Přejít na obsah

Help - PHP BB - Vlastní BB Code

phpbb bbcode forum

• Pokud chcete odpovědět, přihlaste se
4 odpovědí

JohnyS

JohnyS

Jonny Sindacco

• Uživatel

Zdravím,

Nevěděl jsem kam toto téma umístit tak jsem jej umístil zde. Pokud by se mělo nacháze v jiné sekci, klidně to tam lze přesunout.

K věci,

Rád bych si přidal na fórum vlastní BB Code. Jedná se o tři jednoduché tabulky. Ovšem jsem nenašel nikde nějaký návod či popis toho jak tohle mohu zrealizovat. Jestli by bylo možno HEXy bych si nastavil sám. Doufám že s tímhle nebude nějaký problém.

Jedna tabulka by byla v zelené barvě. Vlevo nahoře by byla nějaká custom ikonka přibližně 60x60 px a uvnitř ikonky fajfka. a tabulka by byla obtáhla o něco tmavší zelenou než vyplněná. Sloužila by například k potvrzení něčeho atd.

EgED.png

Druhá tabulka v přesném opaku. To znamená červená výplň a vlevo nahoře opět ikonka 60x60 px s tmavě červeným křížkem. A obtažení o něco tavší než výplň. Tato by sloužila například k zamítnutí něčeho atd.

Zwcx.png

A v poslední řadě informační tabulka. Jednalo by se o nějaký odstím tmavší či světlejší modré. Ikonka by byla ve tvaru nějakého "i" jako informace. Sloužila by pro nějaké informační texty atd.

Upraveno uživatelem JohnyS: 13 říjen 2016 - 17:54:29

• 0

Ewwe

Ewwe

Zázraky na počkání, nemožné do dvou dnů

• Administrátor

Steam Profile

na to je plugin nebo přímo kod na ofik foru

• 0

Zaměstnání:

Axfone.cz - Programátor

Shortcat - CEO

JohnyS

JohnyS

Jonny Sindacco

• Uživatel

na to je plugin nebo přímo kod na ofik foru

Ano, ale nikde jsem nic takového nenašel. Pakliže o něčem víš, rád bych uvítal odkaz přímo na daný plugin nebo téma natom forku.

• 0

vEnd

vEnd

Python maniac

• Globální moderátor

Asi máš...

...

...na mysli tohle

...

Nejsem si jist, zda je tohle i na PHP BB, ale jestli dovoluje vytvářet BB kódy běžně přes HTML, dalo by se to nasimulovat.

Edit: Zkus se podívat na

Please Login or Register to see this Hidden Content

. ;)

• 0

I always enjoy meeting people more chemically imbalanced than myself. -Trevor Philips
It's hard to follow the train when you are hauling two number nines; a number nine large; a number six with extra dip; a number seven; two number 45s, one with cheese; and a large soda. -guess who

JohnyS

JohnyS

Jonny Sindacco

• Uživatel

[error='Asi máš...']...[/error]

[success='...na mysli tohle']...[/success]

Nejsem si jist, zda je tohle i na PHP BB, ale jestli dovoluje vytvářet BB kódy běžně přes HTML, dalo by se to nasimulovat.

Edit: Zkus se podívat na

Please Login or Register to see this Hidden Content

. ;)

Tak, k první věci. Ano dá.. K vytvoření toho nového BB kódu je potřeba právě nějaká HTML "náhrada". Koukal jsem se na ten odkaz, ano něco takového jsem scháněl bohužel je to z poloviny nefunkční. Hodil jsem to na forko a za a) tu fajfku v kroužku to nezobrazuje a za b ) nezobrazuje to text. Dal jsem to na zkoušku do formátu [successbox] [/successbox], jakmile něco vložím mezi ty závorky tak to tam nezobrazí ale místo toho textu mezi závorkama to zobrazí pouze "{SIMPLETEXT}" ..

Edit: Na chybu s nevypsáním textu jsem přišel, nápad jak opravit tu fajfku taky mám. zatím to funguje. Díky. :)

Upraveno uživatelem JohnyS: 13 říjen 2016 - 23:26:57

• 0

Také označeno jedním nebo více klíčovými slovy: Pomoc, phpbb, bbcode, forum

0 uživatelů si prohlíží toto fórum

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

© 2015 IPS, Inc.

Zajímat Vás mohou ještě aktuální zprávy. sleviště, slevy dnes Herbalife je skvělou cestou pro dobré zdraví. Je libo dětský web?