Přejít na obsah

Negativni reputace

• Tohle téma je uzamčeno Toto téma je uzamčeno
55 odpovědí

Anketa: Negativni reputace (42 uživatelů hlasovalo)

Chcete tady mit tlacitko pro negativni reputaci?

1. Ano (31 hlasů [73.81%] - Zobrazit)

Procento hlasů: 73.81%

2. Ne (11 hlasů [26.19%] - Zobrazit)

Procento hlasů: 26.19%

Hlasovat

Hip

Hip

Maria Latore

• Uživatel

Steam Profile

Nechci nikoho na*rat, ale je demokracie, tak proč ne.

Podle mě je to blbost. Ten celý rep systém bych předělal a nějak to rozdělil. Koukal jsem, že přibylo nějaké poděkování. Nevím co to je, ale super. A dal bych rep na účet a zvlášť na příspěvky. Na příspěvcích jako to poděkování, a na účtu něco jako schopný uživatel, nebo tak nějak. Snad jste mě pochopili :d Ale určitě je bezva, že se s tímto forem se začalo konečně už něco dělat :d.

na profilu jsou hvězdičky... Což by mě zajímalo, co dělám špatně, že tam mám jen 3 :d :(

• 0

Pán Podnikateľ

Pán Podnikateľ

Podnikateľ

• Uživatel

Citát od Tango z mobilu pre Bloodman. 

"Ja som to tiež chcel pouzit, ak sa pamatas, chcel som aby mohli "zabanovat" skuseni pouzivatelia tych co skusenosti nemaju.
Ratal som s tym, ze ti co maju vela prispevkov uz su schopni byt prospesni pre komunitu ci uz svojim myslenim, alebo jednanim.
Holt, demencia tohto fora to nedovoluje, pretoze casto ti co maju vela prispevkov su najvacsi dementi. Nezabudni, ze to ty si bol za to, aby som dostal ban. (http://pawno.cz/topi...1-ban-strenojr/)

Dost ma to teda rozosmialo, ked si prave ty zalozil takyto príspevok.

Ale nic no, cas teda plynie a dufam ze si za tie dva roky od toho prispevku dospel a ze to bude iba pozitivne pre komunitu.
Tak teda vela stastia a nech sa dari."

• 0

Spoiler

Asakura Yoh

Asakura Yoh

Claude Speed

• Uživatel

Citát od Tango z mobilu pre Bloodman. 

"Ja som to tiež chcel pouzit, ak sa pamatas, chcel som aby mohli "zabanovat" skuseni pouzivatelia tych co skusenosti nemaju.
Ratal som s tym, ze ti co maju vela prispevkov uz su schopni byt prospesni pre komunitu ci uz svojim myslenim, alebo jednanim.
Holt, demencia tohto fora to nedovoluje, pretoze casto ti co maju vela prispevkov su najvacsi dementi. Nezabudni, ze to ty si bol za to, aby som dostal ban. (http://pawno.cz/topi...1-ban-strenojr/)

Dost ma to teda rozosmialo, ked si prave ty zalozil takyto príspevok.

Ale nic no, cas teda plynie a dufam ze si za tie dva roky od toho prispevku dospel a ze to bude iba pozitivne pre komunitu.
Tak teda vela stastia a nech sa dari."

1. Tu sa nejedna o banovanie druhych, ale o ich hodnotenie.

2. Nebude rozhodovat pocet prispevkov, ale pocet kladnych reputaci, co je rozdiel. 

Mne neslo o to aby si dostal ban, ale o to aby som ti ukazal ako tvoj navrh v praxy bude fungovat. Ale recese ti asi nic nerika.

Ak si precitas ten topic este raz, tak ti musi dojit, ze je to mysleno jako vtip.

Snad raz dospejes aj ty a pochopis, ze vela prispevkov tu ma nejaky sarkasticky podton.

Upraveno uživatelem Satoshi: 17 květen 2016 - 08:08:21

• 0

Lajkom proti kocovine!

