Přejít na obsah

Desert Prison Break

Prison GameMode Polis Break Desert Nevada Vězení

• Pokud chcete odpovědět, přihlaste se
8 odpovědí

Ray Montana

Ray Montana

Head Of Reports

• Globální moderátor

Desert Prison Beak

Zdravím fanoušky serverů Prison Break,Ovšem řekl bych že tento Prison Zaujme i Ostatní Hráče
IP:109.73.208.219:8493

Popis modu:
Prison Break spočívá stím v klasiském sbírání Score,Ovšem představím způsoby jak Score Získat

Útěky zatím 2x 
1.)V Prvním se mužete setkat z dlouhým způsobem útěku ovšem dostanete 100 bodu Score.(Více napadítý)
2.)V Druhém je to kratší ale zas dostanete méně bodu Score.(Clasical)
Vězenské Práce
1.)Nošení Beden = Za odnesenou bednu dostanete 2 Score
2.)Sběr Kamenu(Těžba) = Zde dostáváte Score náhodně 0,1,5,2,10 pokud máte štestí je toto určitě lepší volba
Vězenské Gangy
1.)Prison Hooligans 
2.)Prison Mistic
Gangy mezi sebou valčí a napadají se mám v plánu rodělení Prisonu na 2 Časti Gang Zon.
Povolani:
Dozorce = Má za úkol chránit prison,Hlídat vězně před napadáním mimo Boxovací Ring,A Zabránit Útěkům
Doktor = Má za ůkol lečit hráče od Drog a nebo když mají málo HP
Shop:
1.)Jídlo - Obchod z jídlem kde si dopňujete Hunger Bar
2.)Zbraně od Dealera
3.)Drogy od Dealera
4.)Gang Shop
Zábava
1.)Jízda na 4kolkách
2.)Hraní Fotbalu
3.)Skákání na trampolíně
Informace/Pravidla
1.)Rozhodl že chci řádnej Prison a ne jak když přijdu na pár prisonu kde dozorci střílí do hráču jen tak
/pravidla
2.)Help který si myslím dokáže hráčům poradit a když ne Admin Team On-Duty
/help
A více ? Přijdte knám na server a uvidíte,Doufám že se vám bude líbit

IP Adresa: 109.73.208.219:8493

Úprava Systemu Cel

• 0

Chvilku vás tu nechám a pak zas dupnu na pedál

Tvrdit že Java je dobrá protože se da aplikovat na všechny platformy je jako tvrdit že anální sex je dobrý protože se da aplikovat na všechny pohlaví.

Money,money and money please

btn_donateCC_LG.gif

Fr0Gus

Fr0Gus

Dwaine

• Uživatel

Není to špatné ale je to celkem chudé.Zkus tam něco přidat a taky prosím tě uprav tu nespisovnost :d.

• 0

Moje hotové práce:

DM FS - http://pawno.cz/topi...99-areny-dm-fs/

Ray Montana

Ray Montana

Head Of Reports

• Globální moderátor

Za nesposovnost sorry ale možnosti v prisonu budu přidávat.

Ale i takhle bych řekl že nabízím dost možností.

• 0

Tvrdit že Java je dobrá protože se da aplikovat na všechny platformy je jako tvrdit že anální sex je dobrý protože se da aplikovat na všechny pohlaví.

btn_donateCC_LG.gif

Fr0Gus

Fr0Gus

Dwaine

• Uživatel

Našel jsem pár chyb k opravě:

- Při východu z prostoru cel se dá projít tou bílou texturou nebo co to je

- Nad vězením je hangár :d

- Při koupi drog od Dealera se neodečítají body

- Plot je strašně nízko takže se dá dostat snadno k dozorcům

- Dají se bugovat peníze pomocí /kill + F4

• 0

Moje hotové práce:

