Přejít na obsah

[Minecraft] Turbocraft | Economy + Survival

minecraft economy sutvival minecraft server economy server

• Pokud chcete odpovědět, přihlaste se
9 odpovědí

MajkX

MajkX

Barry Thorne "Big Bear"

• Uživatel

Zdravím vás pařmeni! :)

Chcel by som vám tu odprezentovať nový €conomy minecraft server.

BDQxib2.png

Čo na servery nájdete?

- VIP
- Hráčsky shop a VIP shop

- príjemný admin-team

- mnoho originálnych eventov

- free farmu

-free enchant room

- mnoho warpov

SERVER JE EŠTE STÁLE VO VÝSTAVBE !

Server je robený na štýl Economy/Survival.
Nájdete tam pluginy ako sú
Jobs

iConomy

Essentials

Residence

Lockette

ChestShop

A mnoho ďalších...

Screeny zo serveru :

Enchant room :

7lmSOd6.jpg?1

PVP Arena 1 :

Gme8IeC.jpg?1

Shop :

zzSf7VO.jpg?1

ztbclI5.png?1

013SptZ.png?1

Centrum mesta :

b8Dvw38.png?1

ivrln4f.png?1

Spawn :

C1RcqiF.png?1

Článok budem predbežne aktualizovať.

Stále zháňame nových členov do týmu (pluginmastera,webmaster,helperov,pripadneho sponzora..)

Ďakujem za pozornosť.

IP : mc25.crew.sk:25608
WEB : www.turbocraft.mzf.cz

• 0

Turbocraft | Minecraft server : http://pawno.cz/topi...onomy-survival/

w.endelin

w.endelin

Marc Wayne "B-Dup"

• Uživatel

Čtu tam VIP, jak u vás VIP funguje? 

(*) Používáte na webu WordPress a nějáké théma, ani na jedno jste neposkytli odkaz, ani jste se o něm nezmínili
(** - k tomu VIP) Tady je Eula (*Klik*), jasně je tam napsáno, že nemužete z minecraftu vynášet peníze a ni nějákým způsobem zvýhodnit hráče. (Nedávno o tom zde byla dizkuse)

K serveru: Na záčátku mě zarazila rovina kolem spawnu, je to plastické, radši bych, kdyby byl spawn zastavěn (postaven) v přirodě, jinak se mi to zdá jako jakýkoliv jiný economy server (minecraft nehraji)

• 0

San Francisco and near Villages Life   v1-0
- WIP, more info comming soon

Lucifer Morningstar

Lucifer Morningstar

Hot as Hell

• Globální moderátor

- VIP

Nieje toto náhodou zakázané?

• 0

rBqBgdp.gif

MajkX

MajkX

Barry Thorne "Big Bear"

• Uživatel

Čtu tam VIP, jak u vás VIP funguje? 

(*) Používáte na webu WordPress a nějáké théma, ani na jedno jste neposkytli odkaz, ani jste se o něm nezmínili
(** - k tomu VIP) Tady je Eula (*Klik*), jasně je tam napsáno, že nemužete z minecraftu vynášet peníze a ni nějákým způsobem zvýhodnit hráče. (Nedávno o tom zde byla dizkuse)

K serveru: Na záčátku mě zarazila rovina kolem spawnu, je to plastické, radši bych, kdyby byl spawn zastavěn (postaven) v přirodě, jinak se mi to zdá jako jakýkoliv jiný economy server (minecraft nehraji)

Ja na tom nezarabam nijako , hraci tym iba podporuju server a maju za to nejake bonusove moznosti.
Lebo podla tejto filozofie , by tym padom bol aj Administrator zakazany.

A co sa tyka webu , tak zatial nieje hotovy , cize zbytocne nieco zverejnovat ohladom neho ked sa to mozno aj tak zmeni v blizkej buducnosti :)

• 0

Lusky

Lusky

Jethro

• Uživatel
Nikdy som nepochopil prečo prezentujete servery keď ani nemáte web.. Sám web, keď má dobrý design už niečo o serveri prezradí. Potom sa hneváte keď sa kritizujeme web a tvrdíte, že "prezentujete server a nie web".

Server vyzerá zaujímavo, no ako spomenul pán George Clooney, spawn nie je bohvie čo a niektoré stavby by mohli byť lepšie.
  • 0

MajkX

MajkX

Barry Thorne "Big Bear"

• Uživatel

Nikdy som nepochopil prečo prezentujete servery keď ani nemáte web.. Sám web, keď má dobrý design už niečo o serveri prezradí. Potom sa hneváte keď sa kritizujeme web a tvrdíte, že "prezentujete server a nie web".

Server vyzerá zaujímavo, no ako spomenul pán George Clooney, spawn nie je bohvie čo a niektoré stavby by mohli byť lepšie.

Spawn je "vstavany" v hore , asi som to sfotil z blbeho pohladu :)
a server ma 4-5 dni , cize k tvorbe webu som sa este nedostal.
primarnym cielom je zabezpecit hratelnost serveru az tak web.

• 0

w.endelin

w.endelin

Marc Wayne "B-Dup"

• Uživatel

Ja na tom nezarabam nijako , hraci tym iba podporuju server a maju za to nejake bonusove moznosti.
Lebo podla tejto filozofie , by tym padom bol aj Administrator zakazany.

A co sa tyka webu , tak zatial nieje hotovy , cize zbytocne nieco zverejnovat ohladom neho ked sa to mozno aj tak zmeni v blizkej buducnosti :)

Tím, že podpoří server už si jakoby vyděláš peníze, které použiješ zpatečně na server, ale je to zvýhodnění hráče, Administrátor je něco jiného, to jse správa serveru prostě..

Jěště k topicu :

Nahoře máš odkaz na web ale máš tam IP v odkazu ..

• 0

San Francisco and near Villages Life   v1-0
- WIP, more info comming soon

Danny

Danny

Madd Dog

• Uživatel

Pokiaľ administrátora nerozdávaš len tak kdekomu, tak to žiadne zvýhodňovanie nieje, administrátor tam nieje nato, aby používal príkazy v svôj prospech ale nato, aby udržiaval poriadok na servery a vytváral hráčom zábavu.

Mojang zakázal akékoľvek zvýhodňovanie hráčov, tzv aj keby si to VIP dával ja za neviem napríklad 100 odohratých hodín, nesmieš, lebo automaticky by hráč bol zvýhodnený čo je porušenie podmienok Mojangu, a už ti hrozí že ti server zabásnu.

• 0
Pre zoznam dostupných herných módov navštívte:

Názvy dokončených módov

GameTwister97

GameTwister97

Jonny Sindacco

• Uživatel

ho*no, kolko serverov do p*če profituje doteraz a nikto im nič nespravil zo serverom, to je úplná p*čovina :)

Upraveno uživatelem UareBugged: 24 srpen 2015 - 10:01:47
Trošku kľud hej?

• 0

UareBugged

UareBugged

Old Reece

• Globální moderátor

Steam Profile

ho*no, kolko serverov do p*če profituje doteraz a nikto im nič nespravil zo serverom, to je úplná p*čovina :)

Si myslíš že Mojang zaujímajú tie 10 slotové servery kidov na CZ/SK scéne? nie

• 2

TH1R6.gif

Také označeno jedním nebo více klíčovými slovy: Ostatní, minecraft, economy, sutvival, minecraft server, economy server

1 uživatelů si prohlíží toto fórum

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

© 2015 IPS, Inc.

Zajímat Vás mohou ještě aktuální zprávy. sleviště, slevy dnes Herbalife je skvělou cestou pro dobré zdraví. Je libo dětský web?