Přejít na obsah

Studuješ a umíš programovat? Máme skvělou brigádu/stáž! • Pokud chcete odpovědět, přihlaste se
2 odpovědí

#1
Light Investments LTD.

Light Investments LTD.

  Jonny Sindacco

 • Uživatel
 • Příspěvků: 1
Pěkný den,
v rámci oživení našeho týmu v Light Investments hledáme k nám na vývoj nováčka, nejlépe studenta, který se vyzná v programování webových stránek (měl by zvládat základy HTML, CSS, JS i PHP). Pokud máš ve svém týdnu několik volných hodin času, které nám můžeš věnovat, máme pro Tebe zajímavou nabídku.

Dáme Ti možnost účastnit se naší virtuální stáže, kde máš možnost získat exkluzivní referenci do životopisu, možnost naučit se něco nového, poznat firemní kulturu 21. století a pokud se osvědčíš tak i 200€ za měsíc.

Budeš nám pomáhat s našimi webovými stránkami, dostaneš se taky k velmi zajímavým projektům a pokud budeš skutečně pilný a pracovitý, můžeme se domluvit na zajímavé finanční odměně. Pro začátek Tě do všeho zaškolíme, provedeme Tě a vyzkoušíme si, jak bude spolupráce fungovat. Pokud všechno půjde jako po másle, rovnou Ti přidělíme zajímavou finanční odměnu. A jestliže budeš ještě lepší? Čeká Tě mnohem více!

Líbí se Ti naše nabídka, ale neumíš programovat? Chtěl by jsi se naučit něco nového a třeba i získat zajímavou brigádu? Napiš nám také, aktuálně hledáme i jiné stážisty, třeba budeme chtít zrovna Tebe. Nemusíš se bát, napiš nám, co umíš a společně to probereme.

Pokud Tě nabídka zaujala, neváhej nám přímo zde na fóru odpovědět skrze SZ.

PS: pospěš si, vybereme si jen jednoho!

Upraveno uživatelem Light Investments LTD.: 29 prosinec 2016 - 14:11:43

 • 0#2
Fakerko_

Fakerko_

  Front-end developer

 • Uživatel
 • Příspěvků: 1 126

Pěkný den,
v rámci oživení našeho týmu v Light Investments hledáme do týmu nováčka, nejlépe studenta, který se vyzná v programování webových stránek (měl by zvládat základy HTML i CSS a JS a PHP) a má ve svém volném čase v týdnu několik hodin času, které by mohl nám mohl věnovat za exkluzivní referenci do životopisu, možnost se naučit něco nového a pokud se osvědčí tak i za malou odměnu do 200€ za měsíc.

Budeš nám pomáhat s našimi webovými stránkami, dostaneš se taky k velmi zajímavým projektům a pokud budeš skutečně pilný a pracovitý, můžeme se domluvit na zajímavé finanční odměně. Pro začátek Tě do všeho zaškolíme, provedeme Tě a vyzkoušíme si, jak bude spolupráce fungovat. Pokud všechno půjde jako po másle, rovnou Ti přidělíme malou odměnu. A jestliže budeš ještě lepší? Čeká Tě ještě více!

Líbí se Ti naše nabídka, ale neumíš programovat? Chtěl by jsi se naučit něco nového a třeba i získat zajímavou brigádu? Napiš nám také, aktuálně hledáme i jiné stážisty, třeba budeme chtít zrovna Tebe. Nemusíš se bát, napiš nám co umíš a společně to probereme.

Pokud Tě nabídka zaujala, neváhej nám přímo zde na fóru odpovědět skrze SZ.

PS: pospěš si, vybereme si jen jednoho!

 

To je samé Ti, Tě, ale aby jste si to po sobě přečetl, to ne-e. "které by mohl nám mohl věnovat"


 • 0

#3
Asakura Yoh

Asakura Yoh

  Claude Speed

 • Uživatel
 • Příspěvků: 3 196

Tak ze hledate studenta, ktery pro vas bude delat zadarmo a kdyz bude makat jak svin, tak dostane 200e? Programatori maji tu vyhodu ze se jich na pohovoru neptaj "proc by ste zrovna vy mel delat u nas", ale oni se ptaj "proc bych si mel vybrat zrovna vasi firmu?".

 

PS: pospěš si, vybereme si jen jednoho!

 

Si snad delate prdel :d Nikoho seriozniho nenajdete, pac vsichni studaci delaj freelancing (VS studaci na VUT delaj vsichni pro RedHat :d)

 

Ja sem delal za 400e mesicne asi pred 7 lety web aplikace a musim rict, ze ted bych nekoho jako sem byl ja teda nezamestnal :d


 • 0

Lajkom proti kocovine!

There are only two things wrong with C++: The initial concept and the implementation.


Také označeno jedním nebo více klíčovými slovy: Hledám

0 uživatelů si prohlíží toto fórum

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

© 2015 IPS, Inc.

Zajímat Vás mohou ještě aktuální zprávy. sleviště, slevy dnes Herbalife je skvělou cestou pro dobré zdraví. Je libo dětský web?