Jump to content
  • 0

pomoc MT 2


Guest Sheppy

Dotaz

Zdravím potřeboval bych od někoho helpnoput s modem Maikeroo Town.

Rad bych dal pryč pas protože při registraci než si vyberete pořadně postavu vas to zabije kdyz se warpnete na začatečni pozici. A to mě pořadně štve .

Neni tu někdo kdo by mi mpomohl to odstranit je to na mě trochu moc Pawno :lol:

Pokud tu je někdo pište sem nebo na ICQ: 489393940

POZOR: Zasadně neposilam pwn Maikeraa těm kdo si neví vubec rady s pawnem a to samý platí i o amx. Díky :rap:

Link to comment
Share on other sites

18 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
FreeWall":1635a4id]ani bych tu sračku MT nechtěl, 8-) PS: pokud mas podmínku k pasu pro hráře dej do OnPlayerRequestClass podmínku s 0

 

pro mě je to docela dost nepřehledné nevim přesně co a jak kam vložit proto bych byl radši kdyby mi s tym někdo pomoh :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Maikeroo je najlepsi mod aky som hral no nie najlepsi najlepsi BOl Crime City ale to je jedno ten kto nevidel pawno moze trepat ze je to sracna ale kuknite si pawno a doseriete sa

olgcr7ktuyjmv7yldemo.png

 

Tu oznacenu hodnotu zmen na 1 to znamena ze kazdy kto dojde bude mat uz kupeny pas

Link to comment
Share on other sites

  • 0

jasne ze da das hi hladat [pas]a vsade kde ot je to zmaz cely ten script teda jasne ze mu musis chapat nemozes to mazat bezhlavo kedze maikeroo je dost komplikovane n apisane

Link to comment
Share on other sites

  • 0

posly mi tvoje pwn maikeroo a ja ti to odelam bat se nemusis ja mam pwn exisu maikerooo 1 i 2 a mam vice verzi exisu:D takze o tvuj MT 2 nestojim jen ti pomuzu napis na icq 459069104 8-)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

ja bych mu to poslal to maikeroo ale treba v tom ma neco nastavenyho svyho a ja bych mu poslal normal maikeroo a nemel by tam svoje veci :d proto mu rikam aby mi poslal svoje pwn

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...