There are only two things wrong with C++: The initial concept and the implementation.

maiki83

maiki83

Nismo

• Uživatel
Vy by jste zde chtěli rep- a přitom ani řádně neumite používat rep+
  • 0

Asakura Yoh

Asakura Yoh

Claude Speed

• Uživatel

jo, jo, nazor cloveka s 50-ti prispevky na chod fora se vzdy ceni...

• 0

Lajkom proti kocovine!

There are only two things wrong with C++: The initial concept and the implementation.

Amenadiel

Amenadiel

Ken Rosenberg

• Uživatel
  •   

Steam Profile

rep + nebo že člověk souhlasí je už fakt jen na chuti člověka, každý člověk prostě bude souhlasit něčím co se zrovna tobě nebude líbit tak to není chyba na straně toho kdo dával rep +, ale jen čistě tvoje zabedněnost že nedokážeš pochopit že každý člověk má svůj názor a proto si může dát rep + a - kde chce. A neboli řečeno, je DEMOKRACIE takže choj do pi** :)

• 1

Ewwe

Ewwe

Zázraky na počkání, nemožné do dvou dnů

• Administrátor

Steam Profile

Negativní reputace očividně není něco co by komunitní přemýšlení ustálo. Během prní hodiny kdy jsem povolil negativní i pozitivní reputaci tu bylo kolem 20 nahlášení kvůli zneužívání

• 0

Zaměstnání:

Axfone.cz - Programátor

Shortcat - CEO

Amenadiel

Amenadiel

Ken Rosenberg

• Uživatel
  •   

Steam Profile

Negativní reputace očividně není něco co by komunitní přemýšlení ustálo. Během prní hodiny kdy jsem povolil negativní i pozitivní reputaci tu bylo kolem 20 nahlášení kvůli zneužívání

proto by to chtělo ty dislike... :d myslím že by to nebylo tak hrozné jak u rep..

• 1

Om3n

Om3n

Nikdo

• Uživatel

proto by to chtělo ty dislike... :d myslím že by to nebylo tak hrozné jak u rep..

Joooooo. A přidejte eště Šťouchnutí.

• 0

Hledám mappera pro svůj projekt. Jednalo by se o úpravu konkrétních částí mapy. Zombie tématika. Za kvalitní mapy s radostí zaplatím. Zájemci prosím pište do SZ.zelogo.png

Amenadiel

Amenadiel

Ken Rosenberg

• Uživatel
  •   

Steam Profile

69c8033d2e53426e92d78793431984c1.png

Myslím že toto by bylo best :d

• 0

Ewwe

Ewwe

Zázraky na počkání, nemožné do dvou dnů

• Administrátor

Steam Profile

Jako štouchnutí hook existuje.. to není problem :d 

• 0

Zaměstnání:

Axfone.cz - Programátor

Shortcat - CEO

vEnd

vEnd

Python maniac

• Globální moderátor

Jako štouchnutí hook existuje.. to není problem :d

Stěžoval si ten, co se dostal k číslu -6 v jednom tématu?

Upraveno uživatelem vEnd: 22 červen 2016 - 12:41:02

• 0

I always enjoy meeting people more chemically imbalanced than myself. -Trevor Philips
It's hard to follow the train when you are hauling two number nines; a number nine large; a number six with extra dip; a number seven; two number 45s, one with cheese; and a large soda. -guess who

Asakura Yoh

Asakura Yoh

Claude Speed

• Uživatel

Ja jsem si taky stazoval, pac jsem mu dal REP- na ten jeho shit a on mi dal REP- na vsechny moje prispevky co nasel :d

• 0

Lajkom proti kocovine!

Hannibal Lecter

Hannibal Lecter

Beast

• Uživatel

-rep bych přirovnal k utopii. Nereálná představa správného používání. Musely by se stanovit jasné podmínky, kdy se může dát -rep nebo ne. A stejně by to děti nechápaly a stále oplácely...

• 0

Asakura Yoh

Asakura Yoh

Claude Speed

• Uživatel

-rep bych přirovnal k utopii. Nereálná představa správného používání. Musely by se stanovit jasné podmínky, kdy se může dát -rep nebo ne. A stejně by to děti nechápaly a stále oplácely...

