Přejít na obsah

Co by se tu mělo změnit ?

• Pokud chcete odpovědět, přihlaste se
42 odpovědí

Albus Brambůrek

Albus Brambůrek

[IScripting]

• Uživatel

Steam Profile

~> To víš... 5. třída už je dneska prý těžší, takže na takové věci nemají čas :d.

Ach jo :d Kam ten svět spěje... :d

• 0

BananaCamp.eu - Herní portál.

Amenadiel

Amenadiel

Ken Rosenberg

• Uživatel
  •   

Steam Profile

~> To mě napadlo předtím, ale už jsou na to tady Ostatní hry, a i když je tak pár rozdělení, stejně u každého je pár desítek tématů (krom MC no :d).

pro mc bych tu udělal sekci.. strašně malo lidi znám co umí dělat pluginy.. :d

• 0

Paulee

Paulee

Learning pawn ...

• Uživatel

Steam Profile

Jen mě tak napadlo... Že by jste do Teamu mohli pozvat pár dobrých pawnerů co už mají něco za sebou... Aby byli denně aktivní odpovídat na helpy a tak.... A nějaké zbytečné témata mazat. Např.: SkiBig, Lukasz atd... (Více lidí mě nenapadá :d)

(Jen mě to tak napadlo :d NoHate :d)

• 0

jenkings

jenkings

Frajer s.r.o

• Uživatel

*
POPULÁRNÍ

No, hlavně zdejší komunita už budou vždy jen "děti",protože profi pawneři už dávno pochopili že pawn nemá budoucnost. Takže ten zbytek se buď stáhnul na nějaké perspektivní servery a nebo šli jinou cestou. Takže jediná možnost jak to tu oživit, je zaměřit se na něco jiného. Udělat tu z toho například komplexní programátorské fórum a podobně.

• 7

c39184173ac10a90f8b682f9e7533036.gif

Ewwe

Ewwe

Zázraky na počkání, nemožné do dvou dnů

• Administrátor

Steam Profile

Ted jsem řešil s mods jeden nápad :

CO kdyby kategore pawn hodila do kategorie Tvorba stránek, webdesign a programování jelikož forum už není jen o Pawnu ale i o ostatních jazycích

Jeden byl pro 

Jeden proti

Jeden offline 

Jeden spí 

Jeden nedostupný

Co si o tom myslíte vy jako uživatelé ?

• 0

Zaměstnání:

Axfone.cz - Programátor

Shortcat - CEO

Albus Brambůrek

Albus Brambůrek

[IScripting]

• Uživatel

Steam Profile

A co prostě udělat více kategorií pro větší přehlednost?

• 0

BananaCamp.eu - Herní portál.

Castiel

Castiel

OG LOC

• Uživatel
  •   

Co si o tom myslíte vy jako uživatelé ?

~> Zajímavý nápad, ale když se to přesune a bude to už o ostatních jazycích, tak by se musela přejmenovat i adresa tohohle fóra :d...
  • 1

Petr

Petr

Maria Latore

• Uživatel

Moc sem už nechodím, takže těžko soudit aktuální situaci, ale vypadá to, že Pawn už nikdo pořádně nedělá (ne tak, aby z toho vyšlo několik kloudných projektů za rok), takže bych se spíš zaměřil na ten Váš server a věnoval se jemu. Ať si lidi vytvoří nějaké FS s tím, že bude soutěž (třeba každý měsíc na určité téma), za které dostanou vítězové nějaká privilegia. Mohlo by to scénu zase trochu pozvednout. 

Případně nějaký kreditní systém - napíšeš návod, dostaneš body. Poradíš v helpu (=pomůžeš vyřešit problém) - dostaneš body. Ty se pak přenesou do hry (pokud ještě vůbec někdo hraje). Nebo tu na webu - muselo by se zjistit, co lidi vlastně zajímá a co chtějí.

Upraveno uživatelem Petr: 23 listopad 2015 - 09:04:00

• 4

VolfikCZ

VolfikCZ

Founder LV:RP

• Uživatel
Se subsekcí pro Pawn souhlasím, nemám s tím problém.

