Přejít na obsah

Oficialni pawno.cz mod

• Pokud chcete odpovědět, přihlaste se
34 odpovědí

HighPrint

HighPrint

Veteran =NTP= Member

• Globální moderátor
  •   

Třeba to tu je aby se pokusil sjednotit hlavy a vytvořit něco pro nováčky? Případně obrovskej sandbox? Možná proto tu je?

To ty ses tady najednou objevil a zarejpal do toho, že to jsou prvky/nápady z RZ... Nemluvě o tom, že vEnd doložil fakt, že RZ nepřišel s těmito nápady jako první a ty napíšeš, s prominutím, takovou mrdku jako že hledáš souvislosti s RZ. Jednak to vůbec nesouvisí s tématem a jednak je to bullshit argument, proto se ptám proč je hledáš? Třeba k tomu máš důvod... Zatím to teda chápu jako pokus o vytvoření reklamy, která akorát zanechává negativní dojem na RZ, které kdysi bylo tak slavné

• 0
Vložený obrázek

Riko

Riko

Reálný Život

• Uživatel

Steam Profile

• R1K0 - In Game
    Counter-Strike: Global Offensive
    38,9 hrs last 2 weeks.
    Add Friend

Každý si může napsat, co chce :)

Třeba jsem to jen srovnal k RŽ, nikde jsem netvrdil, že to RŽ vymyslelo, napřed si to pořádně přečti, ju? ;)

• 0

rzbanner.png

play.realny-zivot.cz:7777

EEEE

EEEE

Da Boss

• Uživatel

To potom môžeme kvôli zamestnaniu "popelář" "srovnávat" s XY hranými aj nehranými módmi...

Třeba jsem to jen srovnal k RŽ, nikde jsem netvrdil, že to RŽ vymyslelo, napřed si to pořádně přečti, ju? ;)

Nj rýchlo sa z toho radšej vykrúť, lebo si tu robíš akurát hanbu. BTW s tou registráciou si ma dostal.

• 0

Pre pokus o znovu-oživenie spúšťame server PFR na novej IP: 82.208.17.10:27110 

サトシ

サトシ

Claude Speed

• Uživatel

Nic takového netvrdím, samozřejmě že měl, jen hledám souvislosti spojené s RŽ, nic víc ;)

RZ sem nikdy nehral a ani ma to nijako nelaka.

• 1

Nesahej na to, pyco!

H jako sodovka

HighPrint

HighPrint

Veteran =NTP= Member

• Globální moderátor
  •   

Třeba jsem to jen srovnal k RŽ, nikde jsem netvrdil, že to RŽ vymyslelo, napřed si to pořádně přečti, ju?  ;)

třeba? Proč? Co tě k tomu vede? Jen si hledal souvislosti? Dokážeš odpovědět na tyto otázky a ne se z toho furt vykrucovat? Furt si mi neodpověděl na moji první otázku, kterou jsem položil smysluplně a bez konfliktu. Tys mě akorát poslal pak v podstatě do píči. 

A kde jsem tvrdil, že RZ vymyslelo tyto dokonalé a úžasné prvky? A proč bych si to měl znova přečíst, když mi nejsi schopen odpovědět na tak jednoduchou otázku?

Ano každý si může psát co chce, ale k tomu je třeba mít rozum, příspěvek musí mít hlavu a patu a ne vypustit nesmysly hned z hlavy, což ty očividně děláš.

• 1
Vložený obrázek

Steam wallet

Steam wallet

Ken Rosenberg

• Uživatel

Steam Profile

Pak to dopadá stejně jako tohle... když se nějaký idiot najde co musí mít svou pravdu.

http://pawno.cz/topi...layforfun-001/ 

Víc zde, tam se můžeš inspirovat abys vědel co nemáš dělat... :d

• 0
Vložený obrázek

DeNisKo

DeNisKo

Jethro

• Uživatel

Tak čo, ako vyzerá mód? 

• 0

サトシ

サトシ

Claude Speed

• Uživatel

Tak čo, ako vyzerá mód? 

asi ako ohlasy a ucast ostatnych uzivatelov pawna. Biedne :d

• 0

Nesahej na to, pyco!

H jako sodovka

DeNisKo

DeNisKo

Jethro

• Uživatel

Škoda no .. :d 

• 0

jenkings

jenkings

Frajer s.r.o

• Uživatel

poslední commit -> 2 months ago :d :d

• 0

c39184173ac10a90f8b682f9e7533036.gif

サトシ

サトシ

Claude Speed

• Uživatel

poslední commit -> 2 months ago :d :d

Tak, nedokazal som tu najst jedneho jedineho cloveka, ktory by bol ochotny sa pripojit do vyvoja modu alespon tim, ze by naspawnoval auta do SF.

Od zaciatku nebol o mod velky zaujem, tak som to dropol a zacal sa venovst niecomu inemu.

• 0

Nesahej na to, pyco!

H jako sodovka

CaRsA-Official

CaRsA-Official

Dwaine

• Uživatel

Tak, nedokazal som tu najst jedneho jedineho cloveka, ktory by bol ochotny sa pripojit do vyvoja modu alespon tim, ze by naspawnoval auta do SF.
Od zaciatku nebol o mod velky zaujem, tak som to dropol a zacal sa venovst niecomu inemu.

To su tvrdé slová :d
  • 0
DriverCity 💜

サトシ

サトシ

Claude Speed

• Uživatel

To su tvrdé slová :d

Preco? Zakladal som tu tema, kde som daval uzivatelom moznost pripojit sa do yvoja modu. Nikdo sa nepridal.

V chate som sa X-krat pytal, kdo by bol ochotny naspawnovat zopar aut po SF. Nikdo....

• 0

Nesahej na to, pyco!

H jako sodovka

CaRsA-Official

CaRsA-Official

Dwaine

• Uživatel

Preco? Zakladal som tu tema, kde som daval uzivatelom moznost pripojit sa do yvoja modu. Nikdo sa nepridal.
V chate som sa X-krat pytal, kdo by bol ochotny naspawnovat zopar aut po SF. Nikdo....

Ja by som ti naspawnoval autá po SF :d

Upraveno uživatelem CGuwno: 21 prosinec 2016 - 21:13:54

• 0
DriverCity 💜

woody12

woody12

Tichošlápek

• Uživatel

Ja by som ti naspawnoval autá po SF :d

Pozdě bycha honit

• 0

Také označeno jedním nebo více klíčovými slovy: Návrh

0 uživatelů si prohlíží toto fórum

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

© 2015 IPS, Inc.

Zajímat Vás mohou ještě aktuální zprávy. sleviště, slevy dnes Herbalife je skvělou cestou pro dobré zdraví. Je libo dětský web?