REP- davas tehdy, kdyz obsah prispevku ma nulovu vypovednu hodnotu, a ne kdyz se ti jeho nazor nelibi.

• 0

Lajkom proti kocovine!

Hannibal Lecter

Hannibal Lecter

Beast

• Uživatel

REP- davas tehdy, kdyz obsah prispevku ma nulovu vypovednu hodnotu, a ne kdyz se ti jeho nazor nelibi.

Ale tohle je nereálný, někdy to je prostě diskutabilní. Když se člověk zeptá, jak hodit fs do gm, co je na tom tak špatnýho? :d

• 0

Asakura Yoh

Asakura Yoh

Claude Speed

• Uživatel

Ale tohle je nereálný, někdy to je prostě diskutabilní. Když se člověk zeptá, jak hodit fs do gm, co je na tom tak špatnýho? :d

Najprv googlis a az potom sa pytas, nie opacne.

• 0

Lajkom proti kocovine!

Castiel

Castiel

OG LOC

• Uživatel
  •   

rep + nebo že člověk souhlasí je už fakt jen na chuti člověka, každý člověk prostě bude souhlasit něčím co se zrovna tobě nebude líbit tak to není chyba na straně toho kdo dával rep +, ale jen čistě tvoje zabedněnost že nedokážeš pochopit že každý člověk má svůj názor a proto si může dát rep + a - kde chce. A neboli řečeno, je DEMOKRACIE takže choj do pi** :)

Čím více urážek, vulgárních slov, sarkasmů a podceňování jiné osoby, ironie či rovnou hejt příspěvek obsahuje, tím je pravděpodobné, že dostaneš rep(je tu fakt málo příspěvků, které si podle mě rozhodně zaslouží rep a nemají ho, tak jsem se na to vykašlal a přidal se k většině), jelikož dneska se u výborně napsaných pochval, ambiciózních charakterních inteligentních příspěvků, čí výborně promyšleného rozboru o délce textů asi jako důchodců před Kauflandem brzy ráno, nezasměješ... :d
  • 0

vEnd

vEnd

Python maniac

• Globální moderátor

Ja jsem si taky stazoval, pac jsem mu dal REP- na ten jeho shit a on mi dal REP- na vsechny moje prispevky co nasel :d

Ať shoří v pekle. :d

Tak o tomhle by se vážně daly vést debaty. Když tu rep+ funguje tak, že se dává za ocenění něčí práce a také za souhlas s daným příspěvkem, proč by to tak nemělo být i u rep-? Samozřejmě, když ti vymínusoval všechny příspěvky z pomsty, tak to je keketina jak mraky.

EDIT: Až, resp. kdyby se změnil systém reputací a rozlišovalo se, kdy člověk oceňuje něčí práci/návod a kdy sympatizuje s daným příspěvkem, pak by mělo smysl zavést tu negativní reputaci. Do té doby ta reputace stejně nic hodnotného neukazuje. Jak tu říkal někdo výš, když budu v každém příspěvku kritické sarkastické hovado, budu do měsíce na stovce.

Upraveno uživatelem vEnd: 22 červen 2016 - 15:08:46

• 0

I always enjoy meeting people more chemically imbalanced than myself. -Trevor Philips
It's hard to follow the train when you are hauling two number nines; a number nine large; a number six with extra dip; a number seven; two number 45s, one with cheese; and a large soda. -guess who

maiki83

maiki83

Nismo

• Uživatel

jo, jo, nazor cloveka s 50-ti prispevky na chod fora se vzdy ceni...

To, že zde mám jen pár příspěvků, neznamená že nic nevím. Nemusím zde mít milión příspěvků, abych něco věděl. Kdo chce, naučí se i sám, bez toho aby zde vypisoval.
  • 1

Také označeno jedním nebo více klíčovými slovy: Návrh

0 uživatelů si prohlíží toto fórum

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

© 2015 IPS, Inc.

Zajímat Vás mohou ještě aktuální zprávy. sleviště, slevy dnes Herbalife je skvělou cestou pro dobré zdraví. Je libo dětský web?