Přejít na obsah

[Komunita]Vaše návrhy na zlepšení fora

Pawno.cz Komunita Návrhy Návrh Forum By Polis

• Pokud chcete odpovědět, přihlaste se
30 odpovědí

Ray Montana

Ray Montana

Head Of Reports

• Globální moderátor

Zdravím dnes mě napadla taková věc do které by se mohli zapojit všichni uživatelé tohoto fora.

Je to pouze na vás co napíšete předem upozorňuji že když napíšete "Vyhození půlky moderátoru váši odpověd smažu"

Prosím trošku inteligentní jednání zde..Děkuji.

Takže jdem nato...

Nováčkové

Jak by jste zlepšili nějaké věci pro nové uživatele pawna ?

Většina nováčků přijde a zkusí podat script a dostanu tzv "Pozitivní kritiku" ale nemusí to tak brát.

Prostě napište co by jste zlepšili pro nováčky zde na forum.(Celkově)

Jiné návrhy

Dále chci aby jste podali ostatní návrhy jak zlepšit tuto stránku..A nebo pokud máte jen nějaký vzkaz také ho zde napište.

Jaké máte tedy nápady na zlepšení komunity a tohoto fora ?

Rozepište se mi.

Nejlepší odpověd na tento topic bude nějak ohodnocená..

• 0

Ačkoliv jsem moderátor nejsem více než normalní uživatel,

proto všechno a všechny měřím jedním metrem.

#include 

public GameModeInit(){
print("0.3.7");
SendRconCommand("exit");
return 1;
}

Money,money and money please

Vložený obrázek

Amenadiel

Amenadiel

Ken Rosenberg

• Uživatel
  •   

Steam Profile

možná konečně dodělat ten oficiální server pawna. 

• 0

Castiel

Castiel

OG LOC

• Uživatel
  •   

Teď k moderátorům a admin teamu. Na začátku jsem psal o tom, že podobná témata něco rozpoutala. Na co jsem narážel? Na to, že ve scriptech by se měl udělat pořádek. Podobný pořádek jako v návodech. Měla by být založena dvě podfóra, v jednom by se zveřejňovaly práce nováčků a ve druhém seriózní práce pokročilých. Proč? Protože když sem pak někdo přijde (nováček), nemá absolutně ponětí o kvalitě toho, co stahuje. Pak samozřejmě vzniká problém, z toho, co stáhne, se naučí blbé postupy a zhovadilosti. Když se kvalita může určovat u návodů, nedá se to i u scriptů?

• 0

xX420_Pu55yArmaged0n_420Xx

xX420_Pu55yArmaged0n_420Xx

Professional Noscoper

• Uživatel

Ja by som dal nováčikom možnosť pridávať help topicy až po nejakom čase, napr. po mesiaci a dovtedy ich nechať na pospas vyhladávania starých n00b topicov pričom by dostali lekciu ako (ne)písať topicy.

A pridať shoutbox do android verzie stránky. Neviem naisto či tam už nieje, ale ak nie, hodil by sa.

Toť vše.

• 0

WOLOLO

-AOE Priest, 1997

Ray Montana

Ray Montana

Head Of Reports

• Globální moderátor

možná konečně dodělat ten oficiální server pawna. 

Dobrá Pokud vím tak nikdo z Moderátoru se do toho moc netlačil..

Chvilku se uvažovalo že by se na ten post hodil můj "4Life" až ho dokončím.

Teď k moderátorům a admin teamu. Na začátku jsem psal o tom, že podobná témata něco rozpoutala. Na co jsem narážel? Na to, že ve scriptech by se měl udělat pořádek. Podobný pořádek jako v návodech. Měla by být založena dvě podfóra, v jednom by se zveřejňovaly práce nováčků a ve druhém seriózní práce pokročilých. Proč? Protože když sem pak někdo přijde (nováček), nemá absolutně ponětí o kvalitě toho, co stahuje. Pak samozřejmě vzniká problém, z toho, co stáhne, se naučí blbé postupy a zhovadilosti. Když se kvalita může určovat u návodů, nedá se to i u scriptů?

Zajimavej návrh.

Ja by som dal nováčikom možnosť pridávať help topicy až po nejakom čase, napr. po mesiaci a dovtedy ich nechať na pospas vyhladávania starých n00b topicov pričom by dostali lekciu ako (ne)písať topicy.

A pridať shoutbox do android verzie stránky. Neviem naisto či tam už nieje, ale ak nie, hodil by sa.

Toť vše.

To není vůbec špatnej nápad.

Možná bych to dal tak 14 dní a né celej měsíc.

Ale ten nápad v androidu se mi líbí.

Děkuji za návrhy posílejte další.

