Jump to content

CHEF › Má odejít ?


FreeWall

Recommended Posts

Neberte to nikdo osobně, jen mě zajímá kdo tu chce a kdo tu nechce CHEFA

 

žádám CHEFA aby se zdržel hlasování :!:

 

žádám ostatní aby nepsali do tohoto topicu :!: , toto je jen anketa , děkuji ...

Link to comment
Share on other sites

hlasoval jsem pro ano jdu zpět na PB net myslím si že no je to tady samý k***t

 

 

clan,freewall,ten k***t naturo, a podobní magoři dragster je celkem normální ale taky magor no tak se tady mějte jdu vás s HOMEREM pomlouvat :-D :-D

Link to comment
Share on other sites

Bože to je lama leze ješte za veci lamou Homerem Oba jsou to namyšlení *****i chytrak takovej fakt neni aspon poradi ale chef je stejnej jak homer oba nadavaj kdyz se nekdo na neco pta...

Link to comment
Share on other sites

hlasoval jsem pro ano jdu zpět na PB net myslím si že no je to tady samý k***t

 

 

clan,freewall,ten k***t naturo, a podobní magoři dragster je celkem normální ale taky magor no tak se tady mějte jdu vás s HOMEREM pomlouvat :-D :-D


 

Prominte ze to tak reknu ale když chce jít na PB ať si de když chtěl před chvílí končit s PWN a chtěl to dělat pro chytrý lid za peníze tak si myslím že je to totalní magor :) protože já kdybych osobně pawno umněl tak si to dělám sám a nebudu si kupovat nějáký magory :):d srry že to tak říkám ale čtu rád příspěvky co kdo napíše k TuTU helpu atp... a sem mile nespokojen co ČR má za DMNTY :) to neni o dobrých PWNERŮ ale o těch jako CHEEF atp... HLasuju na ban

Link to comment
Share on other sites

Myslis si ze kdyz pawno.cz != pawnobox ze jig nas nesnasi?

jig je jediny chytry clovek z pawnoboxu, tvou situaci jsme probrali jako admini,

pokud budes delat na pb bordel tak mas ban , sam si te pohlida :)

 

byt tebou bych se tam choval jako beranek :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

LoL to je ubohost... dva kokotci vedle sebe.. to, že HomerJay je bohužel drblý do věže, to víme all, ale že by CHEF byl stejnej.. to jsem si nemyslel :d. Sorry, ale s takovýma dětma se já nezahazuju ..

Link to comment
Share on other sites

pice toto je normal spam tento topic je o ničem chef je takový jaký je a že tady ste magoři a on z vás chytá depku a de radši na ted už kvli vam lepší PB.net tak se nedivte xD :lol::clap: velice ste mě potěšili řeknu jigovi at mi dá unban na PB a sem už ani nešmátnu bravo lidi ste ubohý !!!!

Link to comment
Share on other sites

neni to spam, PB neni lepší, jen tam toho má víc, je tam více lidí ale vůbec tam nikomu neporadí

 

ps : a my řeknem jigovy at ti dá ban na pb a budeš mít po ptákách :d

Link to comment
Share on other sites

jo tak mi napiš kod na to když lítaž v letadle okola lidí co mají jiný povolání tak se ti na minimapce zobrazují ty lidi ale když nelitaš tak je nevidiš hmmm toto použil do modu swat a je to vymaklost a taky jak udělat aby pickup dával jen po 1 minutě zbraně a když z něj vylezeš a už si si jedu vzal tak ti to stjně druhou nedá až po tí minutě hmmm a andres a homer to to to sou lamy xD

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...