Jump to content

návrh nova sekce ''download''


Guest Kocourek

Recommended Posts

nova sekce ''Download'' aby tu nemuseli být zbytečně linky, nene, nebylo by tu jen pawno, mám užitečny prográmek pro slepe, jmenuje se Team Viewer, je to cool chráněny program před hacky, dokážete přez něj psát s někym, dokážete se někomu dostat do PC a převzít ''kontrolu'' a pro ty slepe, ''já ti do pawna nevidim'' je to vyhodne, že to uvidí, njn :lol: :rap: :rap: :rap:

Link to comment
Share on other sites

Ten program mam až an to že ty tu pises ze se muzes nekomu dostat do kompu no muzes alej en kdyz ti on da svoje jmeno a heslo tam takze bez jeho svoleni se mu tam nenabouras...

Link to comment
Share on other sites

nova sekce ''Download'' aby tu nemuseli být zbytečně linky, nene, nebylo by tu jen pawno, mám užitečny prográmek pro slepe, jmenuje se Team Viewer, je to cool chráněny program před hacky, dokážete přez něj psát s někym, dokážete se někomu dostat do PC a převzít ''kontrolu'' a pro ty slepe, ''já ti do pawna nevidim'' je to vyhodne, že to uvidí, njn :lol: :rap: :rap: :rap:

 

 

Tento tzv. "prográmek" využívám už delší čas. není to zas tak špatný nápad.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

a co takovej programek vnc to je programek když ho ma druhej tak si napišete jeho ip adresu uživatelske jmeno a jste v jeho pc jak jednoduche a on ani třeba otom neví

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...