DM FS - http://pawno.cz/topi...99-areny-dm-fs/

Ray Montana

Ray Montana

Head Of Reports

• Globální moderátor

Když se dostaneš k dozorcům je ti to k ničemu . Dozorci tě zabijou a do interieru nemužeš.(Bez významu jen k špatnému pocitu)

Drogy jsem opravil jen to nahraju(Chybička se vloudí)

Penize ti jsou k ničemu hraje se na score(Žádný význam)

Textura to se stává.Dobře špatně jsem mapnul Editnuto jak půjdu na Update(Moje Chyba)

Ehm ten hangár :d Když jsem dělal cely myslel jsem že to je dost vysoko a nepujde to vidět :d (Moje Chyba)

• 0

btn_donateCC_LG.gif

RIP

RIP

Support Team

• Uživatel

Trosku dost bugov tam je :lek:

• 0

Allison%20Road.JPG

scrofly

scrofly

Zero

• Uživatel

drzim ti stim palce ale ty cerny brany ? jako zed to se mi vubec nelíbí tam si měl dát takovej ten velikej elektrickej plot s ostnama jako mas ten v LV u letiste , ta kto jen dát semhle ten object..

- tezba kamene ? chodit 4 do checkpointu to nevim koho ma bavit? dobry napad ale treba , kdybych  ten kamen nosil v ruce, jako kdyz na naky msrv nebo v singelu vykradas barak a máš ty krabice ,tak proste u tyhle práce taky sebrat nec ze zeme a odnest to dál .  aby to nebylo tk jednoduchy.

- Aha ty uz tam máš i nošení beden to je dobrý napad ale tobe ta postava nosí divne tu bednu a zbytecny ,aby behala rychle jak jsem psal nahoru pomalu jit.

- ten fotbal to smaz z toho modu

velký + , v tom skladu heroin a ty zbrane to je dobry napad

+ budova s kanálem se mi líbí nebo tunel

mega velky + gangy to jeste vylepsi ale hodne dobry

dodelej tam ty funkce hlad,zizen,energie,wc ..

Moc ti fandim at se ti to povede ale jeste na tom pracuj a zkus to udelat lepsi nez prison fox river od NTP. Oni to nemaj nicim vyjimecny jen ze maj hezkou mapu  veznice.

ty cely hlavne udelej vetsi , lepe je rozmisti a at maj v cele kazdej postel a WC.

tak udelej hezci drzim ti palce hodne :)

• 0

Matess

Matess

The Truth

• Uživatel

Že PFR není ničím výjimečný? :d PFR je/bylo vzor pro mnohé z vás, co jste se pokoušeli o prison mod. Už jen ta trampolina je důkazem toho, kde bral polis nejspíš inspiraci a samotná lokace taky není zrovna nová v prison modech. Buď jsi nikdy PFR vlastně pořádně nehrál a nebo tu zcela klameš.

A k tématu:

Absence gramatiky lze pochopit stejně jako kvalita módu, která je vidět na každém kroku a svědčí o tvých současných možnostech v pawnu, ale spíš mě zaráží ta mapa, kde lze přeskakovat z prostor pro vězně do prostor dozorců a mimo věznici taktéž. To jak ta mapa vypadá je jedna věc, ale že nemá ani dostatečně velkej plot je zarážející.

• 0

New Shooter IP: 82.208.17.10:27487

Ray Montana

Ray Montana

Head Of Reports

• Globální moderátor

Stejně tento mod momentálně neřeším.

Byl to můj první herní mod a jsem na něj pyšnej z pohledu tvorby.

• 0

btn_donateCC_LG.gif

Také označeno jedním nebo více klíčovými slovy: Prison, GameMode, Polis, Break, Desert, Nevada, Vězení

0 uživatelů si prohlíží toto fórum

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

© 2015 IPS, Inc.

Zajímat Vás mohou ještě aktuální zprávy. sleviště, slevy dnes Herbalife je skvělou cestou pro dobré zdraví. Je libo dětský web?