Jinak návrh od Petra není špatný :d
  • 0

Petr

Petr

Maria Latore

• Uživatel

Taky to chce trošku lépe zacílit prezentaci fóra, ať se tu ta komunita trošku rozroste. S těmi pár aktivními lidmi, co tu zbyly se toho moc vyčarovat nedá.

Upraveno uživatelem Petr: 23 listopad 2015 - 15:09:59

• 0

GaRGoyLeS

GaRGoyLeS

I thought it was the end, but it was actually just the beginning

• Ověřený uživatel
  •   

Souhlasím s tím "zobecněním" fóra  - více jazyků a tak něj všeobecně se víc zamířit na IT, ne pouze na pawn. Ano, sice tu s těmi jazyky je sekce, ovšem když budu chtít nějakou radu, nebo někde napsat návod třeba o PHP nebo C# asi si nevyberu stránku pawno.cz - za 1. nemusí mi to vůbec říct o čem to fórum je (z osobní zkušeností vím, že nikdo o jazyku pawn skoro neví! :d), 2. už jen když se kouknu na počet příspěvků v těch jednotlivých jazycích, tak je to k smíchu (ono jich tam sice je dost, ale za jakou dobu :d ), takže si myslím, že každý radši půjde na fórum, které je na to zaměřené a kde má šanci, že mu někdo poradí. Pokud se nepřijde s nějakou velkou změnou, tak to půjde do kytek ještě více, už jen kvůli tomu, že upadá celý MP, takže se snižuje i počet lidí,co by se chtěli pawn naučit a založit si vlastní server. Takže souhlasím se SkiBigem, že by to chtělo i novou doménu, a spíše to pawn přesunout níže a to ostatní naopak zase nahoru (mluvím o hl. stránce :d). S přejmenováním by sem přišli samozřejmě noví lidé, co daným jazykům rozumí a mohlo by se změnit i celá komunita, což je cílem většiny z nás. 

Upraveno uživatelem GaRGoyLeS: 23 listopad 2015 - 16:52:00

• 1

maiki83

maiki83

Nismo

• Uživatel

No s tou přehledností by to chtělo změnu i s těmi tématy :d
Když kouknu např. do tvorby stránek na php tak je mi z toho zle a hledat v takovém bordelu něco užitečného nemá smysl :d

• 0

Asakura Yoh

Asakura Yoh

Claude Speed

• Uživatel

Vykaslat sa na pawno a zacat sa venovat programovaniu a tvorbe SW obecne. Cele forum by som radsej smeroval na starsich ludi 15+, ktory uz maju aspon nieco za sebou, a netahal sem uplnych zaciatocnikov (deti).

Z mojho pohladu by bolo najlepsie sa zamerat na ludi ktori sa ucia programovat, napr. studentov strednych skol a pod. Ale riesit tu aj pokrocilejsie/expertne veci. Zameriavat sa na nizku vekovu kategoriu a programovanie v pawne uz asi moc nema cenu. Venuje sa tomu zo 20 ludi a po par mesiacoch aj tak stratia zaujem. No programovanie v C++ je na cely zivot :d A ak si clovek najde dobru komunitu, nema potom dovod odchadzat

• 1

Lajkom proti kocovine!

There are only two things wrong with C++: The initial concept and the implementation.

VolfikCZ

VolfikCZ

Founder LV:RP

• Uživatel

Vykaslat sa na pawno a zacat sa venovat programovaniu a tvorbe SW obecne. Cele forum by som radsej smeroval na starsich ludi 15+, ktory uz maju aspon nieco za sebou, a netahal sem uplnych zaciatocnikov (deti).

Z mojho pohladu by bolo najlepsie sa zamerat na ludi ktori sa ucia programovat, napr. studentov strednych skol a pod. Ale riesit tu aj pokrocilejsie/expertne veci. Zameriavat sa na nizku vekovu kategoriu a programovanie v pawne uz asi moc nema cenu. Venuje sa tomu zo 20 ludi a po par mesiacoch aj tak stratia zaujem. No programovanie v C++ je na cely zivot :d A ak si clovek najde dobru komunitu, nema potom dovod odchadzat

Popiš to konkrétněji co si tou větou myslel přesněji.