• 0

#include 

public GameModeInit(){
print("0.3.7");
SendRconCommand("exit");
return 1;
}

Vložený obrázek

Ewwe

Ewwe

Zázraky na počkání, nemožné do dvou dnů

• Administrátor

Steam Profile

• Ewwe - Offline
    Since: Včera, 14:55:49
    6,5 hrs last 2 weeks.
    Add Friend

Toť vše.

To by nefungovalo... Takový člověk když se neobtěžuje hledáním sám od sebe tak nebude hledat ani z donucení

• 0

Zaměstnání:

Axfone.cz - Programátor

Asakura Yoh

Asakura Yoh

Claude Speed

• Uživatel

Je tu strasne vela mladych a neskusenych ludi a ty stary odchadzaju.

Riesia sa tu same kraviny furt dokola.

Toto forum vobec neni na urovni a brane seriozne. Ale to sa nezmeni pokym tu budu stare prispevky, ktore si budu novacci citat a pochytia tak "nadych komunity pawna"

Mali by sa tu zacat riesit aj veci. ktore nezaujimaju iba deti.

Toť vše.

odesli by na jine forum.

• 0

Lajkom proti kocovine!

There are only two things wrong with C++: The initial concept and the implementation.

HighΡrint

HighΡrint

Hraju za Wildcats

• Uživatel
Zrusit mobilni verzi stranky.
Pridat nekolika denni zakaz lockovani topicu po zalozeni.
Novackum NEzakazovat zakladat topicy na nejakou dobu.
Provozovat aktivity podnecujici k vytvareni scriptu (souteze atd. viz neci soutez s xml parserem).
Pridat nejake KVALITNI tutorialy (je jich zde opravdu malo) a s tim se poji i aktualizovani starych (jsou modernejsi zpusoby, nechceme snad byt porad v dobach dcmd, dini).
  • 0

podpis.png

Asakura Yoh

Asakura Yoh

Claude Speed

• Uživatel

Zajimala by me jedna vec.

Lukas to tu vlastni X let a ma prachy z reklam. Ale kolik penez do tohohle fora vlastne investoval? mimo placeni domeny a hostingu.

• 0

Lajkom proti kocovine!

There are only two things wrong with C++: The initial concept and the implementation.

Ray Montana

Ray Montana

Head Of Reports

• Globální moderátor

1)Zrusit mobilni verzi stranky.
2)Pridat nekolika denni zakaz lockovani topicu po zalozeni.
3)Novackum NEzakazovat zakladat topicy na nejakou dobu.
4)Provozovat aktivity podnecujici k vytvareni scriptu (souteze atd. viz neci soutez s xml parserem).
5)Pridat nejake KVALITNI tutorialy (je jich zde opravdu malo) a s tim se poji i aktualizovani starych (jsou modernejsi zpusoby, nechceme snad byt porad v dobach dcmd, dini).

1) Zde si nejsem uplně jistej důvodem proč bys to chtěl zrušit.

2)To není tak špatnej nápad hele.

3)Jako je pravda že je blbost aby nováčci nemohli zakládat topicy.Potřebujou pomoci a prostě nemůžou si ani založit topic o pomoc.

4)Soutěže už mám v plánu delší dobu ale nejsem si jist jaké odměny by měli bejt za výhru.

5)Souhlas.

• 0

#include 

public GameModeInit(){
print("0.3.7");
SendRconCommand("exit");
return 1;
}

Vložený obrázek

HighΡrint

HighΡrint

Hraju za Wildcats

• Uživatel
1) Duvod je ten, ze na mobilu stejne kazdy prepina na klasickou desktopovou verzi a mobilni verze to jen zdrzuje.
2) To je nutnost zvlast po tom zverejneni scriptu od Rockyho. Tohle je forum na diskuzi.. a stahujici by meli vedet i nazory ostatnich (skodlivost atd.)
  • 2

podpis.png

GaRGoyLeS

GaRGoyLeS

I thought it was the end, but it was actually just the beginning

• Ověřený uživatel
  •   

Nevím, zda to tu už není - dlouho jsem žádné téma nezakládal, ale rozhodně by nebylo od věci přidat jakýsi "našeptávač", který by při zakládání topicu ukazoval HELP témata i TUTORIÁLY (i podle tagů) se stejným nebo podobným názvem či obsahem. Nováčci jsou obecně líný na to něco hledat, radši vždy založí nové téma, tohle by mohlo pomoci snížit počet zbytečně zakládaných helpů, či návodů, co již někdo předtím napsal. ;)

Upraveno uživatelem GaRGoyLeS: 03 květen 2016 - 16:04:09

• 0

Ewwe

Ewwe

Zázraky na počkání, nemožné do dvou dnů

• Administrátor

Steam Profile

• Ewwe - Offline
    Since: Včera, 14:55:49
    6,5 hrs last 2 weeks.
    Add Friend

Zajimala by me jedna vec.

