Přejít na obsah

Nové uspořádání návodů

uspořádání tut tutorial fórum sekce podsekce Pawn YSI samp

  • Pokud chcete odpovědět, přihlaste se
Žádné odpovědi

#1
vEnd

vEnd

    Python maniac

  • Globální moderátor
  • Příspěvků: 682

Zdravím, včera a dnes došlo k reorganizaci návodů. Došlo ke smazání některých sekcí a k přidání nových. Stále platí, že návody musí projít revizí, aby mohly být označeny jako ověřené, a stále platí, že musí být zpracovány dle předlohy.

 

a) Návody

V hlavní sekci jsou všechny návody, které se týkají SA:MP funkcí a callbacků. Také jsou zde návody, které vysvětlují, jak něco vytvořit.

 

Příklady: dialogy, textdrawy, cmd systémy, file systémy atd.

 

B) Základy pawn a Rozšířené znalosti pawn

Tyto podsekce sdružují návody, které se týkají přímo jazyka Pawn. V Základech jsou návody pro nováčky, v Rozšířených znalostech návody pro pokročilejší.

 

Příklady pro Základy: proměnná, podmínky, cykly, funkce atd.

Příklady pro Rozšířené znalosti: bitová manipulace, pokročilá inicializace polí, ternární operátor, pokročilá práce s řetězcem atd.

 

c) Práce s YSI

Podsekce pro návody o knihovně YSI.

 

Příklady: y_ini, y_commands, y_groups, y_va atd.

 

d) Nové návody

Podsekce, která slouží k přidávání nových návodů. Pokud chcete založit nový návod, udělejte to zde. Jakmile dojde k ověření moderátorem, bude návod přesunut do příslušné (pod)sekce.

 

e) Neověřené návody

V této podsekci je většina dosavadních návodů. Žádný z nich neprošel kontrolou, proto je nemůžeme považovat za ověřené. Nezodpovídáme za pravdivost ani úplnost informací z těchto návodů.


  • 0Také označeno jedním nebo více klíčovými slovy: Návod, uspořádání, tut, tutorial, fórum, sekce, podsekce, Pawn, YSI, samp

0 uživatelů si prohlíží toto fórum

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

© 2015 IPS, Inc.

Zajímat Vás mohou ještě aktuální zprávy. sleviště, slevy dnes Herbalife je skvělou cestou pro dobré zdraví. Je libo dětský web?