Jump to content

Vězení by Niel


-other-Mizi_CZ

Recommended Posts

No tak jelikož mi nejde MTA a Niel tu nechce být reglý (nwm proč)tak to jsem dám já,

 

Filterscript obsahuje tyto RCON Pžíkazy:

 

/nhelp -zobrazenie vsetkych prikazov

/nopen -otvorenie veznice

/nclose -zatvorenie veznice

/njail -zatkne hraca do veznice

/nunjail -prepusti hraca z veznice

 

Výhody a funkcie:

 

+obsahuje 57 objektov

+označenie na mape červenou vlajkou

+10 vozidiel

 

+veznice ma obojstranny podklad, realne polozeny na vode

+nenajdete tu žiadne bugy

+z veznice sa neda dostat žiadnymi jumpamy ani nič podobne, jedine ze by tam niekto priletel s helinou a vyzdvyhol vezna Cheesy ale aspon je to akčné

+ked sa aj podary veznovy utiect že by ho niekdo vyzdvyhol s helinou tak v menu hracov vydite ze je zatknutý (biela farba) pokial by ste ho vydely behat po vonku Cheesy

+plot je pospajany perfektne, dal som si na tom zaležat, brana sa otvara realne do boku

+pri jailnuti hraca ho to hodi do veznice ale nezamrazí čo znamena že si tam može behat (ma tam domcek, ring, zachod.....)

+vo vezeni mozu vezni naist dve zbrane (lopatu, baseballovu palku), mozu sa tam chnapat v ringu co vobec nevadi lebo kazdu sek. sa pridava healt

 

Nevyhody:

 

-preto ze je to FS tak sa moze stat ze mod ma prednastavene suradnice zomretia, takze ked tam neaky jebo pusti rakety z huntera,hydry atd. tak sa moze stat ze vezni zomru a respawnu sa niekde v meste (Ale pochybujem ze tam pojde niekdo s minigunom aby zachranil svojho kamarata...)

 

Screeny,amx a mapa tu: http://www.nahraj.cz/content/dw/a432529f-6a15-4d0c-96ce-7bb3265ba8bc

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
No tak jelikož mi nejde MTA a Niel tu nechce být reglý (nwm proč)tak to jsem dám já,

 

Filterscript obsahuje tyto RCON Pžíkazy:

 

/nhelp -zobrazenie vsetkych prikazov

/nopen -otvorenie veznice

/nclose -zatvorenie veznice

/njail -zatkne hraca do veznice

/nunjail -prepusti hraca z veznice

 

Výhody a funkcie:

 

+obsahuje 57 objektov

+označenie na mape červenou vlajkou

+10 vozidiel

 

+veznice ma obojstranny podklad, realne polozeny na vode

+nenajdete tu žiadne bugy

+z veznice sa neda dostat žiadnymi jumpamy ani nič podobne, jedine ze by tam niekto priletel s helinou a vyzdvyhol vezna Cheesy ale aspon je to akčné

+ked sa aj podary veznovy utiect že by ho niekdo vyzdvyhol s helinou tak v menu hracov vydite ze je zatknutý (biela farba) pokial by ste ho vydely behat po vonku Cheesy

+plot je pospajany perfektne, dal som si na tom zaležat, brana sa otvara realne do boku

+pri jailnuti hraca ho to hodi do veznice ale nezamrazí čo znamena že si tam može behat (ma tam domcek, ring, zachod.....)

+vo vezeni mozu vezni naist dve zbrane (lopatu, baseballovu palku), mozu sa tam chnapat v ringu co vobec nevadi lebo kazdu sek. sa pridava healt

 

Nevyhody:

 

-preto ze je to FS tak sa moze stat ze mod ma prednastavene suradnice zomretia, takze ked tam neaky jebo pusti rakety z huntera,hydry atd. tak sa moze stat ze vezni zomru a respawnu sa niekde v meste (Ale pochybujem ze tam pojde niekdo s minigunom aby zachranil svojho kamarata...)

 

Screeny,amx a mapa tu: http://www.nahraj.cz/content/dw/a432529f-6a15-4d0c-96ce-7bb3265ba8bc

 

Skvěle uděláno! :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Zdravim...jen chci dodat, ze jsem nasel cestu ven,bez cheatu,a jinych hacku,bugu...proste se odtamtud dostanu normalnim GTA pArKoUrEm xD kdyby to nekdo chtel ukazat tak mi dejte ip svru kde to je,a ja vam to ukazu ...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...