Přejít na obsah

CZ/SK Roleplay server

• Pokud chcete odpovědět, přihlaste se
7 odpovědí

Ag3ntCZ

Ag3ntCZ

Jonny Sindacco

• Uživatel

Zdravím vás komunito, tímto příspěvkem bych vás chtěl pozvat na nově otevřený roleplay server na MTA.

Server se jmenuje FlashGaming, webovou stránku máme taky, ale zatím je v rozpracované verzi

Please Login or Register to see this Hidden Content

Server běží na verzi 1.5.4 . Na serveru je hodně možností jak si hru pěkně užít, máme schopný admin tým, a také support tým.
Máme i first trailer. Trailer byl natáčen v developerské verzi, takže se pár věcí změnilo. 
Odkaz:

Please Login or Register to see this Hidden Content

Máme zde reskinované vozidla, postavy, grafické vylepšení hry máme taky, je to optimalizované i pro slabší PC,
takže se nemusíte bát že by vám to lagovalo. Server běží na hostingu fakaheda.eu , takže by server měl jet bez výpadku.

IP: mtasa://82.208.17.10:27446 

v brzké době budeme natáčet novou upoutávku na server, takže budeme moc rádi když se připojíte a zkusíte si sami náš server. S pozdravem Ag3ntCZ 

Upraveno uživatelem Ag3ntCZ: 17 květen 2017 - 22:44:49

• 0

Amenadiel

Amenadiel

Ken Rosenberg

• Uživatel
  •   

Steam Profile

Hezkej odkaz na video, prosím oprav ho :d

• 0

Ag3ntCZ

Ag3ntCZ

Jonny Sindacco

• Uživatel

Jej, díky moc za upozornění, blbě jsem zkopíroval odkaz :d :)

• 0

mxco

mxco

Reálný Život 5.5

• Uživatel

Snaha se cení, ačkoliv to není to co by mě osobně nadchlo. Mohou se najít tací, kteří si na takovém typu módu libují. Ale stejně jako na sa-mp vznikají servery bez znalosti skriptování, tak i tady.

První dojmy ?

> volně stažitelný anglický roleplay resource spolu s dalšíma do kupy (anglický titulek a český obsah GUI okna)

> 1,16GB stahování naplácaných reskinů společně se shaderama, který přicházejí rovnou s MTA serverem a limitovanejch 30 FPS serverside není optimalizace.

> po spawnutí mi naskočí message of the day, která mi zabrala 1/4 obrazovky, nezmizela sama a ani nenabídla kurzor na zrušení.

> odešel jsem

Upraveno uživatelem mxco: 18 květen 2017 - 07:12:56

• 0

Ag3ntCZ

Ag3ntCZ

Jonny Sindacco

• Uživatel

Děkuji ti za tvůj názor, na tom překladu ještě pracujeme, a důvod proč to celé nepředěláme je ten,že se nám ten vzhled líbí.

A mimochodem, máme stažený jenom ten roleplay a shadery, jinak zbytek děláme sami. Nejsem zrovna v lua nějaký profesionál, ale ještě v tom umím.
a proč máme server na 30 fps? Né každý hráč má 60 fps, tak aby všichni měli stejně tak jsem nastavil 30, ale pokud to nějak extra vadí tak to můžu hodit zpět na vyšší číslo.
A ohledně stažitelného obsahu máme přes 1gb, kdo by si ve hře koupil mercedesa který nevypadá jako mercedes, pokud mně chápeš, prostě ať ta hra má nějaký design icon_e_smile.gif a ten MOTD ještě upravím.

PS: Optimalizace serveru běží přímo přes moje skripty, zvětšuje výkon hry, a méně se zasekává. :)

Upraveno uživatelem Ag3ntCZ: 18 květen 2017 - 08:30:32

• 0

luskanek

luskanek

Jonny Sindacco

• Uživatel

No toto nie, keď som sa pripojil a videl veľkosť downloadu, hneď som sa aj odpojil. Zbytočne veľký download omrzí každého a radšej sa odpojí ako keby musel čakať polhodinu na to, aby vôbec začal hrať. Chápem, že nie si taký skúsený na to, aby si možno vytvoril celý gamemode od nuly, ale aspoň si skontroluj nejaké skripty a vymaž riadky, ktoré sú úplne zbytočné, alebo uprav kód tak, aby bol lepšie optimalizovaný. Môžeš napr. aj nechať hráča stiahnuť dôležite súbory pre gameplay a nechať ho hrať a počas hrania sa mu zatiaľ budú sťahovať modely áut a drobné skripty, čo by bolo podľa mňa oveľa lepšie.

• 0

MIKI785

MIKI785

MTA 4ever

• Uživatel

Tuna vlastnich modelu aut =/= kvalitni server. Spise naopak.

• 0
Multi Theft Auto = The Best Multiplayer mod for Rockstar games' Grand Theft Auto San Andreas!
Stop playing with yourself!
http://www.mshost.cz
Kam se hrabe neaky samp na MTA...

Ag3ntCZ

Ag3ntCZ

Jonny Sindacco

• Uživatel

Děkuji vám za názor, na tom lepším downloadu budeme pracovat :)

• 0

Také označeno jedním nebo více klíčovými slovy: Ukázka

0 uživatelů si prohlíží toto fórum

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

© 2015 IPS, Inc.

Zajímat Vás mohou ještě aktuální zprávy. sleviště, slevy dnes Herbalife je skvělou cestou pro dobré zdraví. Je libo dětský web?