• 0

Asakura Yoh

Asakura Yoh

Claude Speed

• Uživatel

Popiš to konkrétněji co si tou větou myslel přesněji.

Zacal tu riesit veci, ktore sem pritiahnu starsich ludi, napr. programovanie, siete, grafiku, atd. a menej sa sustredil na hry. Vyniest do popredia nieco o Linuxoch, white hackingu, net penetration, dissasemblovani, atd. Napr. nejake tutoriali o tom co je Kali Linux a ako ho pouzivat na rozne cinnosti by vobec nebol spatny napad, a urcite by to priakalo novych ludi. Zoznamit ludi s gitom a naucit ich ako to funguje a preco ho pouzivat. Proste veci, ktore ludom v zivote aj k niecomu budu, a nie pawno, tvl.

Upraveno uživatelem サトシ: 26 listopad 2015 - 14:17:12

• 0

Lajkom proti kocovine!

There are only two things wrong with C++: The initial concept and the implementation.

vladasavel

vladasavel

Marc Wayne "B-Dup"

• Uživatel

Já do toho nechci nějak kecat.Ale...
Podle mě by bylo dobré domluvit se s druhým forem(nebudu psat jaký ale všichni víte o jaké jde) na sloučení se v jedno forum. Podle mě by to stálo za to. už jen z toho duvodu že jsou tam lidé kteří zde nejsou.Není to jediný duvod. Duvodu je víc. Mezi dalš patří například že zde se opravdu v 99% řeší jen pawn.Na druhem foru je i víc lidí co umí a jiné jazyky at už c++ nebo jiný. Vím že někteří budete proti a z druhého forka to bude to stejný. Ale podle mě by to byl pokrok dopředu. 

Tak mě za tento nápad/názor neukamenujte :)

• 0

Asakura Yoh

Asakura Yoh

Claude Speed

• Uživatel

Já do toho nechci nějak kecat.Ale...
Podle mě by bylo dobré domluvit se s druhým forem(nebudu psat jaký ale všichni víte o jaké jde) na sloučení se v jedno forum. Podle mě by to stálo za to. už jen z toho duvodu že jsou tam lidé kteří zde nejsou.Není to jediný duvod. Duvodu je víc. Mezi dalš patří například že zde se opravdu v 99% řeší jen pawn.Na druhem foru je i víc lidí co umí a jiné jazyky at už c++ nebo jiný. Vím že někteří budete proti a z druhého forka to bude to stejný. Ale podle mě by to byl pokrok dopředu. 

Tak mě za tento nápad/názor neukamenujte :)

Ale ani jedno forum nema potrebu sa s tym druhym zlucovat. Kdo by sa dobrovolne vzdaval niecoho co budoval pre "dobro spolocnosti"?

BTW. mohol by si mi poslat do PM o ktore forum sa konkretne jedna? :d Dik

• 0

Lajkom proti kocovine!

_Martin_

_Martin_

Moderátor

• Uživatel

Steam Profile

Vrat phpBB

• 0

Vg-logo.png

IP: reborn.synbian.eu:7777

Ewwe

Ewwe

Zázraky na počkání, nemožné do dvou dnů

• Administrátor

Steam Profile

Vrat phpBB

A důvod ? 

Myslíš si že se platili nemalé peníze za systém aby se používal děravý ne-featurní systém ?

• 0

Zaměstnání:

Axfone.cz - Programátor

Shortcat - CEO

Asakura Yoh

Asakura Yoh

Claude Speed

• Uživatel

co tak pridat Rep- button? Tak aby sa celkova reputace nescitala, ale aby byli 2 reputace (jak u prispevku tak u profilu). Kdyz je tay jenom rep +, tak je to takove zavadejici. 

• 0

Lajkom proti kocovine!

Také označeno jedním nebo více klíčovými slovy: Návrh

0 uživatelů si prohlíží toto fórum

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

© 2015 IPS, Inc.

Zajímat Vás mohou ještě aktuální zprávy. sleviště, slevy dnes Herbalife je skvělou cestou pro dobré zdraví. Je libo dětský web?