Přejít na obsah

[0.3z] Anubix - SAMP

• Pokud chcete odpovědět, přihlaste se
5 odpovědí

SAMP

SAMP

Jonny Sindacco

• Uživatel

Všechny zdravím!

Chci Vám představit nový SAMP server Anubix, který jsem dělal v anglickém jazyce, jelikož pro českou komunitu se nevyplatí nic dělat.

Na serveru najdete mnoho nových příkazů a teleportů, nechybí zde ani Stunty,Drifty a další věci pro zábavu.

Nemůžete si zde koupit žádné výhody za SMS, něco je  zdarma, něco zase za peníze.

Veškeré příkazy, teleporty apod. se dozvíte na Webu.

http://anubix.clanweb.eu/

Pokud se nudíte a chcete si zkusit zahrát něco nového, neváhejte a přijďte se podívat.

Díky.

• 0

Tedy

Tedy

The Truth

• Uživatel

Hm, celkem se mi server líbí. Myslím si,že máš pravdu s tím,že se nevyplácí nic pro českou komunitu vytvářet. Polovina lidí si cizí práce neváží a přitom sami nic nedokázali. Taková je bohužel doba :( Na web Ti sem psát výtky nebudu,jelikož nehodnotím web,ale pokud by se našla chvíle,zkus na něm ještě zapracovat :) Přeji Ti hodně štěstí do budoucna :)

• 1

UareBugged

UareBugged

Old Reece

• Globální moderátor

Steam Profile

Server celkom fajn, ale na tom webe by si vážne mal popracovať.. web je jedna z hlavných vizitiek projektu ...

• 0

TH1R6.gif

vEnd

vEnd

Python maniac

• Globální moderátor

- ten web je docela dílo, na tom bych zapracoval okamžitě

- dále bych zapracoval na angličtině, pokud chceš dělat cizojazyčný web/server

- co konkrétně je na tvém módu nového? čím se odlišuje od jiných módů s podobným zaměřením? byl jsem tam jen zběžně, ale že bych zaznamenal něco nového nebo unikátního...

• 0

I always enjoy meeting people more chemically imbalanced than myself. -Trevor Philips
It's hard to follow the train when you are hauling two number nines; a number nine large; a number six with extra dip; a number seven; two number 45s, one with cheese; and a large soda. -guess who

SAMP

SAMP

Jonny Sindacco

• Uživatel

Ahoj.

Díky za komentáře.

Web je zatím jen provizorně, než bude čas udělat lepší.

V Angličtině nejsem zatím moc dobrý, tak podle toho i vypadá, ale do budoucna vše vyladím.

Nic nového tam samozřejmě není, myslil jsem tím jen to, že tam jsou nové teleporty, příkazy apod.

Server je ve zkušební verzi, přibude tam ještě spoustu nových věcí.

• 0

w.endelin

w.endelin

Marc Wayne "B-Dup"

• Uživatel

Web bych hodnotil asi tak 3/10, hodně ti tam toho chybí, web je takový prázný..
Server se mi zdá takový ten normání klasickej drift/stunt.. hodnotím 6/10
Občas jsou v angličtině sem tam zádrhely, ale to se časem spraví 9/10

Potrženo sečteno.. 18/30

• 0

San Francisco and near Villages Life   v1-0
- WIP, more info comming soon

0 uživatelů si prohlíží toto fórum

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

© 2015 IPS, Inc.

Zajímat Vás mohou ještě aktuální zprávy. sleviště, slevy dnes Herbalife je skvělou cestou pro dobré zdraví. Je libo dětský web?