Přejít na obsah

Achievementy / Úspechy

pawno achievement úspech info

• Pokud chcete odpovědět, přihlaste se
8 odpovědí

Lucifer Morningstar

Lucifer Morningstar

Hot as Hell

• Globální moderátor

Zdravím komunitu Pawno.cz!

V tejto rannej hodine bol spojazdnený systém takzvaných úspechov alebo nám viacej známe achievementov.

Za určité akcie dostanete odznak.

Všetky si môžete pozrieť tu: KLIK.

Pokiaľ ste ho ešte nedostali aj keď ste splnili požiadavku, napr. máte 200 príspevkov, ale nedostali ste odznak za 200 príspevkov, stačí ak napíšte akúkoľvek správu, aby sa vám udelil odznak.

Bola vytvorená téma, do ktorej môžete napísať aby ste dostali váš odznak. Napíšte do tejto témy iba JEDEN príspevok - KLIK.

Téma sa automaticky uzavrie 31.12.2016   20:00.

S pozdravom,

Gabe Newell (Spy).

• 0

rBqBgdp.gif

jenkings

jenkings

Frajer s.r.o

• Uživatel

Hezká věc, ale vidím pár chybek.

Hned jsem si všiml, že nahoře v menu je nápis "Odcenění" místo "Ocenění"

A druhá věc, když jsem dostal ocenění "750 příspěvků Given on Dnes, 09:45:26" neměl bych automaticky dostat i ty nižší počty příspěvků které jsem logicky také musel už mít hotové ?

• 0

c39184173ac10a90f8b682f9e7533036.gif

Hannibal Lecter

Hannibal Lecter

Beast

• Uživatel
Nemůžu nic napsat do toho topicu, tak píší sem: Čůůůůs
  • 0

vEnd

vEnd

Python maniac

• Globální moderátor

A druhá věc, když jsem dostal ocenění "750 příspěvků Given on Dnes, 09:45:26"

Díky za upozornění. Nerad překládám úseky, u nichž neznám kontext, proto najdeš pár nepřeložených věcí. Klidně upozorni i na další, až je najdeš.

• 1

I always enjoy meeting people more chemically imbalanced than myself. -Trevor Philips
It's hard to follow the train when you are hauling two number nines; a number nine large; a number six with extra dip; a number seven; two number 45s, one with cheese; and a large soda. -guess who

Amenadiel

Amenadiel

Ken Rosenberg

• Uživatel
  •   

Steam Profile

• Xogos - Offline
    Since: Včera, 23:05:41
    28,9 hrs last 2 weeks.
    Add Friend

Takže já mám skoro všechny achievementy, krom 5000 příspěvků a blogu ne ?obrazek jsem nahral a soubor taky.

• 0

Asakura Yoh

Asakura Yoh

Claude Speed

• Uživatel

Lorem ipsum dolor sit amet

• 0

Lajkom proti kocovine!

There are only two things wrong with C++: The initial concept and the implementation.

HighΡrint

HighΡrint

Hraju za Wildcats

• Uživatel
nejde prispivat do toho topicu
  • 0

podpis.png

vEnd

vEnd

Python maniac

• Globální moderátor

Takže já mám skoro všechny achievementy, krom 5000 příspěvků a blogu ne ?obrazek jsem nahral a soubor taky.

Přijde mi, že tam není časovač, který by počase kontroloval, zda jsi to už provedl (takže dodatečné achievementy asi nebudou :( ). I achievement za příspěvky se mi dal až po tom, co jsem něčím přispěl.

A co se týče toho, proč nemáš všechny ostatní (1. příspěvek, 10 příspěvků atd.), tak to asi z toho důvodu, že pro jednu kategorii můžeš mít jen jeden achievement. To je ale má domněnka, taky to může být bug pluginu, až se k tomu vyjádří Spy, budeš mít přesnější informace.

• 0

I always enjoy meeting people more chemically imbalanced than myself. -Trevor Philips
It's hard to follow the train when you are hauling two number nines; a number nine large; a number six with extra dip; a number seven; two number 45s, one with cheese; and a large soda. -guess who

Lucifer Morningstar

Lucifer Morningstar

Hot as Hell

• Globální moderátor

Plugin vám automaticky dá najväčšie odcenenie na ktoré máte nárok, teda ak máte 1000 príspevkov, tak vám dám odznak za 1000 príspevkov, ak získate 1350 príspevkov, zobrazí vám ikonku za 1350 príspevkov, ale predošlú nie, aby sa predišlo zbytočnému spamu odznakov.

• 1

rBqBgdp.gif

Také označeno jedním nebo více klíčovými slovy: Info, pawno, achievement, úspech, info

0 uživatelů si prohlíží toto fórum

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

© 2015 IPS, Inc.

Zajímat Vás mohou ještě aktuální zprávy. sleviště, slevy dnes Herbalife je skvělou cestou pro dobré zdraví. Je libo dětský web?