Přejít na obsah

Prison Roleplay?

• Pokud chcete odpovědět, přihlaste se
2 odpovědí

Mugster/Mugisek

Mugster/Mugisek

Jonny Sindacco

• Uživatel
  • Je tu celkem: 1d 8h 2m 54s

Zdravím, začal jsem si jen tak pawnit. Chytl mě žánr serverů Prison, napadlo mě že bych to spojil a udělal něco jako Prison Roleplay. Prostě Roleplay tak jak ho znáte, RPilo by se pouze ve vězení a časem by se tam přidala nějaká ta vesnice kolem vězení, kde by byly různé ukoly a tak dále. Tenhle topic je směřovaný spíše na Československou Roleplay scénu, byl by zájem o takový server?

Gangy, rozdělené na oficiální a neoficiální.

Frakce dozorců, zdravotníků.

A mnoho dalšího.

Díky za přečtení, budu rád za názor.

Upraveno uživatelem Mugster: 14 listopad 2016 - 13:23:12

• 0

Ma0s

Ma0s

Jonny Sindacco

• Uživatel
  • Je tu celkem: 15h 45m 35s

Tak ako podľa mňa toto RP bolo by fakt sranda ale neviem či budeš mať nato ľudí bez ľudí sa nebude môcť RPIŤ takže GL Možno prekvapíš   :) 

• 0

[img]http://imgur.com/a/xUP0R.gif[img]

vEnd

vEnd

Marc Wayne "B-Dup"

• Globální moderátor
  • Je tu celkem: 45d 4h 9m 32s

Mohlo by to zaujmout, ale kromě dobrého zpracování to také musíš umět prodat. Není to tak, že uděláš dobrý mód a hned tam máš plno lidí. Musíš je umět nalákat, bez toho to nepůjde. Na to se připrav. :d Hodně štěstí.

• 0

96b259ac47244701b5097887d9439120.png

I always enjoy meeting people more chemically imbalanced than myself. -Trevor Philips
Roses are gay, violets are gayer, fuck the poem and listen to Slayer.
Unix is user friendly. It just happens to be very selective about who it decides to make friends with.

Také označeno jedním nebo více klíčovými slovy: Ostatní

0 uživatelů si prohlíží toto fórum

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

© 2015 IPS, Inc.

Zajímat Vás mohou ještě aktuální zprávy. sleviště, slevy dnes Herbalife je skvělou cestou pro dobré zdraví. Je libo dětský web?