Hledej, TUT na menu, pickup, i na samotné povolání už tu je.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

prosim vas este prozbicka jak udelam aby to bylo jen pro povolani novinar toto mi nejde

 

if(strcmp(cmdtext, "/novinar", true) == 0) {
SendClientMessage(playerid, COLOR_GREEN,"-----------------Novinar:-----------------");
SendClientMessage(playerid, COLOR_GREEN,"Spravodaj LV bla bla");
return 1;
}

Link to comment
Share on other sites

  • 0
prosim vas este prozbicka jak udelam aby to bylo jen pro povolani novinar toto mi nejde

 

if(strcmp(cmdtext, "/novinar", true) == 0) {
SendClientMessage(playerid, COLOR_GREEN,"-----------------Novinar:-----------------");
SendClientMessage(playerid, COLOR_GREEN,"Spravodaj LV bla bla");
return 1;
}

 

Bude to vypadat takto:

 

if(strcmp(cmdtext, "/novinar", true) == 0) {
   if(hracpovolani[playerid] == 6) {//zjistí, jestli má dané povolání
   SendClientMessage(playerid,COLOR_GREEN,"-----------------Novinar:-----------------");//vypise
       SendClientMessage(playerid, COLOR_GREEN,"Spravodaj LV bla bla");//vypise
   }else{//jestlize se ale povolání nerovná, tak:
       SendClientMessage(playerid, COLOR_GREEN, "Nejsi novinář!");//vypise, že není novinář
   }//ukončení podmínky
return 1;//ukončení příkazu
}

 

Takhle jsi to myslel? Bude to příkaz dělaný jen pro novináře...

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Jestli si to dělal podle návodů (odkazů) co sem ti sem dal tak to udelas takto (navic typuju ze mas prvni povolani tam toho novinare)

 

if(strcmp(cmdtext, "/novinar", true) == 0) {

if(povolani[playerid] == 6) {//tam misto povolani das treba novinar podle toho jak mas pojmenovane povolani v NEW treba jestli tam mas new novinarp; tak da misto povolani novinarp

SendClientMessage(playerid,COLOR_GREEN,"-----------------Novinar:-----------------");//vypise

SendClientMessage(playerid, COLOR_GREEN,"Spravodaj LV bla bla");//vypise

}else{//jestlize se ale povolání nerovná, tak:

SendClientMessage(playerid, COLOR_GREEN, "Nejsi novinář!");//vypise, že není novinář

}//ukončení podmínky

return 1;//ukončení příkazu

}

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...