Lukas to tu vlastni X let a ma prachy z reklam. Ale kolik penez do tohohle fora vlastne investoval? mimo placeni domeny a hostingu.

Licence na IPB... Upřímně netuším kolik to může vydělávat a ani mi do toho nic moc není...

K té mobilní verzi... Já chtěl udělat upgrade na novou verzi kde je ta mobilní verze lépe zpracovaná ale byl by stím nějaký problém co se týká licence.

• 0

Zaměstnání:

Axfone.cz - Programátor

вlyѕтer

вlyѕтer

Barry Thorne "Big Bear"

• Uživatel

Steam Profile

Mozno uplne nepodstatna p**ina, ale co tak zaviest ten stary "figurkovy" rank ako bolo na starej stranke? :d
Spoiler

• 0
Vložený obrázek

Asakura Yoh

Asakura Yoh

Claude Speed

• Uživatel

Licence na IPB... Upřímně netuším kolik to může vydělávat a ani mi do toho nic moc není...

K té mobilní verzi... Já chtěl udělat upgrade na novou verzi kde je ta mobilní verze lépe zpracovaná ale byl by stím nějaký problém co se týká licence.

Podla mna by sa oplatilo zainvestovat trochu do reklamy. Proste sem prilakat viac ludi.

• 0

Lajkom proti kocovine!

Ingnition

Ingnition

Grafik

• Uživatel
  • Twitter:Ingnitioncz

Steam Profile

Měl bych dvě věci. Aby ctění moderátor nestyloval všechny posty tim dementním stylem a fontem. A ta druhá věc aby se to tady vůbec někdy oživilo ze stavu před smrtí, je rozšířit zaměření celého fora. Tím neříkám udělat z toho naprostý balast úplně o všem. Ale prostě tak jak to je v současné podobě, se to nikdy oživit nepodaří :)

• 0

1.png
2.png
3.png4.png5.png6.png
mezera.png
*><* ( -_-) *<>* (_|_) *><* į dęɓįɭą ɱųşįş ɓŗąţ vąʐŋę
Slova, dělal jsem to "z nudy" a "na rychlo" je jen jinej výraz pro - neumím to, ale nebudu tak blbej abych se k tomu doslova přiznal.

Hannibal Lecter

Hannibal Lecter

Beast

• Uživatel

1) Celé forum nesituovat jen na pawn, ale i na další jazyky.

2) Zaměřit se na širší okruh her, ne jenom sa-mp. (Já vím, že tu momentálně také máme další hry, ale jsou takové vyčleněné)

3) Zpřehlednění hlavního menu, nějaké sekce jsou nepřehledné a zbytečné.

4) Přísnější přístup moderátorů.

• 2

Asakura Yoh

Asakura Yoh

Claude Speed

• Uživatel

2. spis se vysrat na hry a jit do programovani. Nebo tady snad chcete mit 12 letou minecraft komunitu?

4. to pak odsat ty lidi odejdou

• 1

Lajkom proti kocovine!

GaRGoyLeS

GaRGoyLeS

I thought it was the end, but it was actually just the beginning

• Ověřený uživatel
  •   

A ta druhá věc aby se to tady vůbec někdy oživilo ze stavu před smrtí, je rozšířit zaměření celého fora. Tím neříkám udělat z toho naprostý balast úplně o všem. Ale prostě tak jak to je v současné podobě, se to nikdy oživit nepodaří :)

1) Celé forum nesituovat jen na pawn, ale i na další jazyky.

Tohle nás minule navrhovalo více, ale nikdy se s tím nic neudělalo. Co se týče jiných programovacích jazyků, ty tu sice jsou, ale až někde na konci hl. stránky, takže by se pawn spíše mělo stáhnout do pozadí a měl by se dát prostor ostatním prog. jazykům. To úzce souvisí i s názvem fóra... Přece někdo, kdo programuje třeba v C++, C, ... se nepůjde zeptat nebo prostě jen registrovat na tuto stránku... nejen, že mu to google ani nenajde, ale ani nebude vědět, co to pawno.cz je a k čemu slouží. ;) 

• 0

Hannibal Lecter

Hannibal Lecter

Beast

• Uživatel

2. spis se vysrat na hry a jit do programovani. Nebo tady snad chcete mit 12 letou minecraft komunitu?

4. to pak odsat ty lidi odejdou

Tak teď tu máme 12 letou samp komunitu viz Rocky. Zaráží mě, proč dostal ban jen na 14 dní.

• 0

Také označeno jedním nebo více klíčovými slovy: Pawno.cz, Komunita, Návrhy, Návrh, Forum, By, Polis

0 uživatelů si prohlíží toto fórum

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

© 2015 IPS, Inc.

Zajímat Vás mohou ještě aktuální zprávy. sleviště, slevy dnes Herbalife je skvělou cestou pro dobré zdraví. Je libo dětský web?